Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Sveiki,

Skaitau seniai aš jūsų forumą, o va rašau mažai, tai sakau gal pabandyt...

Aplanksčiau aš savo auto (suzuki Vitara kabrio 96m.) Nukentėjo varuotojo durelės ir priekinis sparnas.

Nerandu kas Kaune sutvarkytų už civilizuotą kainą ir nereikėtų laukti eilėje mėnesio.

Jūs čia žmonės prie technikos, gal žinot kur Kaune galėčiau kreiptis?

Pasidalinkite prašau kontaktais.

Ačiū

KDM
Posts: 452
Joined: 02 Nov 2009, 20:53
Location: Silute

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by KDM »

OT: As manyciau, kad pas meistrus kuriuos nera eiles gal jie kazka ne to daro ? arba darbo kokybe nekokia .. o pas zmones kurie dirba gerai manau eiles yra visada. toks lengvas pastebejimas is mano puses.
Nissan 200sx s13 ca'ske dalimis.
Chrysler Grand Voyager - diesel power for daily ;]]
Bmw e30 touring ..

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Tu be abejo teisus, bet kai per atsivėpusį durelių viršų lyja vidun ir reikia auto apklijuot maxima maišeliais, kad neprilytų- norisi greičiau :)

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Nu vyrai, vėl bėda :oops:

Padaviau aš savo bolidą kreivarankiams remontuot, nu avarijos padarinius pašalino (neskaitant to, kad ardydami duris, sulaužė veidrodėlio tvirtinimą, o patį veidrodėlį tik pakabino nieko nesakę. Sulaužė ir įdrėskė durų abloškę ir laidus einančius į duris ne į "garmoškę" įvilko, o izoliacija apvyniojo. Slenksčio apdailą ne plasmasinėmis "šponkėmis" pritvitino, bet kaži kokiu brudu priklijavo, kad dabar nuimt neis. Dar aišku saloną pripurvino visą iki negaliu).
Darbai daryti Marijampolėj, bet mačiau tik paruošėjus, o jie išrinkimui-surinkimui, tampymui ir virinimui kitur varo (tai taip ir nežinau kas čia man tiek prihaltūrino).

Dėl visko galima akį užmerkt, bet pasirodo šiais laikai meistrai tingi kalbėt. Dekoratyvinis slenksčius kai dėjo, tai jiems reikėjo kronšteinus suvirint (nes per avariją susilankstė)- suvirino, nors ir prastai, bet suvirino... Piktumas ima, kad jau kai virino, tai tikrai matė, kad kėbulo slenksčiai kiaurai prapuvę, o pasakyt, pasiteiraut, ar nereik tvarkyt patingėjo...

Vakar iš technikinės išvijo mane :x
Variau sau ramiai be jokių pinigų "savu chodu" ramia dūšia. Ko gi nervuotis, jei kėbulas tvarkytas, važiuoklė tvarkyta, variklis gražiai dirba, visos lempikės šviečia, kas reikia pypsi ir net visokie gesintuvai su liemenėm paruošti ant sėdynės guli...
Nu va- jau išsiverkiau.

Rekomenduokit, sąžiningai į darbą ir klientą žiūrintį, suvirintoją Kaune.

Ačiū.

User avatar
henrisk
Posts: 5
Joined: 18 Jun 2009, 12:00
Location: Šilutė
Contact:

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by henrisk »

Kykas wrote: Rekomenduokit, sąžiningai į darbą ir klientą žiūrintį, suvirintoją Kaune.

Ačiū.
Galiu rekomenduoti vieną servisą, randasi jis mituvos g. 12, bet įvažiavimas iš raštikio g., ieškok nuvažiavęs Raimio, dažniausiai būna su TOYOTA kombezu :D įdedu linką kad aiškiau būtų kaip nuvažiuot. http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... 888&z=2000

įsukus į kiemą iškart už estakados dešinėje yra jų garažas. būna jau nuo 8val, kartais ir anksčiau.

sėkmės

User avatar
Ernnis
Posts: 46
Joined: 03 Jun 2009, 20:07
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Ernnis »

henrisk wrote:
Kykas wrote: Rekomenduokit, sąžiningai į darbą ir klientą žiūrintį, suvirintoją Kaune.

