Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Projektai, modifikavimo aprasymai ir modifikaciju sarasai
User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

Toliau sekė Radiatoriaus ir ventiliatorių montavimas. Ventiliatoriai: 2xr33 klimos ventiliatoriai. Labai gražiai tinka :) Radiatorių pasirinkau s13 standartini, nes norint sutalpint r33 tektu išpjaut kapote skylę ir po to kažkaip (stiklo audiniu) padaryt gan nemažą iškilimą...
Attachments
radiatoriai.JPG
radiatoriai.JPG (69.82 KiB) Viewed 7386 times
IC.JPG
IC.JPG (67.57 KiB) Viewed 7386 times
cooleriai.JPG
cooleriai.JPG (57.13 KiB) Viewed 7386 times
Last edited by Arvydas on 25 Jun 2009, 10:43, edited 1 time in total.

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

spade wrote:Man tai vairas ziauriai per arti turbinos :?
Aš irgi daug apie tai galvojau, bet kitaip nelabai išeina. Realiai tai tam vairui nieko atsitikt neturėtų manau. Ten kokie 3-5 mm. tarpas

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by spade »

Cia tu manai kad:
a. variklis nieko nesveria?
b. variklis niekur nejuda?

Jei butu variklis be pagalviu prisuktas prie kebulo tada gal, bet dabar... tu gi kiek suprantu driftint ruosies...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

Maniau, kad pirmąjį test drive'ą teks daryti be priekinio stiklo, bet ačiū Dievui - ne :) 350 litukų ir stiklas vietoj. Atvažiavo į mano garažą ir įklijavo.
Attachments
stiklasless.JPG
stiklasless.JPG (75.89 KiB) Viewed 7377 times
Stiklas.JPG
Stiklas.JPG (54.85 KiB) Viewed 7377 times

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

spade wrote:Cia tu manai kad:
a. variklis nieko nesveria?
b. variklis niekur nejuda?

Jei butu variklis be pagalviu prisuktas prie kebulo tada gal, bet dabar... tu gi kiek suprantu driftint ruosies...
Žinau, kad sunkus, žinau, kad juda... Ir taip, tikrai ruošiuosi driftint :) ruošiuos dėt demperį (sorry, jei jis vadinasi kitaip. Pataisykit) gal net 2. Dar planuoju kokiais dažais patepliot vairalazdę ir paziūrėt ar išsiteps turbo gerai prasivažiavus

User avatar
Savitas
Posts: 55
Joined: 05 May 2009, 15:06

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Savitas »

Arvydas wrote: Žinau, kad sunkus, žinau, kad juda... Ir taip, tikrai ruošiuosi driftint :) ruošiuos dėt demperį (sorry, jei jis vadinasi kitaip. Pataisykit) gal net 2. Dar planuoju kokiais dažais patepliot vairalazdę ir paziūrėt ar išsiteps turbo gerai prasivažiavus
Vietoj taves nerizikuociau.. Netingek ir iskarto pastatyk varikli taip, kad butu normalus tarpas, dabar tikrai permazas. Faktas , kad anksciau ar veliau tuo isitikinsi ir vistiek turesi tvarkyti sia problema, tad jei darai, tai daryk taip, kad nereiktu, prie to sugrizti.

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

Ačiū labai už pastebėjimus/patarimus :) beda yra tame, kad variklio pastatyt taip, kad standartinis šitas "vamzdis" praeitų - neimanoma. Spėju jus klaidina tai, kad užsiminiau apie neteisingas pagalves, bet CA pagalvės tik gelbsti šitoj situacijoj man, nes jei dėčiau RB pagalves tai turbo "vamzdis" remtusi ir butų dar blogiau. Vienintelė išeitis - gaminti naują "vamzdį" nuo turbo iki down pipeo ir išraityt jį taip, kad pralystų.

