Miatos keistas elgesys ant laisvu

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Miatos keistas elgesys ant laisvu

Post by gess »

Sveiki. Taigi jau koks pusmetis gal mano miata dar keista dalyka. Uzvedus salta, vaziuojant greitkeliu ir pan. jokiu problemu nera. Tik kai gerai pasyla, tepalo temperatura buna apie 90 laipsniu. Kartais, nevisada pradeda taip idomiai elgtis. Laisvos apsukos pakyla iki 1500rpm ir laikosi, ten kartais ilgiau, kartais kelias sekundes tik. Kai bandau duot gazo siuo atveju, truputi pridusta, bet tuoj prasigazuoja ir galiu normaliai vaziuot. Gal dabar kiek padaznejo toks elgesys. Gal dar kiek sunkiau uzsiveda kai uzgesini tokio elgesio metu ir nelauki kol atsals. Jei uztrumpinu Ten - gnd diagnozinej jungty, variklis gesta, to pakilimo metu.

Pasimatavau ISC voztuvo varza, tai rodo 13.9 kai karstas ir pakrito iki 13.3 kai praveso kiektai, dar reikes visai salta pamatuot bandyt. Manualas raso 12 + - 1 omas turi but, prie 20 laipsniu. Tai net nzn ka mastyt?

TPS atrodo visas kaip pagal manuala sujungia atjungia grandines, nors neturejau tu ploksteliu kur pagal manuala ten jau tiksliai reikia kisti ir matuot.

AMF tai rodo viska pagal manuala, is skyrus tarp E2 - Vs kai dureles uzdarytos, rodo 857 omus, o turi but 200-600.

Image

Va cia skaiciai kurie turri but ir kokius ismatavau.

Pirkt naujo amfo tai kazkaip nesinori, nes vistiek zadu det megasquirta, tai jo kaip ir nebereikes, tai net nebezinau ka daryt ...

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Miatos keistas elgesys ant laisvu

Post by gess »

Tiesa, pamirsau dar pridet. Kompas klaidu nemete, buvau atjunges lambda patikrint, ar be jos bus geriau, bet be jos irgi taspats buvo nutike. Dabar meta 15 klaida, bet 15 pas mane yra Oxygen sensor <0.55 V 180 sec after 1500 rpm, tai turbut del to, kad atjungiau cia, jau buvau taip apsidziauges, kai ismete klaida :D. Zvakes ir svaklaidziai kesti pries keleta menesiu, zvakes pries kokius 10 gal, beto iki 7000 sukasi be problemu ir trauka kaip anksciau, tai nemanau, kad cia ju beda. Zvakes atrodo normaliai, taip rusvai su balksvumu truputi.

Dabar praploviau ta laisvu apsuku voztuva neardant, kaip cia http://www.miata.net/garage/isc.html raso, nesitikiu, kad pades, bet ziuresim.


Ai dar, pasimatavau ant pravesusio to laisvu apsuku voztuvo varza atvesus(panasiai 20 laipsniu ir bus), tai rodo 12.7 kazkas, tai dar laidu varza pas mane kokia 0.4 omo, tai reik manyt su juo viskas ok. Dabar tik tas amfas neduoda ramybes.

Post Reply