HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
Martynasg
Posts: 97
Joined: 19 Mar 2007, 13:16
Location: Vilnius

HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by Martynasg »

Sveiki

Ištiko tokia bėda. Plovykloje X buvau atidavęs mašiną poliruoti ir chemiškai valyti saloną. Salonas - alcantara. Žinoma - suvėlė. Na bet tarkim... patirties neturėjo, pirmą kartą darė nors tariantis sakė kad jau yra tekę daryti... Pats kaltas kad šitoj vietoj norėjau sutaupyti. Prieš du metus švaros broliai, aišku du kart brangiau, bet padarė užsimerkę....
Tačiau labiausiai užkniso tai, jog kažką padarė veidrodėliam.... :evil: Ir pikčiausia - sako man tipo "nep... proto", čia nuo senatvės... vanduo pateko ir pan... Na ir šitoj vietoj prasidėjo principai! :evil:
Su mašina važinėju 3 metai. Kokia dar bl. senatvė? Paėmė ir "paseno" per tris dienas kol poliravo ir chemiją darė??? :evil: :evil:

Na tai gal kas žinosit dėl ko gali atsirasti toki defektai? Rytoj važiuoju su šefu kalbėti. Noriu bent jau žinoti kas čia per bajeris... AČIŪ!!!

Salonas po "chemijos":

Image

Image

Veidrodėliai:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Koks tvarkymas? Tik veidrodėlio keitimas ar kažkaip "išsivalo"?
Kiek toki stiklai gali kainuoti? A3 kėbulas. Šildomi.

AČIŪ dar kartą

User avatar
sparco.
Posts: 51
Joined: 03 Feb 2010, 17:54
Location: Marijampole

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by sparco. »

tvarkymas yra keitimas i naujus :wink:

KDM
Posts: 452
Joined: 02 Nov 2009, 20:53
Location: Silute

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by KDM »

tik keitimas. cia nuo chemijos kazkokios paplove blizguti ir atkibo jis krastuose nuo stiklo.
Nissan 200sx s13 ca'ske dalimis.
Chrysler Grand Voyager - diesel power for daily ;]]
Bmw e30 touring ..

SR20DE
Posts: 435
Joined: 25 Oct 2007, 01:45
Location: Vilnius

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by SR20DE »

man taip paciai nusilupo veidrodelis kada masina statydavau ziema prie kelio ir pastoviai sona tashke druskom/purvu - iki pavasario beveik neliko jo :)

Siaip tik keitimas i nauja pades. Blizgutis is galo nusilupo...

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by fivefivefive »

SR20DE wrote:man taip paciai nusilupo veidrodelis kada masina statydavau ziema prie kelio ir pastoviai sona tashke druskom/purvu - iki pavasario beveik neliko jo :)

Siaip tik keitimas i nauja pades. Blizgutis is galo nusilupo...
pas mane per ziema irgi taip sugedo veidrodelis.
Renault Megane2 dCi
Black ED7

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by ZLODEY »

dar galetum parasyti kur NEsikreipt del cheminio :?
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

Martynasg
Posts: 97
Joined: 19 Mar 2007, 13:16
Location: Vilnius

Re: HELP: Veidrodėliai po plovyklos

Post by Martynasg »

fivefivefive - pasirodo taip gali net ne per žiemą, o per savaitę patalpoje sugesti :lol:

ZLODEY - Ekstra švara ta kontora vadinasi. Ukmergės g-vė. Šiaip nuplauti mašiną su kercheriu ir kempine jie lyg ir moka... Lyg ir :D Tie mokinukai kurie ten dirba. Bet daugiau pas juos dėl nieko geriau nesikreipti ir žodžiu kad "taip, esam dirbę su tokia oda" geriau netikėti :lol:

Post Reply