Naujas klubo puslapis

Diskusijos ir klausimai apie foruma, tinklapi, taisykles etc...
Post Reply
User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Naujas klubo puslapis

Post by tonic »

Kai kas zino, kai kas ne, bet dabar suzinos visi :) Vyksta naujo puslapio statyba. Kodel reikalingas naujas? Todel, kad:

1. esamas musu puslapis prastai pritaikytas pletimui, nera kur deti nauju temu
2. nera vieningos strukturos, kiekviena tema vis su kitokia navigacija
3. sitas puslapis man nepatinka todel retai atrandu upo ji updeitinti - pagrindine priezastis :D

Kam as cia visa tai rasau? Ogi tam, kad pasitarciau su jumis kai kuriais klausimais. Jie butu sekantys:

1. Kokia info pateikti apie narius, "Nariai" skyrelyje? Apsiriboti nickas/vardas/emailas/miestas ar reiketu ko nors daugiau? Pvz. telefonas, valstybinis nr, batu dydis ir pan. Reikia nutarti ir visiems taikyti viena sablona.

2. dar nesugalvojau, bet tikrai bus daugiau :)

Taip pat laukiami pasiulymai, pageidavimai, priekaistai ir t.t.

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Ir dar pasiulymas. Kadangi jau vyksta puslapio atnaujinimas, siulyciau "atsinaujinti" ir musu klubui. Gal ne tiek atsinaujinti kiek sukurti, kazkokia struktura. T.y. - issirinkti "valdzia". Valdzia gal cia truputi per grieztai, nes kiti gali isizeisti, bet anyway.

Manau reiketu, kad isskirti zmones kurie butu atsakingi uz neinternetine klubo puse: meetai, sportine veikla (jei kam idomu) ir panasus dalykai. Taip sakant - aktyvus ideju generatoriai. Todel pamirskite kukluma ir siulykite savo arba kitu kandidaturas, surengsime balsavima :)

As kaip viena is galimu "organizatoriu" siulyciau monte. Nes jis jau lyg ir parode savo teisingus sugebejimus. Kuriuos, beje, ivertinsime sestadieni :D

Jei as cia per smarkiai uzsimojau, musu bendruomene yra per maza ir mums tokios reformos nereikalingos tai taip ir parasykite. Man entuziazmas pabudo :)

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

kas liečia narių info, tai pagal geras užjūrio klubų tradicijas gražiai atrodytų šalia nickas/vardas/emailas/miestas automobilio foto ir modifikacijų sąrašas :wink:
Be to forume labai tvarkingai galima kalbėti ir lietuviškomis raidėmis (nesu lietuvybės propaguotojas 8) , tiesiog bandau stengtis išmokti rašyti lietuviškai, nes per n metų rašymo newsuose ir mailuose, nebemoku tvarkingai lietuviškai rašyti :oops:

Aš šiaip gal nelabai įsirašau į 200sx'narių gretas, bet gal neišvysit :lol:
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Sheikhas wrote: Aš šiaip gal nelabai įsirašau į 200sx'narių gretas, bet gal neišvysit :lol:
Nenusisnekek :D Kai Splitas rase apie klubo paskirti (cia naujam puslapiui) ilgai su juo diskutavome kaip cia parasyti, kad taves neatstumti ;)

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

Visiskai sutinku su sheikhu, reiketu daugiau info ir nuotrauku apie nariu masinas.
Praverstu info apie servisus patikimus ir nepatikimus, i kuriuos vaziuot ir kuriu privengt.

Dziuzis
Posts: 5
Joined: 06 May 2003, 00:07
Location: kaunas

Post by Dziuzis »

nu gal ir teisus tonic del visu situ reformu tai bus proga ryt padiskutuot :)

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

1) siulichiau tokia galimibe kad kiek vienas galetu ideti savo notrauka auto notrauka ir notraukas darytu darbu ir pan buna labai idomu paziuret kaip atroda iki ir po ar kaip kas daro!
2) ej kalbeti apie uzsenio tradicijas tai galima butu patarti zmonems kure nory prasimushty i klubo valdzia ,pavazinet po miesta savo gimta miesta ir paobandit pakalbet su serviso vadovibemis,tipo mes esam nissan klubo atstovai mes imesim jusu reklama i puslapi o jus mums nolaida, pradedant no mazu ir baigiant didelieis pradedant nuo tepalo keitimo iki garso apparaturos, as galvoju kad turetu susidomet ir tu kure susidomejo imesti sarasa i puslapi ir nolaidu proc!ashku nolaidos mane domintu ne maziau 10% nes 5% ash ir pats beveik visur gaunu!
antras zigis butu klobo nariu korteles!

