Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
Vaikis_
Posts: 149
Joined: 30 Nov 2007, 10:54

Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by Vaikis_ »

Sveiki, gal galite rekomenduoti kas Vilniuje gerai tvarko buferius, reikia truputeli pavirinti plastika ? Laukiu rekomendaciju. Aciu.

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by romkasponka »

Vaikis_ wrote:Sveiki, gal galite rekomenduoti kas Vilniuje gerai tvarko buferius, reikia truputeli pavirinti plastika ? Laukiu rekomendaciju. Aciu.
Tvarkiau prie regitros, irgi gavau geras rekomendacijas, rezultatu tikrai buvau patenkintas. http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=573 ... hoto,stops
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Vaikis_
Posts: 149
Joined: 30 Nov 2007, 10:54

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by Vaikis_ »

romkasponka wrote:
Vaikis_ wrote:Sveiki, gal galite rekomenduoti kas Vilniuje gerai tvarko buferius, reikia truputeli pavirinti plastika ? Laukiu rekomendaciju. Aciu.
Tvarkiau prie regitros, irgi gavau geras rekomendacijas, rezultatu tikrai buvau patenkintas. http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=573 ... hoto,stops
gal telefona pameni ?

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by romkasponka »

Vaikis_ wrote:
romkasponka wrote:
Vaikis_ wrote:Sveiki, gal galite rekomenduoti kas Vilniuje gerai tvarko buferius, reikia truputeli pavirinti plastika ? Laukiu rekomendaciju. Aciu.
Tvarkiau prie regitros, irgi gavau geras rekomendacijas, rezultatu tikrai buvau patenkintas. http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=573 ... hoto,stops
gal telefona pameni ?
tikrai ne...
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Black
Posts: 170
Joined: 08 Dec 2006, 14:13

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by Black »

priešais PC "mada" tokie garažiukai mūriniai yra, po d.p nuo mados, stovi ženklas prie jų bamperių remontas ir t.t , kas darėsi ,tai sakė kad super kokybe.

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by ZLODEY »

Black wrote:priešais PC "mada" tokie garažiukai mūriniai yra, po d.p nuo mados, stovi ženklas prie jų bamperių remontas ir t.t , kas darėsi ,tai sakė kad super kokybe.
daugiau variantu neturejau tai sitas buvo tipo OK = 6O5 9I786
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

andrius
Posts: 402
Joined: 17 Dec 2003, 08:44
Location: Vilnius

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by andrius »

Sveiki. Prikelsiu sena tema. Klausimas - kur vilniuje gerai remontuoja plasmases, bamperius?
BMW 750, OOOO A6 Q, S8.

X3M
Posts: 15
Joined: 26 Jul 2013, 15:47

Re: Buferio tvarkymas - plastiko virinimas kur ?

Post by X3M »

www.bumper.lt kiek ten dariau,tiek likau patenkintas darbais ir kainom.

Post Reply