Project: RS13 by gess

Projektai, modifikavimo aprasymai ir modifikaciju sarasai
User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Siauliuose katik wurhte buvau sake neturi tokiu verzliu ir nebuna ale. Ju kataloge internete irgi nera. Nusipirkau tik M8 tu verzliu kur ten man reikia variuotu.

O koliko/galvos tarpines nemetalines buna, visos kitos metalines, ten jos tokios daugiasluoksnes kazkokios siaip, per viduri lyg metalas blizga, cia siaip tam, kad nekaitintu papildomai galvos ismetimo kolikas per metaline tarpine, manau.

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

nu va uzsisakiau is vln wurth, atves i siaulius ryt :D .

EDIT: jei kam dar reiks ju, tai ju kodas pas wurth yra 3667, gal bus lengviau surasti.

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Sudejau vakar viska atgal, uzkuriau atrodo viskas gerai, nors ta tarpine, pries turba ta plona su kantu, nebera garsu jokiu is ismetimo koliko puses :D. Ziuresiu kaip eksplotacijoj.

Siandien isardziau priekinius suportus ir sumerkiau i elktroforezes vonia nakciai :) . Tik iskilo pora klausimu:

Isardziau tik prieki kolkas ir pas mane nera tu "inner shim", "outer shim" ir "shim cover" apvesti sitoj foto. Image
Matyt kazkas keite kalades ir nesudejo ju, tai ka man dabar daryt, siaip manualas sako, kad jas naujas reikia sudeti, bet kur tada ju nusipirkt nauju?


Va ka radau atidares, jokiu "shimu" Image

Va o antras klausimas, tai tos kreipianciosios, ar kaip ten lietuviskai vadinasi, nuotraukoj rodyklem pazymeta, pas mane viena uzstrigus, tai gal po nakties islaisves kaipnors. Bet va kokia siaip ju funkcija, nes pas mane vienos ju taip spyruokliuoja kaip spyruokle viduj butu, o kitos beveik ne, tai nzn, ar ten jos turi atmetinet ta suportuka, siaip arodo, kad nuo vakuumo gerumo toj gumelej ant ju, priklauso tas spyruokliavimas :D



Dar tiesa galvoju, gal nusidazyt stabdziu disku tas vietas kur nesitrins i kalades su karsciui atspariais dazais sidabriniais, kad kiek maziau rudytu, nebus kokiu problemu karscio atidavimo i aplinkinius daigtus? :)

User avatar
Vyckius
Posts: 275
Joined: 22 May 2008, 19:51

Re: Project: RS13 by gess

Post by Vyckius »

kreipenciasias sutepk su spec berods grafitiniu tepalu

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Vyckius wrote:kreipenciasias sutepk su spec berods grafitiniu tepalu
tai jo jo, tik dar islaisvint viena is ju reiks pries tepant :D

Svarbiausia patarkit, ka man del tu "shimu" daryt?

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by Eli »

gess wrote:
Vyckius wrote:kreipenciasias sutepk su spec berods grafitiniu tepalu
tai jo jo, tik dar islaisvint viena is ju reiks pries tepant :D

Svarbiausia patarkit, ka man del tu "shimu" daryt?
As pirkau tiek S13, tiek S14 naujus OEM. Pirkau USA Nissan dealership'e. (atsisiuntus, sumokejus mokescius pigiau negu pirkt Lietuvoj).
http://www.trademotion.com/partlocator/ ... eid=214252

Eli
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

kiek gavos kaina gal gali pasakyt? Ir cia tam psl, tik 240sx, ten stabdziai juk priki mazesni, o tie shims vienodi?
ir gal durnas klausima, o ka jei be ju sudeti, kaip dabar buvo?

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by Eli »

gess wrote:kiek gavos kaina gal gali pasakyt? Ir cia tam psl, tik 240sx, ten stabdziai juk priki mazesni, o tie shims vienodi?
ir gal durnas klausima, o ka jei be ju sudeti, kaip dabar buvo?
Kiek kainavo - nepamenu. Labai senai tai buvo...
Del 240SX - ieskok pagal detales koda (priestai ji susirades FAST'e), o ne pagal masina.
Ju paskirtis sugerti temperatura ir gesinti vibracijas. Tavo pasinkimas ar jas det ar ne.

Eli
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Dekui uz patarimus :) .

Va sian istraukiau is vonios suportus super nusiplove, likau patenkintas. Isardziau pilnai viska, tai va vel noriu paklaust.