Ačiū.
Galiu rekomenduoti vieną servisą, randasi jis mituvos g. 12, bet įvažiavimas iš raštikio g., ieškok nuvažiavęs Raimio, dažniausiai būna su TOYOTA kombezu :D įdedu linką kad aiškiau būtų kaip nuvažiuot. http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... 888&z=2000

įsukus į kiemą iškart už estakados dešinėje yra jų garažas. būna jau nuo 8val, kartais ir anksčiau.

sėkmės
apie tą patį į pm nusiunčiau :)
Bmw E61 530D
Ernestas, 868879757

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Ačiū. :wink:

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Sveiki vėl (už dvigubą žinutę atsirašau),

Klausykit noriu paklaust, ar sunku išmokt virint?
Ir ar baisiai tai sudėtingas reikalas niekada nevirinusiam žmogui automobilį susilopyt?
Nes jau, net nebepikta, o verkt norisi :cry:

Truputis istorijos trumpai:
Nuvariau mituvos g. 12
Sakau reik slenksčius sutvarkyt.
Raimis pažiūrėjo (vėliau virino "naparnykas").
Sutarėm kainą.
Padarė.

Dabar žiūriu, kad iš po plastikinės slenksčio šono apsaugos rudi nubėgimai.
Nuimu apsaugą.
Slenksčio šone skylė- ranka telpa.

Slenksčių apačias išvirino, šoną kur po plastikine apsauga paliko (ten net nebandyta taisyt)...
Kodėl- nežinau, ar nematė, ar apsaugą tingėjo nusimt, o gal, jei neparodai ir nepriklauso tvarkyt ... :?
Lyg ir ne tinginiai, nes skylę po vairuotojo kojom patys pamatė ir sutvarkė (be papildomo mokesčio).

Trumpai tariant, dvi kontoros slenksčius tvarkė...
Bet rezultate vienam slenksty vistiek skylė...

Raimio naparnykas minėjo, kad visą mano auto kėbulą išvirint kainuotų 1,5k Lt (be dažymo).
Man 1,5k lt jau nemaži pinigai (nu neuždirbu aš kiek norėčiau)+ dar už dažymą sumokėt reikės+ antikorozinis dar 800lt...
Tai jei po pusmečio ten viskas šaibom nueis, tai nu ir ...

Dabar sitacija tokia.
Iki spalio vidurio noriu kėbulą susitvarkyt (paskui kiti darbai dar laukia).
Duočiau meistrams, bet jau visiškai pasitikėjimą praradau (jei slenksčių per dvi kontoras neišeina susitvarkyt, tai kas bus visą kėbulą tvarkant)...

Už 1,5k Lt. galiu nusipirkt kempą ir išsinuomuot garažą (vėliau kempą pardavus dar kažkiek pinigų atgaut),
bet aš nei velnio nemoku virint ir kėbulinius darbus tik fotografijose matęs... Plius laiko užtruksiu, plius visokių papildomų įrankių pirkimų bus, nes nieko neturiu. Plius kartais įsitikinu, kad abi rankos truputį kairios... :oops:

Jei trumpai, tai nebežinau ką daryt...
Gal patarsit? Padrąsinsit..? Atkalbėsit..? :|

User avatar
Vyckius
Posts: 275
Joined: 22 May 2008, 19:51

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Vyckius »

ir kas is to kad kempa nusipirksi?mokesi rudziu kalna suvirint?ir beto pigus kempas reiskia visai kita vrinima arba nieko nevirina ypac pradedanciajam.jei to nedares tai nerekomenduoju ir daryt.o jei rysies tai daryt tai videlto rekomenduociau pasiskaityt literatura apie metalo apdirbima ir virinima

KDM
Posts: 452
Joined: 02 Nov 2009, 20:53
Location: Silute

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by KDM »

kokia masina? kiek pasiruoses skirti darbams pinigu ?;] kiek tau paciam brangi masina , kiek ji tau reiskia? seimai ar paciam asmeniskai ?;]
Nissan 200sx s13 ca'ske dalimis.
Chrysler Grand Voyager - diesel power for daily ;]]
Bmw e30 touring ..

