Tepalo siurblio remontas

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
daniux
Posts: 131
Joined: 28 Apr 2010, 16:38

Tepalo siurblio remontas

Post by daniux »

Sveiki ,ieskau zmoniu kurie jau restauravosi tepalo siurblius. .Staiga maniskis parode 0 bar. Domina kur,kiek kainavo,ir darbo kokybe. Pats esu is vilniaus ,bet galiu nukeliaut ir i kita miesta.
Auto marke Fiat coupe . aciu .

Dalka
Posts: 138
Joined: 18 Aug 2009, 14:08

Re: Tepalo siurblio remontas

Post by Dalka »

Aš saviski ca18det variklio siurbli restauravau Kaune, Ašigalio g 1. Kainavo apie 250lt.

andrius
Posts: 402
Joined: 17 Dec 2003, 08:44
Location: Vilnius

Re: Tepalo siurblio remontas

Post by andrius »

"Mikrometras" Vilniuje, googlej rasi kontaktus, neseniai restauravo, kainos deja nepamenu, daugiau darbu dariau, nepasakysiu kiek konkreciai siurblio restauracija kainavo.
Apziurek dar ta siurbli, gal voztuvelis uzstrigo ar kokia siuksle papuole.
BMW 750, OOOO A6 Q, S8.

daniux
Posts: 131
Joined: 28 Apr 2010, 16:38

Re: Tepalo siurblio remontas

Post by daniux »

na jo . neisardes nepamatysi. nes net 0 bar rodo uzvedes lyg klyna gaves ar pastriges butu. bet indeklus jau keist reiks . Nes pati net uzgeso. Po darbo galvojau bendzas baiges . uzsivede ziuriu 0 bar. o ant kito fiato nors ir svaistiklis islindes ir visa kelia vaziavom su 0 bar. bet ant salto sukyla iki 3 baru. ir vedesi su skyle bloke normaliai.

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Re: Tepalo siurblio remontas

Post by r7kyc82k »

jei atnesi kokius 2-3 senus siurblius, galiu supabandyt surinkt normalu. vilnius.
p.s.gal ir sena sutvarkyciau bet kol neisardziau negaliu zadet ;)
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

daniux
Posts: 131
Joined: 28 Apr 2010, 16:38

Re: Tepalo siurblio remontas

Post by daniux »

Siurblys fiato /lancios biski kitoks nei pas jus turbut ten nuo alkuninio dantratis sukasi aplink savo asi ir varo aplink ji einanti kita,paspaudem spyruokle,ziuresim kas bus dabar slegio davikli blogas savaitgali kita ikisim pranesim ...
Greiciausiai dantraciai isdile bus

Post Reply