Kaip sitas stumokliukas turbut jau keisti ji reikia, nes tie taskuciai, tai cia duobutes chrome yra?
Image

Ir kaip sitas stumokliukas?, cia ta juostele su nagu nesigrando, o su kuo astresniu bijojau, nes manuale raso, kad neslifuot svitru ju, labai menkas padengimas tipo.
Image


Ryt dar imesiu suporto foto, tos vietos kur statosi salnikas stumokliuko ir purvasargis, ten tas igilinimas, yra parudijes kiek, tai nzn ar tinkamas dar tas suportas.

Siaip iki siol stabdziai su hermetiskumu jokiu bedu neturejo :) .

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by Eli »

gess wrote:Dekui uz patarimus :) .

Kaip sitas stumokliukas turbut jau keisti ji reikia, nes tie taskuciai, tai cia duobutes chrome yra?
Image

Ir kaip sitas stumokliukas?, cia ta juostele su nagu nesigrando, o su kuo astresniu bijojau, nes manuale raso, kad neslifuot svitru ju, labai menkas padengimas tipo.
Image
1. - Jei duobutes yra (nuotraukoje nesimato) - tai keisk.
2. - Gali paemes 1500 svitrini sutepes varikliniu tepalu papoliruot. Tik ratu, tolygiai. Ir paskui gerai isplauk.

Eli
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Siandien jau atrode, kad finiso tiesiojoj mano stabdziu upgreidukas, bet va kas mane vel stabdo:
Image

Tai va kaip matot nulauziau vamzduka stabdziu galinej kairej pusej, bekeisdamas slangutes, gerai, kad kituose kampuose nusisuko normaliai.


Tai ka man dabar daryt galvoju, ryt bandysiu i japonisku daliu parduotuves kreiptis, gal tures kazka. O siaip nauju buna ju, ar deveto teks ieskot?

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Re: Project: RS13 by gess

Post by ViktoriuZ »

buna nauju vamzduku
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

ViktoriuZ wrote:buna nauju vamzduku
Lengva gaut parduotuvese, ar siaip uzsakinet reiks?

User avatar
Arturas-zender
Posts: 416
Joined: 06 Feb 2007, 16:51
Location: Klaipeda
Contact:

Re: Project: RS13 by gess

Post by Arturas-zender »

Nu atradai problema... :lol: Buna vietoje , ivairiausiu ilgiu , variniai (lengvai lankstos) , nebrangus.. :wink:

brakusa
Posts: 112
Joined: 17 Oct 2007, 04:02

Re: Project: RS13 by gess

Post by brakusa »

gess wrote:kiek gavos kaina gal gali pasakyt? Ir cia tam psl, tik 240sx, ten stabdziai juk priki mazesni, o tie shims vienodi?
ir gal durnas klausima, o ka jei be ju sudeti, kaip dabar buvo?
Perkant geras kalades, jos būna su shims'ais. Pvz ferodo premier kai pirkau buvo su jais.

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Arturas-zender wrote:Nu atradai problema... :lol: Buna vietoje , ivairiausiu ilgiu , variniai (lengvai lankstos) , nebrangus.. :wink:
Jau issiaiskinau paskambines i parduove, siaip panikavau, nes pirma karta taip atsitiko :D .
Last edited by gess on 02 Aug 2009, 15:03, edited 1 time in total.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by spade »

Tu specialu rakta hidraulikai tiems sukiojimams naudojai?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

spade wrote:Tu specialu rakta hidraulikai tiems sukiojimams naudojai?
Taip, specialu ta sesiakampi, su ispjova ant vamzdzio uzdeti. Siaip nusisuko, kaip suprantu todel, kad tas stuceriukas buvo priauges prie vamzdelio ir nesisuko atskirai nuo vamzdelio kai sukau, todel ir nusukau, gal dar labiau pagramdzius ta vamdi prie stucerio ir buciau atsukes.

Bet dabar dzin jau, idejau varini.

User avatar
Apex
Posts: 294
Joined: 02 Nov 2005, 12:26
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by Apex »

