Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Projektai, modifikavimo aprasymai ir modifikaciju sarasai
znd
Posts: 397
Joined: 21 Sep 2010, 10:32
Location: VILNIUS

Re: Driver's gun: HCR32 RB25DET

Post by znd »

Malonu matyt kad LT irgi tokios masinos pradeda po truputi veistis :) o tai registruot, kad ir su perkeltu vairu turbut yra kazkokiu niuansu ane?

klassik
Posts: 170
Joined: 08 Feb 2009, 15:00
Location: Vilnius

Re: Driver's gun: HCR32 RB25DET

Post by klassik »

driver wrote:.... sukrauta bus 13 visa pakaba su reguliuojamom sakem ir tada pasidarysiu kaip priklauso
O cia tik del to, kad galima butu lengviau/pigiau dalis rasti? Ar del kazko kito?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Driver's gun: HCR32 RB25DET

Post by driver »

klassik wrote:
driver wrote:.... sukrauta bus 13 visa pakaba su reguliuojamom sakem ir tada pasidarysiu kaip priklauso
O cia tik del to, kad galima butu lengviau/pigiau dalis rasti? Ar del kazko kito?
kad tvarkingai ismesti hica
znd wrote:Malonu matyt kad LT irgi tokios masinos pradeda po truputi veistis :) o tai registruot, kad ir su perkeltu vairu turbut yra kazkokiu niuansu ane?
jei v5-jokiu niuansu. padirbi parasiukus ant angliskos pirkimo pardavimo sutarties ir fsio
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

znd
Posts: 397
Joined: 21 Sep 2010, 10:32
Location: VILNIUS

Re: Driver's gun: HCR32 RB25DET

Post by znd »

o kad vairas perdarytas i kita puse ir kad kaip ir europinio tokio modelio su vairu kairej nebuvo registruojant del sito kliuciu ner?

User avatar
doggy
Posts: 1199
Joined: 25 Nov 2004, 11:58
Contact:

Re: Driver's gun: HCR32 RB25DET

Post by doggy »

znd wrote:o kad vairas perdarytas i kita puse ir kad kaip ir europinio tokio modelio su vairu kairej nebuvo registruojant del sito kliuciu ner?
Nu kas jum yra su tokias klausimais... Masina - is europos sajungos, vairas - teisingoj pusej - jie nieko negali daryt tik registruot. jei tokios markes ner - ja itraukia i sarasus. Technikine apziura - cia jau kitas reikalas - o regitrai giliai dzin kas ir kaip. Skyline regitros duomenu bazej yra man atrodo 4 dabar.
----------------------------- DCW Classics ---------------------------------
JDM parts-cars import / Classic car restoration / maintenance / sales
https://www.facebook.com/DogCustomWorks/
+37067170000

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

sraigius home, dar sankaba, teinai, visokiu meshliuku, reikes kada sutvarkyti prisedus ta tema
Image
Image
Image
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

znd
Posts: 397
Joined: 21 Sep 2010, 10:32
Location: VILNIUS

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by znd »

cia 0.3?? :twisted:

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

taip ir galvojau, kad bus nekokia mintis bokala naudoti masteliui palyginti :lol: 0.5 :)
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

primeciau sraige su koliku, kolikui vistiek reikes virinti t4 flansha, tuo paciu pastumsiu i prieki kazkiek, vietos yra, bet labai nedaug :)
Image
Image
Image
Image
viska reikes klijuot tuo magic teipu nuo karscio
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

Laimis
Posts: 683
Joined: 23 Mar 2004, 03:35
Location: Klaipėda

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by Laimis »

Jau vyriskiau atrodo :) kiek mm sparnuotes ?
Dynapack 2WD 1500HP Dyno

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

kompresorius 76/102, karsta dalis nepamenu ,bet lyg 64/74 or smth, nu karsta, palygint nedidele :) bet uzteks man jos
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
fakin aukstas kaip dzipas, vis nenukaunu coilu, nes yra kitur kur saibu isleist.
Dar prasymas, kad naujos temos nekurt, gal pas kanors metosi nisanine lamda 3 laidu? Mano lamdai kaput, tai vaziuoti kainuoja 1km-1lt almost. idejau dabar audes lamda, bet parodymu diapazonas ne tas :evil:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
MGI
Posts: 59
Joined: 02 Apr 2008, 13:15
Location: vilnius/ukmerge

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by MGI »

Nesijaučia jokių pakitimų po tokio įsiurbimo koliko perdarimo?
Legacy MY07 BL

The_Shocker
Posts: 3
Joined: 09 Nov 2010, 16:23

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by The_Shocker »

O ar daug jis tesusidropins ir su tais koilais, kai ratai tokie? Juk padanga i arkos kanta jau tuoj remsis, ne?