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

Na as tai manau kad dar per mazas musu klubas kad reiketu savos valdzios nes kol kas manau uztenka ir asmenines nariu iniciatyvos , ziurint i ateiti , nuolaidos tikrai butu ne prosal , bet manau kaip tik pirma reikia kazkaip identifikuoti tuos narius , kad va atvaziavai ir rodai as esu narys duokit man nuolaida

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

na tai ashku klubo nario karteliu reiktu padaryt!

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Jei kas apsiimtu padaryti korteles butu labai saunu.

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

tai galyma

User avatar
YO-YO
Posts: 2279
Joined: 22 May 2003, 19:14
Location: Kaunas

Post by YO-YO »

Siaip idomiau butu kad ant kiekvieno auto butu Nissan klubo nario lipdukas.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Del lipduku ideja yra sena, bet....kol kas nbuvo nei vieno pasiulymo del dizaino. Kazka labai plain daryti - nemanau kad verta. Taigi, jei atsirastu pasiulymo kas galetu tapti klubo simbolika or smth - tada ideja gal ir pajudetu.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

tik nepagalvokite kad tai kazkoks eretiskas pasiulymas :) tik va klausimas ar masiskesnis klubas nebutu geriau ? vien budami 200-tuku klubu vargiai ar didelio nariu papilnejimo bepasieksim , o va jei priimtume dar ir kitokiu sportisku nissanu fanus 100, 300 ... Ar tai butu blogai? daugiau zmoniu , daugiau idomiu zmoniu , net hondistai pavydetu :D

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

matai monte.... cia aisku tik mano nuomone, bet....mes siekiam kiekiybes ar kokybes? nes pirmas dalykas, i kokius klausimus tu galesi atsakyti 100NX savininkui? arba 300ZX?
ideja ta kad tarp situ masinu benda tik tiek kad jos dvidures ir kad jos nissan gamybos, o toliau... Zymiai labiau skatintinas dalykas butu jei jau nuspresim kad norim kiekybes, tai aktyvia agitacija ir pusiau aktyvia reklama pravest tarp dusimtuku, nes bent jau vln yra LABAI daug kurie ne klube. Taigi....
O kokia nauda is kiekybes, na taip, galdaugiau zmoniu ir smagiau, bet pvz pagalvok kokia bezobrazija butu buvus giraitej jei musu butu buve ne 10, o pvz 50?

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

dar pamirsau pridet kad turbut PAGRINDINIS reklamos aspektas butu lipdukai ant masinu, kad zmones bent zinotu kad mes egzistuojam.
Dar kad parodyti tai galima visiems kartu atvaziuoti i ivairius sporto renginius, visiems kartu ten sudalyvauti etc. Tai irgi atkriptu demesi.
Galu gale 200SX kolona per miesta tikrai patrauktu VISU aki.
Taigi...is mano puses tiek.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

Zinoma , HASSAN, kalbi gryna teisyge :D bet jei musu dauk tai ir jau organizacija butu kitokia , jau atsirastu kas gali sakysim ir rukloj ar aleksote ar dar kur paderint , kitas aspektas kiekyeje yra "jega" , ypac derintis del nuolaidu ar panasiai.
Kitas klausimas del 200-uku agitacijos: pamatej kur aiksteleje stovinti ne klubo nari ir padedi po valytuvu popieriuka su uzrasu: nissan 200sx klubas, http://www.nissan200sx.net renkames ten ir ten tada ir tada ir viskas kol kas man tokia agitacija pasiteisina 8)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Tai galvoji as taip nedarau? tik man kazkodel dar nepasiteisina:)
be to jau dabar kartais pradedi galvoti:"o jis dar ne klube?", ta prasme reikia identifikacijos....
Del jegos - sutinku, bet vistiek turi buti kazkas bendro, nes tada jau ir primeras galim i savo tarpa priimti:)
Ta prasme kaip jau turbut sakiau mano pozicija yra tokia: as esu labai labai ir labai uz klubo gausa, bet patartina 200 gausa, o ne siaip visokiu.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

o ka primeros jos ir eina SR20DE o cia jau sistas bendro ir su 200 8)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Na vat, pasirodo turim daugiau bendrumu su primerom nei su NX ar ZX.....
Tiesa, del to sr20de: pas s14 stovi sr20det, pas sunny GTi-R irgi SR20DET, bet....gti-r stovi irgi t28 bet kiek zinau didesne, gti-r tik viena indukcine rite, gti-r 4 droselines sklendes, ir dar velnias zino kiek skirtumu...
taigi....

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

nu cia jau niuansai niuansai :D

Post Reply