Manes laukia tokia pati procedura.
mano siulymas - mesk lauk tuos stumokliukas, virsutinis tai daugiau nei baisus, apatinis dar dar. Pastacius naujas kaladeles kuri laika tos duobutes bus viduje cilindriuko, bet po kiek laiko jos pasislinks link gumeles ir prades leisti.
Galiniu suportu (S14) stumokliukus tanagroj berods po 70lt pirkau, bet jie zymiai sudetingesni - su integruotu rankiniu. Tai tiketina kad priekiniai S13 bus pigesni, o net jei ir 100lt tai vistiek apsimoka - darai viena karta, naujas gumeles (manzetus) sudesi ir pamirsi.
Dar siulymas - gali nusmeliuoti suportus - kai susirasi (jei) naujus stumokliukus, senus su gumom sudek i cilindriukus uzkisk kreipianciuju skyles ir nuvesk nusmeliuoti. tada gali vezti i Betrioli, Puntuka ar dar kur kur dazo milteliniu budu. turesi amzina padengima, nekurie dazytojai geru spalvu net gali pasiulyt (mano atveju buvo pasirinkimas skurdus - gaisrine raudona)
Tai va, padarysi ir amen. niekad nekils bedu del stringanciu, leidzianciu suportu. Vamzdukus ir "štuceriukus" - antgalius pirka naujus su ar be vamzdeliu (tanagroj pilna) taip pat nusipirk suporto nuorinimo varztelius, seni bus uzpuve turbut.
Kas link skardelių - ieškok naujų arba dėvėtų. Arba nedėk - paskemės - gali cypti ir pedalas bus kietas, nes skardelės duoda minkštumo. Bet šitai gali būti pliusu gal net?
Mazda Rx4/929 coupe 1975
Mano mazda>>>
Mano foto albumas>>>

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Stumokliukai priekiniai jau nupirkti ir sudeti i suportus nauji su manzetais naujais, zinoma :) . Suportai nuvalyti elektrolizes budu, ir nudazyti namudiniu budu :D . Nuorinimo varztelius tai atsisukau visus senus, ne viena nebuvo uzpupes ar pan. Siaip is esmes reikia tik ten galiniu suportu kreipianciuju paplysusiu gumu(kuriu negaunu nauju) problema isspresti ir tada beliks sulaukti priekiniu kaladziu ir bus viskas :)

Siaip kietas pedalas tikrai nebus trukumas kazkoks, juolab, kad ir dabar jau nebuvo nei prieki nei gale tu shimu sudetu.

User avatar
Apex
Posts: 294
Joined: 02 Nov 2005, 12:26
Location: Vilnius

Re: Project: RS13 by gess

Post by Apex »

Kur valei su elektrolize (?) ar kokiu ultragarsu?
beja, kiek kaštavo stūmokliukai ir kur pirkai/ man reikia irgi. dėl kreipiančiųjų gumelių tai kai pirkau rem komplektą (berods tanagroj) tai buvo ir tos gumelės.
Mazda Rx4/929 coupe 1975
Mano mazda>>>
Mano foto albumas>>>

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Prieky buvo gumeles, ten gale idomios labai gumos, tai neradau tokio rem komplekto. Elektrolize valiau pats garaze :) (pasinaudojes situo filmuku http://www.youtube.com/watch?v=-8vT2mdXBs8)

Stumokliukus pirkau is vivacito, ale acura, tik siaures lietuvoj. Su nuolaida po 60 lt.
Last edited by gess on 20 Jul 2009, 17:50, edited 1 time in total.

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Siandien gale viska sudejau, pajungiau zarnas, gaila, kad fotiko neturejau. Liko tik sulaukt priekiniu kaladziu ir sudet jas kartu su suportais, supilt skysti, nuorint ir bus galima lekt ivazinet stabdzius, o tada i technikine, nes pasibaige :D

Siaip labai fainai rinkosi viskas atgal, kai gerai islpauta ir isvalyta, kaip nauja atrodo :) .

Dar va pamirsau imest foto kokiu budu nuemiau priekinius diskus.
Image

Esme, kad besukant tuos varztus, kur skirti prikepusiam diskui nuimt islupo tik disko centra :shock: , bet tada su kuju gan lengvai nudauziau likusia disko dali :)

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RS13 by gess

Post by ard »

wtf? ta centra gal su bulgarke apipjoves buvai? ar pats diskas tiek supuves kad ishlauzhei?
dazhniausiai sriegis nueina. bet cia rimtai wtf :| :lol:
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Project: RS13 by gess

Post by gess »

Nu kam man ji pjaut? nedurnas dar :lol: .

Siaip tai tas sriegis atrodo geras labai to disko, kai neto zingsio varztus sukau(5.8 klases) tai sriegi kaip sviesta nuo ju nusuko, o paciam diske liko idealus. Siaip diskai buvo gerokai papuve(per tas ventiliacijos groteles per ju viduri pagrinde), na bet per ta vieta kur plyso tai matos, kad pilkas metalas, nerudys atrodo. Ir kas keisciausia, kad cia taip abudu priekiniai diskai nusieme :shock:

Locked