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Auto Suzuki Vitara kabrio 96m.; 1.6l; 71kw...

Vyckius,
Apie kempus aš nei velnio nesuprantu, kaip ir apie patį virinimą (sakiau jau gi).
Varianto, kad daryt pačiam aš nesvarstyčiau, bet nu jau nusibodo...
Jei apsispręsiu daryt pats, tai žinai- niekur aš gi nedingsiu reikės mokytis.

KDM,
nesuprantu ko klausi. Nu auto ilgai norėtas ir ieškotas. Man jis patinka, nors daugumai turbūt kad ne :)
Kadangi pirkau pats vienas (be labiau išmanančio pagalbos), o mano supratimas apie automobilius gana ribotas, tai ir lenda po truputį visoki reikalai.

Faktas1 : pirkimo kaina 5800lt.
Faktas2 : be eksploatacinių dalykų per metus įmerkta apie 4000lt (su visokiom smulkmenom bus tikrai dagiau) .
Faktas3: automobilio būklė per metus tik suprastėjo (nors auto pabūvojo 6 dirbtuvėse)...

Aš suprantu, kad automobilis, tai grynas nuostolis, bet tai jei merki pinigus, tai man rodos jis turėtų gerėt, o ne prastėt...

KDM
Posts: 452
Joined: 02 Nov 2009, 20:53
Location: Silute

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by KDM »

klausiu todel, kad jeigu jis perpuves ar verta atkelinet , nes tai kainuoja nemazus pinigus, ne kad tik uzhkisht kelias skyles o kad padaryt kaip reikiant.. o tu manau nelabai pasiruoses tiek moketi.
Nissan 200sx s13 ca'ske dalimis.
Chrysler Grand Voyager - diesel power for daily ;]]
Bmw e30 touring ..

Kykas
Posts: 33
Joined: 04 Sep 2006, 09:01
Location: Kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by Kykas »

Ką reiškia perpuvęs?
Žmonės nesusidūrę su suzuki visureigiais sako kad daug.
Žmonės remontavę suzuki visureigius sako, kad dar čia nebaisiai ir tragedijos nėr.

Atkėlinėt aišku, kad neverta- pirkt tokio modelio neverta- labai specifinis jis.
Bet man patinka- noriu ir turiu. Noriu ir prisikelsiu.

Neardžius matosi, kad reik virint keleivio pusės slenksčio šoną.
Priekinę kėbulo dalį: po langų plovimo bakeliu skylė, reik atstatyt dalį priekinių skardų už buferio, išvirint priekines kėbulo tvirtinimo prie rėmo aikšteles.
Apardžius auto aišku dar dar atsiras reikalų

Klausimas tik kiek kainuos ir kas darys?
Daryt pačiam ar vėl kam nors patikėt?

User avatar
cooler
Posts: 371
Joined: 04 Sep 2008, 22:48
Location: kaunas

Re: Reik kėbulo meistrų Kaune- kontaktai?

Post by cooler »

jei nesusidūręs su virinimu ir nelabai aišku su kuo jis valgomas, tai geriau duot kam nors kitam virint. o kas išvirintu tai patarčiau paieškot oldschooliniu automobiliu forumuose pvz.: http://www.oldschoolauto.lt ten kas antras susidūręs su tokiom problemom, teisingiau patars ar atsiras kas apsiimtu padaryt :)

Post Reply