Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Projektai, modifikavimo aprasymai ir modifikaciju sarasai
Post Reply
Ainis
Posts: 482
Joined: 03 Mar 2011, 15:12
Location: Šiauliai

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Ainis »

O shtai idomesni reikalai: Jau vietoje Tilton 2ju disku sankaba, custom made smagratis is chomolipdeno, bmw e46 328 greiciu deze, bei metaline rastafke (juoda) JZ motorui pereiti ant BMW. zdz BOLT ON
Kaip ta sankaba su bmw dezes veleneliu "sudrauginta"? Gamintas velenelis, ar sankaboje nauji slicai prikniedyti?

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ATMBOY »

Ainis wrote:
O shtai idomesni reikalai: Jau vietoje Tilton 2ju disku sankaba, custom made smagratis is chomolipdeno, bmw e46 328 greiciu deze, bei metaline rastafke (juoda) JZ motorui pereiti ant BMW. zdz BOLT ON
Kaip ta sankaba su bmw dezes veleneliu "sudrauginta"? Gamintas velenelis, ar sankaboje nauji slicai prikniedyti?
Yra tiltono diskeliu su BMW shlicais! pirkti

Diiego 222
Posts: 180
Joined: 19 Dec 2009, 14:04
Location: Australia, Sydney

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Diiego 222 »

Su salyga, kad tas WiseFab kainoja KosTmosa ar negalima gero rezultato gauti su kitais issukimo Kit'ais. Kad ir GKtech :?:

Image

Linkas: http://www.gktech.com/index.php/s-chass ... price.html

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ard »

tai ir tas pats wisefab'as nėra super sudėtingas, vienintelis jų didelis modas tai amortiko ašies išnešimas į išorę.
GKtech 700ausd + tau reikia šakių, tensionų, vairo traukių, adapterių traukėms, gal dar spacerių. susumuok viską ir manau gausi panašias kainas.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Diiego 222
Posts: 180
Joined: 19 Dec 2009, 14:04
Location: Australia, Sydney

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Diiego 222 »

ard wrote:tai ir tas pats wisefab'as nėra super sudėtingas, vienintelis jų didelis modas tai amortiko ašies išnešimas į išorę.
GKtech 700ausd + tau reikia šakių, tensionų, vairo traukių, adapterių traukėms, gal dar spacerių. susumuok viską ir manau gausi panašias kainas.
Tiesa. Taciau maciau geru issukimu su GKtech nors neabejoju, kad yra ir kitu variantu. Plius wisefab jau toks labiau hardcore. Idomu kaip pvz tiems kas vazineta gatveje su TA butu.
GKtech 700ausd (buna daro akcijas -10% viskam ir pan.)+Sakes+tensionai (149 ausd)+traukes(ir taip tenka keisti del susidevejimo)+spacer'iu (priklauso nuo ratu ir noru).

Vienintelis pliusas turbot, kad Wisefab yra Vietoje. Laukti nereikes.

Nismo matosi rimtai apsiginkluoti nori pries varzovus. Patinka projekto kalibras :D

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by NISMO' »

Vaizdas is apacios ;)

Image

p.s. Aciu Donatui, a.k.a. COOLER WORKS uz gelezine kantrybe, bemieges naktis ir visa kita prie mano masinos! Sauniai bicas dirba;)

p.p.s. Sis issukimo komplektas skiriasi nuo WiseFabo tuom, kad viskas yra TIGU virinta, saesai yra ne tas china shit kur dedamas i WF, o Aurora ir i komplekta ieina visos imanomos vairo koloneles apsaugines gumos, bei vairo traukuciu obuoliuku apsaugos (ko neduoda WF). Zdz viskas tikrai rimciau. o Kaina yra 3.3k LT uz visa komplekta ;)
taip kad kazin ar gaunasi cia kas pigiau perkant kazka kazkur kitur..
BETO! galima pirkti ir atskirai BETKOKIA komplekto dali! Velgi pasikartoju tai, ko neturi WF ;)
Zdz jei kam reik sio gerio - PM ;)

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ATMBOY »

tau viskas gerai? o kam rašit kad dejai WiseFaba ? :) parashik estam kad nx jie ishradineja tegu deda rimtesnius dalikus ish LT :)

User avatar
doggy
Posts: 1199
Joined: 25 Nov 2004, 11:58
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by doggy »

ATMBOY wrote:tau viskas gerai? o kam rašit kad dejai WiseFaba ? :) parashik estam kad nx jie ishradineja tegu deda rimtesnius dalikus ish LT :)
taigi ne pontas butu parasyt dejau Coolerworks nufyrinta Wisefab design komplekta... Tai ir raso kad butu 'sustriau' :D :D :D
----------------------------- DCW Classics ---------------------------------
JDM parts-cars import / Classic car restoration / maintenance / sales
https://www.facebook.com/DogCustomWorks/
+37067170000

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by NISMO' »

Taspats kas WF del to teip ir parasiau, koks jum bl supistas skirtumas is kur kas ir kaip ir kaip pavadinau?m? :) - pamastykit tyliai...

