BMW Performance

Diskusijos ir klausimai apie foruma, tinklapi, taisykles etc...

Ar reikia atskiro skyrelio "BMW Performance"

Reikia
82
41%
Nereikia
49
25%
Man vienodai...
69
35%
 
Total votes: 200

User avatar
Gr8Speed
Posts: 22
Joined: 04 Apr 2008, 22:09
Location: Kedainiai

Re: BMW Performance

Post by Gr8Speed »

romkasponka wrote:tam reikia BMW tureti :P
Turim, turim BMW :twisted:

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW Performance

Post by r7kyc82k »

man uzkliuvo toks dalykas, kam smulkintis nacionaline ar gamintojo prasme kai galima skirstyti specifikos prasme. ;)
tarkim fwd ir rwd performance. na kazkas tokio. bet is kitos puses motoru performance velgi skirstysis i turbo ir atmo ... koks skirtumas fwd/rwd ;)
na tipo tokia mintis...nes is patirties motorai motorais, o tarkim visa transmisija ir pakaba ziuriu i kitus gamintojus rwd ir aiskinuos kas kaip. negi kurt daba vaz skilti :mrgreen:
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW Performance

Post by romkasponka »

r7kyc82k wrote:man uzkliuvo toks dalykas, kam smulkintis nacionaline ar gamintojo prasme kai galima skirstyti specifikos prasme. ;)
tarkim fwd ir rwd performance. na kazkas tokio. bet is kitos puses motoru performance velgi skirstysis i turbo ir atmo ... koks skirtumas fwd/rwd ;)
na tipo tokia mintis...nes is patirties motorai motorais, o tarkim visa transmisija ir pakaba ziuriu i kitus gamintojus rwd ir aiskinuos kas kaip. negi kurt daba vaz skilti :mrgreen:
reikalas tame, kad pas visus gamintojus yra tam tikra specifika, bet jei bendrai paemus tai turbo ir atmosferinio motoro krovimas labai nesiskiria, nu gal suspaudimo laipsniu, o daugiau tai nematau didelio skirtumo.

Kitas dalykas kai visa tai daroma naudojant standartinius agregatus, ecu, pravodke ir tt.. tada atsiranda jau konkreciai markei budingu dalyku..
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Post Reply