User avatar
Savitas
Posts: 55
Joined: 05 May 2009, 15:06

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Savitas »

Arvydas wrote:Ačiū labai už pastebėjimus/patarimus :) beda yra tame, kad variklio pastatyt taip, kad standartinis šitas "vamzdis" praeitų - neimanoma. Spėju jus klaidina tai, kad užsiminiau apie neteisingas pagalves, bet CA pagalvės tik gelbsti šitoj situacijoj man, nes jei dėčiau RB pagalves tai turbo "vamzdis" remtusi ir butų dar blogiau. Vienintelė išeitis - gaminti naują "vamzdį" nuo turbo iki down pipeo ir išraityt jį taip, kad pralystų.
Dar gali bandyti ir isodinti pagalve nuo kokio kito padaro.. Ieskok iseities ir tikrai rasi ;)

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Pipiras »

neisradinekit dviraciu, netgi ebejini dumpa idejus tan ta problema issisprendzia ir man tas ca variklio pagalves rb motorui kaskaip negerai skamba :wink: o dezes nepamesi per test draivus? gi persidaryk ta laikikli, padaryk isnesimus ir viskas
Leja 09'

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

CA pagalvės ir man įtartinos, bet AG tai caskese buna ir daugiau padaro nei maniskiam RB, bet pagalviu nekeicia. Ir laiko. Nebent dėl svorio didesnio gal negerai. Nu žiūrėsim, gal gi neapsisuks variklis po kapotu... Jei nuostolis bus tik pagalvės tai tiek jau to, tegul plyšta. Išgirsiu gi jei kas ne taip... O dėl dežės tvirtinimų tai jo, reik pasidaryt. Šį savaitgalį keisiu sankabą tai tuo pačiu ir išnešimus pasidarysiu, nes taip tai baisu :mrgreen:

Tesiant atliktų darbų temą;
Pašalinta galinėj kėbulo daly buvusi garso izoliacija (ačiū "Fuxas" :wink: )
Prijungtas R33 skydelis. Viskas veikia. Darbas paprastesnis nei atrodė iš pradžių :D
Sukryžminta RB ir CA "pravodkės" (dėkui "Tonic" :wink: )
Įdėtas "driftknob" ir t.t.
Attachments
pravodke.JPG
pravodke.JPG (96.89 KiB) Viewed 6907 times
skydelis.JPG
skydelis.JPG (82.52 KiB) Viewed 6907 times
izoliacija.JPG
izoliacija.JPG (64.92 KiB) Viewed 6907 times

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

PAGALIAU :!: Šitoj vietoj mano FRANKENŠTEINAS :twisted: prisikėle :D Variklis dirba normaliai, nuotaika + 1000 ir užsidegimas pabaigt viska sustiprėjo "n" kartų :lol:
Toliau sekė darbai, būtini test drive'ui. Kapotas, vairas, sėdynė, diržai, stabdžiai, sankaba ir t.t.

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by driver »

spade wrote:Man tai vairas ziauriai per arti turbinos :?
lounchinant motoras versis isiurbimo koliko pusen, tai kaip ir nieko labai tokio baisaus, bet va jei milimetrofkem draugauja tas vairas su turba, tai shiftlockas ir bumt
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by spade »

driver wrote:
spade wrote:Man tai vairas ziauriai per arti turbinos :?
lounchinant motoras versis isiurbimo koliko pusen, tai kaip ir nieko labai tokio baisaus, bet va jei milimetrofkem draugauja tas vairas su turba, tai shiftlockas ir bumt
Aplink kokia asi motoras sukasi... cia pamastymui...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by spade »

spade wrote:
driver wrote:
spade wrote:Man tai vairas ziauriai per arti turbinos :?
lounchinant motoras versis isiurbimo koliko pusen, tai kaip ir nieko labai tokio baisaus, bet va jei milimetrofkem draugauja tas vairas su turba, tai shiftlockas ir bumt
Aplink kokia asi motoras sukasi... cia pamastymui...
Ai, arba galima tiesiog nesukt sau plauciu 8)
Gyvenimas iskart linksmesnis atrodo :mrgreen: :lol:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Pipiras »

negalima nesukt sau plauciu, nepigus nei svapas nei darbas sitam projektui, o temos autorius sake susitvarkys modifikuodamas dumpa, valio
Leja 09'

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by XR_as »