User avatar
doggy
Posts: 1199
Joined: 25 Nov 2004, 11:58
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by doggy »

NISMO' wrote:Taspats kas WF del to teip ir parasiau, koks jum bl supistas skirtumas is kur kas ir kaip ir kaip pavadinau?m? :) - pamastykit tyliai...
Nekalbek nesamoniu mastytojau garsiai. Jei dedi nupyzdinta dizaina - tai ir rasyk Wise Fab copy. Nes britku pagalvot kad kazkas dirba, investuoja laika, pinigus, bando daro - o kazkas tik nufyrina viska - ir kala lita...

Tu tik pats dabar garsiai rekauji, jeigu tu atsidurtum gamintojo vietoj - kalbetum kitaip. As buvau jau keleta kartu tokioj situacijoj - tai patikek MASTAU GARSIAI nuo tada, nes uzknisa ir tie kurie gamina, ir tie kurie NORI brando, bet NEISGALI jo nupirkt - todel piginasi ir vaidina kad turi branda...
----------------------------- DCW Classics ---------------------------------
JDM parts-cars import / Classic car restoration / maintenance / sales
https://www.facebook.com/DogCustomWorks/
+37067170000

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by NISMO' »

As tiesiog sakiau, jog WF toli grazu iki TOBULUMO! kaip ir minejau visus ju minusus apmastem ir padarem kiek geriau! o kam ji pirkti, ar nepirkti, tai jau priklausys nuo zmoniu. Juolab, kad siuo atveju gauni DAR geresni daikta uz vos ne 2x pigiau! ir iskart!
Tai tipo dbr Tau gaila, kad kazkas padare kopija ? ar kaip? nes as taves nesupratau.. Prispitai del to, kad pavadinau WiseFabo kopija WiseFabu. OT tai didelis skirtumas... :D Nu ok sorry about that :)))) (jei tau nuo to geriau)... Pamastyk o jeigu as buciau ji nudazes lygiai taip pat - Melynai ir buciau uzdejes ten pat, tokius pat lipdukus kas priklauso?! m? :D Tai iseina, kad WF skirtusi nuo WF kopijos - KUO???????? :D Buciau sakes cia WF ir man ziauriai zjbs! Tipo as esu DYLERIS ir galiu padaryt pigiau! pirkit pas mane! Bet as to nedariau, as ji nusidaziau baltai, kaip ir norejau ir uzklijavau COOLERWORX lipduka, nes as taip norejau! Manau ir AKLAM buvo aisku, kad cia paciu darytas reikalas. Tiesiog pas mane sudeta paturbinta WF kopija ir as begalo dziaugiuosi ja! Dziaugiuosi ir visos Lietuvos drifteriais kurie ja susides, nes NETASHKYS saibu ten kur NEREIKIA (manau pats supranti tai). Visi suprantam, kad WF yra brangus, bet tai tavo to bajerio nesupratau - TIPO AS UBAGAS, KAD NESUGEBU NUSIPIRTI WF? :))) (Zema Romai is tavo puses...) Mes padarem geriau ir tikrai GERIAU! Tai kokio bb man pirkti ta gaidiska kempu supleskinta gejiskos spalvos produkta JMJ?:))) AI JO, TADA NEBUSIU UBAGAS! Hmmm, gal ir reiktu tada persigalvot... pz :))))))) Ir Tu gali man daugiau nieko nesakyti, nes nei matei, nei ciupinejai, nei bandei.. Pats pamatytum KAIP KAS IR IS KO pasidaro, manau nusiramintum, arba ne, man TIKRAI nesvarbu 8)

p.s. jei nori kazka daugiau man asm, ar neasmeniskai papezeti, BUK zmogus netersk temos ir rasyk i PM, manau nemazas vaikas esi.