Beje, sita "feja" ypatingai grazi (y)

User avatar
Eimazz555
Posts: 182
Joined: 16 Nov 2009, 22:11

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by Eimazz555 »

Man asmeniskai tai truksta kokio spoilerio ant bagazines dangcio, nu nesiziuri be jo :)

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

cia padangos tai pokui, sudegint reikia ir ismest, laikinai uzmoviau, nes tuo metu kai sugalvojau duda susivirint, neturejau su kuom iki darbo nuvaryt :)
o ar pasikeite su koliku perdarytu tai tikrai nepasakysiu, nes daug ka perdariau, kolikas kitas, turbas kitas, vamzdynas pradzioj susiaurejes, nu is idejos, tai ne i gera toks kolikas isiurbimo
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
Vitalik
Posts: 100
Joined: 01 Jun 2009, 18:27
Location: Klaipeda

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by Vitalik »

Cia diskai tokie (senovinio BMW tipo) kad i traktoriu panasu daro , del kuro sanaudu tai kaip jau minejau neieskok slieku cia norma :lol: Skyline tikrai grazus !!!

donce
Posts: 291
Joined: 17 Jan 2005, 21:07

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by donce »

Vitalik wrote:Cia diskai tokie (senovinio BMW tipo) kad i traktoriu panasu daro , del kuro sanaudu tai kaip jau minejau neieskok slieku cia norma :lol: Skyline tikrai grazus !!!
blogas poziuris - nebutinai galinga masina turi buti NE ekonomiska. klausimas tik tvarkingume ir sureguliavime
gal tuos bmw ratus parduot kokiam nors bmw? nebent suzeminus vaizdas pasitaisys..
o tai kolkas ta didele turba tik del vaizdo kaip suprantu?
siaip kebulas nice ;)
BNV. 696 whk

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

Sanaudos buvo mazesnes, viskas buvo tvarkoj-uzmiestyje susisukti eidavo su 10litru 100km (kaip ir sneka visi zmones ,kurie turi sita motora), dabar daug daugiau. taip kad nebesvaikit kad ten turi belekiek gerti, plius dar kompas standartinis.
Turbas toks, su mintim i prieki gal sakyciau, bus nistunas bus ne del vaizdo :) bet kai viskas taip letai pasmane juda, tai galima susidaryt vaizda, kad tikrai suda malu, nu neiseina kitaip :) ratus kitus vasarai tai visai manau nusipirksiu, bet sitais neatsikratysiu, o dabar ko reikia, tai teisingo aukscio padangu ir coilu.
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by simioras »

susitvarkyk pagaliau tuos stabdziu vamzdukus bo vaizda konkreciai gadina
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

tikrai ne siandien dar :D
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

4motion
Posts: 6
Joined: 15 Dec 2008, 15:38

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by 4motion »

simioras wrote:susitvarkyk pagaliau tuos stabdziu vamzdukus bo vaizda konkreciai gadina
turiu tokia nuojauta kad ne del vaizdo jonce ta kibira buria... :D

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by simioras »

nu kad ne i trasa tai manau ir....
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by NISMO' »

po kapotu tai konkretus bardakas! :D tie stabdziu vamzdeliai tai nekazka... visa top mounto ivaizdi gadina..
O del dropo tai nepades vien tik coilai manau.. Reikia cia kaip min slenksciu ir buferiu, nes nu dbr tai drakonas visiskas :mrgreen:

ir p.s. cia turbos tepalo padavimas per stabdziu varini vamzdeli eina ar as cia sapnuoju? :roll:

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Project: Driver's gun- HCR32 RB25DET

Post by driver »

NISMO' wrote:po kapotu tai konkretus bardakas! :D tie stabdziu vamzdeliai tai nekazka... visa top mounto ivaizdi gadina..
O del dropo tai nepades vien tik coilai manau.. Reikia cia kaip min slenksciu ir buferiu, nes nu dbr tai drakonas visiskas :mrgreen:

ir p.s. cia turbos tepalo padavimas per stabdziu varini vamzdeli eina ar as cia sapnuoju? :roll:
jau nebardakas, vamzdzius liko sutvarkyt, nesamoniu jokiu nereikia, nebent gtro buferio ir slenksciu kokiunors ir kitu ratu ar bent jau gumu :)
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

Post Reply