Pipiras wrote:negalima nesukt sau plauciu, nepigus nei svapas nei darbas sitam projektui, o temos autorius sake susitvarkys modifikuodamas dumpa, valio
esminis klausimas visada buna, kada? nes paprastai tokiem dalykam greit laikas ateina

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

OK, uzteks apie ta pati. Supratau daugumos nuomone: reik perdaryt kai ka... Judam prie kitu reikalu. Senieji stabdziai vaziuojant strikdavo, o po paskutines keliones sustojus is visu 4 ratu ruko dumai :lol: nusprendziau pasikeist stabdzius. Nusipirkau s14 stabdzius su pergreztais diskais (4 skyliu). Dekui PSI uz gera kaina, uz gera daikta :wink: Zodziu surinkau viska ir vis tiek negerai kazkas. Truputi pavaziavus stabdziai pradeda patys stabdyt ir kuo daugiau\ilgiau vaziuoji, tuo daugiau jie stabdo. Iki tokio lygio, kad masina sustoja kaip ikasta ir nepajudinsi. Tada atjungi stabdziu vakuuma ir atsileidzia. Kas cia gali but? gal kokia membrana bloga? Ar neteisingai vakuumo vamzdelius sudejau? ten gi voztuvas yra, bet jei kita puse sudeciau tai neveiktu stabdziu stiprintuvas ir tiek, o cia atvirksciau. Veikia net nestabdant :?

Stai foto jau "uzbaigto produkto" :D
Attachments
lauke.JPG
lauke.JPG (73.51 KiB) Viewed 5973 times

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by PSI »

:shock: geras
nu stapdziai pas mane veike be priekaistu, cilindras ir boosteris ne prie ko, tai belieka vakumas.
skidofrenic
180sx

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Rothman »

geras
nu stapdziai pas mane veike be priekaistu, cilindras ir boosteris ne prie ko, tai belieka vakumas.
Marciau tu neteisus :P nusiemi stabdziu cilindriuka ir pamatai kad jis reguliuojasi :wink: atsireguliuoji ir vaziuoji toliau :wink:
p.s.100% neisitikines ka ten reguliavau ar cilindriuka ar boosteri bet atsimenu kad nusiemes stabdziu cilindriuka kazka reguliavau :roll: nu manau nuemes pats pamatysi :) nes buvo pas mane toks prikolas..
Dujos turi buti namie...

User avatar
eRPy
Posts: 163
Joined: 14 May 2006, 20:58
Location: Kaunas

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by eRPy »

Na del stabdziu pas mane subaru buvo taip pat, tai kalta buvo pati stabdziu pusle :)

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Minde_Kei »

pas mane po to buvo kalta pusle irgi. bandem su doggy reguliuoti, bet tas tik trumpalaike nauda duodavo.
..

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Rothman »

na bent jau man tai padejo pareguliavimas ir iki siol dar vazineju :wink: :roll:
Dujos turi buti namie...

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by romkasponka »

Rothman wrote:na bent jau man tai padejo pareguliavimas ir iki siol dar vazineju :wink: :roll:
Reikia sutrumpinti traukute nuo pedalo i cilindriuka ir viskas bus ore ;)
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
Arvydas
Posts: 137
Joined: 24 May 2007, 10:37
Location: Vilnius

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by Arvydas »

Stabdziu problema pasalinta pareguliavus cilindriuko "kojale" :D
Pakeiciau sankaba. Diskas s14, tinka kuo puikiausiai, laiko, nenusukineja. Nuo visokiu patrol ir pajero diskai PLONESNI, todel greiciausiai butu buve problemu.
Prijungiau IC, masina tapo kur kas gyvesne :)
Taip pat praeita savaitgali buvo nupoleruotas kebulas, bei priklijuotas vienas kitas lipalas. 30 A.G. kaip minimum pridave :mrgreen:
Attachments
nonpoly.JPG
nonpoly.JPG (81.45 KiB) Viewed 5154 times
poly.JPG
poly.JPG (97.78 KiB) Viewed 5154 times

User avatar
corniz
Posts: 152
Joined: 28 Jan 2007, 15:30
Location: Klaipeda

Re: Project: Dorifto car RBS13 by Arvydas

Post by corniz »

pol i ravimas

Post Reply