PEACE! ;)

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by NISMO' »

ATMBOY wrote:tau viskas gerai? o kam rašit kad dejai WiseFaba ? :) parashik estam kad nx jie ishradineja tegu deda rimtesnius dalikus ish LT :)
jiem TIKRAI reiktu pasiziureti, kaip toj LT padarytas ju WF kopija.
bet zn del ko jie nieko nekeistu ir jiem PX butu? nes jiem saibu tai tikrai daugiau neatnestu! o islaidu turetu bent per 30% daugiau.
Kitaip tariant, kam dirbti uz dyka - APIPLESKIM VISUS! dekim china shit saesus, pleskinkim kempu stebules, sakes ir nedekim jokiu koloneles ar traukiu apsaugu. Lai uzsipisa patys susides.. ir ka tu pries toki poziuri padarysi?:)
Last edited by NISMO' on 27 May 2013, 01:09, edited 1 time in total.

kamuto
Posts: 239
Joined: 10 Jul 2010, 12:44

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by kamuto »

NISMO' wrote:As tiesiog sakiau, jog WF toli grazu iki TOBULUMO! kaip ir minejau visus ju minusus apmastem ir padarem kiek geriau! o kam ji pirkti, ar nepirkti, tai jau priklausys nuo zmoniu. Juolab, kad siuo atveju gauni DAR geresni daikta uz vos ne 2x pigiau! ir iskart!
Tai tipo dbr Tau gaila, kad kazkas padare kopija ? ar kaip? nes as taves nesupratau.. Prispitai del to, kad pavadinau WiseFabo kopija WiseFabu. OT tai didelis skirtumas... :D Nu ok sorry about that :)))) (jei tau nuo to geriau)... Pamastyk o jeigu as buciau ji nudazes lygiai taip pat - Melynai ir buciau uzdejes ten pat, tokius pat lipdukus kas priklauso?! m? :D Tai iseina, kad WF skirtusi nuo WF kopijos - KUO???????? :D Buciau sakes cia WF ir man ziauriai zjbs! Tipo as esu DYLERIS ir galiu padaryt pigiau! pirkit pas mane! Bet as to nedariau, as ji nusidaziau baltai, kaip ir norejau ir uzklijavau COOLERWORX lipduka, nes as taip norejau! Manau ir AKLAM buvo aisku, kad cia paciu darytas reikalas. Tiesiog pas mane sudeta paturbinta WF kopija ir as begalo dziaugiuosi ja! Dziaugiuosi ir visos Lietuvos drifteriais kurie ja susides, nes NETASHKYS saibu ten kur NEREIKIA (manau pats supranti tai). Visi suprantam, kad WF yra brangus, bet tai tavo to bajerio nesupratau - TIPO AS UBAGAS, KAD NESUGEBU NUSIPIRTI WF? :))) (Zema Romai is tavo puses...) Mes padarem geriau ir tikrai GERIAU! Tai kokio bb man pirkti ta gaidiska kempu supleskinta gejiskos spalvos produkta JMJ?:))) AI JO, TADA NEBUSIU UBAGAS! Hmmm, gal ir reiktu tada persigalvot... pz :))))))) Ir Tu gali man daugiau nieko nesakyti, nes nei matei, nei ciupinejai, nei bandei.. Pats pamatytum KAIP KAS IR IS KO pasidaro, manau nusiramintum, arba ne, man TIKRAI nesvarbu 8)

p.s. jei nori kazka daugiau man asm, ar neasmeniskai papezeti, BUK zmogus netersk temos ir rasyk i PM, manau nemazas vaikas esi.

PEACE! ;)

sorry bet prirasei cia kazkokiu veju :lol:
There are about a thousand ways an engine can fail when boost is introduced

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by NISMO' »

Sorry esu karsto budo zmogus....
Last edited by NISMO' on 10 Mar 2014, 13:31, edited 2 times in total.

kamuto
Posts: 239
Joined: 10 Jul 2010, 12:44

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by kamuto »

NISMO' wrote:sorry, esu karsto budo zmogus, ne forume man sedet :lol:
na matosi matosi truputi :lol:
There are about a thousand ways an engine can fail when boost is introduced

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Sheikhas »

NISMO' wrote:sorry, esu karsto budo zmogus, ne forume man sedet :lol:
karsto budo, labai svelniai pasakyta, cia jau psichologinemis problemomis nesha... :?
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

nrvz
Posts: 272
Joined: 02 Jun 2006, 12:54
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by nrvz »

NISMO' wrote: Kitaip tariant, kam dirbti uz dyka - APIPLESKIM VISUS!
taip iseina, siuo atveju apipleset ir rekiat, kad kiti apiplesineja? :)

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ard »

NISMO' wrote:As tiesiog sakiau, jog WF toli grazu iki TOBULUMO! kaip ir minejau visus ju minusus apmastem ir padarem kiek geriau! o kam ji pirkti, ar nepirkti, tai jau priklausys nuo zmoniu. Juolab, kad siuo atveju gauni DAR geresni daikta uz vos ne 2x pigiau! ir iskart!
pasižiūrėjai kad turi netobulumų, pasidarei geriau. čia viskas ok. dėmesys smulkmenoms ir t.t. BET nupyzdinai dizainą, kas nėra super gerai, neaišku ar išvis reikėtų tuo didžiuotis (būtent kopijos padarymu).

gal gali sistemingai surašyt kurias WF savybes laikai minusais? turint omenyje kainą, norisi įsivertint kainos/kokybės santykį.
NISMO' wrote:Visi suprantam, kad WF yra brangus, bet tai tavo to bajerio nesupratau - TIPO AS UBAGAS, KAD NESUGEBU NUSIPIRTI WF? :))) (Zema Romai is tavo puses...)
tu rimtai turi kažkokių kompleksų dėl varguoliško įvaizdžio? kauno sindromas or what?
NISMO' wrote: Mes padarem geriau ir tikrai GERIAU! Tai kokio bb man pirkti ta gaidiska kempu supleskinta gejiskos spalvos produkta JMJ?:))) AI JO, TADA NEBUSIU UBAGAS!
tai, kad suvirinta kempu, nereiškia, kad suvirinta blogai. davus daug amperų sulieja viską kiaurai ir patikimai. ar tikrai reikia TOKIO dėmesio detalėms? Aurora iš xtros tai $$$$$$, bet ar būtent tose vietose reikia tokio high end'o?

just saying, kad nereikėtų pilt šūdais ant estų, kurie pardavinėja savo produktus visam pasauliuj, jų kainomis? padarė produktą, kaina atitinkama pagal rinką, kala litus nes neturi konkurencijos. monopolis kitaip tariant
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ATMBOY »

mane irgi domina tik techniniai dalykai :) $ px

1. kad virinta TIGu tai laikas parodis ar pakaboi yra + nes esu mates daug sutrukysiu siuliu per siule
2. Kinetishki shesai yra (ale klibantis) bet pigus ir jie laiko sezona drasiai ir ne viena (Aurora skirta zedininkams 8) kainoja daug laikys tiekpat)

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by spade »

Sheikhas wrote:
NISMO' wrote:sorry, esu karsto budo zmogus, ne forume man sedet :lol:
karsto budo, labai svelniai pasakyta, cia jau psichologinemis problemomis nesha... :?
Subtilus Tu Sheikhai :lol: Gerokai subtiliau pasisakei nei kad as norejau...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
doggy
Posts: 1199
Joined: 25 Nov 2004, 11:58
Contact:

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by doggy »

Kesa - baisu skaityt saziningai pasakius... Ir kalbi baisius vejus.
----------------------------- DCW Classics ---------------------------------
JDM parts-cars import / Classic car restoration / maintenance / sales
https://www.facebook.com/DogCustomWorks/
+37067170000

Suo
Posts: 252
Joined: 13 Dec 2007, 22:03
Location: Vilnius

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Suo »

Tu bent gyvai tilra WF ciupinejas esi, kad sudais drapstai?
Neklausiau as ju is kur jie shaesus perka, bet zinau, kad masina po ilgo sezono jokiu bedu su jais nei turi, nei jie kliba kazkaip ipatingai ar pan..
Apie siules "kempu supliaskinta" tai tu ju tikria nemates.

Man atrodo tu cia nesavo nuomone reiski ir tuolabiau nesavo patirtim dalinies, o stumi suda kuri tau kazkoks litofcaspapasakojo.. Liudna

User avatar
ramas
Posts: 619
Joined: 10 Jun 2007, 09:42
Location: Prienai

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by ramas »

ikisiu ir as trigrasi.. :mrgreen: visada buvo 2 stovyklos, 1 kuri vargsta ,kazka kure ,gamina aisku ir lt is to uzdirba ir beabejo pyksta ,kad kazkas kopijas daro(pykciau ir as) :D kita pripazinkim mes nesam turtingi ,kad pirktumem visus brandus ,stengiames nukopijuot,pasigamint patys..tokie jau tie mes Lietuviai :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
LiNeLiZz
Posts: 190
Joined: 21 Jan 2008, 18:10
Location: Vilnius

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by LiNeLiZz »

ramas wrote:ikisiu ir as trigrasi.. :mrgreen: visada buvo 2 stovyklos, 1 kuri vargsta ,kazka kure ,gamina aisku ir lt is to uzdirba ir beabejo pyksta ,kad kazkas kopijas daro(pykciau ir as) :D kita pripazinkim mes nesam turtingi ,kad pirktumem visus brandus ,stengiames nukopijuot,pasigamint patys..tokie jau tie mes Lietuviai :lol: :lol: :lol: :lol:
Viskas OK, tik reikia moket ta pripazint, deja ne visi sugeba :evil:
BD Motorsports

Suo
Posts: 252
Joined: 13 Dec 2007, 22:03
Location: Vilnius

Re: Project: RBS motorsport NISMO' 2JZ

Post by Suo »

Kodel kopijuot ir vogt idejas - nes nedugebi savo produkto pasidaryt, bet ziauriausia, kad poto dar ir sudus drapsto

Post Reply