piktas postas

Diskusijos ir klausimai apie foruma, tinklapi, taisykles etc...
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

piktas postas

Post by Hassan »

sveiki,
taigi siandien ivyko eilinis mini-meetas...... eilinis viskuo: susitikimo vieta, laiku, programa ir zmoniu kiekiu.
Kadangi sis meetas buvo neeilinis tuo kad visiems kuriu tel zinojau issiunciau sms su prasymu atvykti bei nusrodziau tam mano nuomone svarias priezastis, man iskyla naturalus klausimai: ar visgi reikia meetu, ar reikia galu gale pacio klubo, nes sis meetas buvo siek tiek susijes ir su pagrindine veikla - saitu...... jei viso sito reikalo reikai tik keliems zmonems, manau neverta laikyt saito, neverta daryt kazkokios veiklos - su tais zmonem galima bendrauti ir emailu, telefonais, ar galu gale susitikt prie alaus bokalo (ka as darau net ir su kaunieciais).
As suprantu kad dauguma dirbantys, uzsieme, bet nemanau akd yra LABAI sunku surasti siek teik laisvo laiko karta per menesi, ypac, kaip jau sakiau, kad si karta is esmes ateiti reikejo.
jeigu yra mananciu kad klubas, satas ir pan laikosi vien is idejos, vadinasi yra mananciu neteisingai. ai, anyway, ka as cia tiek rasau..... manau ideja supratot.

MARISIMO
Posts: 97
Joined: 07 Aug 2003, 10:59
Location: Vilno-Raseiniai

Post by MARISIMO »

:roll: Nepyk,Hassanai,galejai kur nors forume uzsiminti truputi anksciau,kad siame meete bus sprendziami kokie tai klausimai,buciau tikrai sudalyvaves ir dar bent viena s-14 atsitempes.Kaip buvau suprates po pskutines diskusijos siuo klausimu,tai maniau,kad susitiksim sulauke sniego.O del kazkokios mini meetu programos tai :roll: ,tokios kaip ir nebuvo niekada jei neklystu.Mano tlf kitiems kartams 868689856 No offence 8)

User avatar
Renatas
Posts: 925
Joined: 02 Dec 2003, 11:27
Location: Klaipeda

Post by Renatas »

Labai gaila kad as is Klaipedos! Visai smagu buti susipazinti su klubeciais! Bet as manau kad ateiti kada nors busiu ir as pakvestas sudalivauti! :cry:
Mitsubishi 3000GT

+37067737034

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

2 Marisimo: na as rasiau mariui j. kad tau pranestu, taigi isiviazdavau kad tu zinai. rasydamas kad meetas buvo eilinis programa ir turejau omeny kad jos faktiskai nebuvo. anyway, man asmeniskai tai beveik jokio skirtumo: atvaziuojat/neatvaziuojat, yra klubas/nera klubo, yra saitas/nera saito, kaip jau sakiau, su reikiamais zmonem kontaktai vistiek liktu.

MARISIMO
Posts: 97
Joined: 07 Aug 2003, 10:59
Location: Vilno-Raseiniai

Post by MARISIMO »

:evil: oy tas M.J.
Nusiramink Hassanai,manau kai iskris sniego butinai susilexim,as jau laukiu nesulaukiu,ziemines padangas kazkaip nesinori prasukinet.Pamenu pernai kai uzvaziavau dar su Cale ant didziulio uzsalusio tvenkinio,tai isvaziavau slapias,o ten buvo priekis varomas,tai dabar kai pagalvoju,kaip ten su nsn bus smagu,tai net seiletis kazkaip nevalingai pradedu :o

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

MARISIMO: tai kad susileksim tikiu, bet matai kaip yra, reikia atiduot geram zmogui kuris sumokejo uz domena ir hostinga pinigus, kuriuos ir turejom surinkt per meeta. visiems viska rasiau, visi0ems px. vadinasi man irgi px.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Na, kadangi as nebuvau, nesu ir nesiruosiu buti sio klubo nariu (prisibuvau jau visokiu "nariu"), tai galeciau zinoma ir patyleti... bet vis tik pasakysiu pora minciu :)

Deja, bet niekada nebuna taip, kad visi klubo nariai butu aktyvistai - visad bus keletas, kurie viska daro, o kiti yra tokie "pasyvus shachtininkai" - laikas nuo laiko kazkur sudalyvauja ir tiek.

Taip pvz peidzo finansavimas - gerai butu grazint pinigus tam, kas juos sumokejo - bet vat taip tiesiog juos surinkt bijau kad butu sunku. Manyciau geriausiai surinkt per koki rengini - ir tai netiesiogiai. Na, pvz organizuojant koki Lithuanian SX Nationals ar 200SX.net Dynoday :wink: ir pridet prie kainos ten 5 ar 10 lt visokiom tokiom tiesiogiai su renginiu nesusijusiom klubinem islaidom...

Kitas dalykas zinoma - jei jau rimtas klubas tai galetu but ir nario mokestis... bet tokiu atveju jau nariai turi kazka apciuopiamo uz ta mokesti gauti - kokius pora renginiu i metus ar pan.

Tai tokios minteles...

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

spade: siaip dekui uz komentarus, jie visalaik laukiami.

As ir nesitikiu kad visi bus aktyvus, visi bus pilni ideju bei entuziazmo, tiesiog as budamas jaunas ir turedamas turbut per mazai patirties ir per daug jaunatvisko naivumo maniau kad atsiradus reikalui (o reikalas juk sioks toks yra) visi sugebes siek tiek prisidet prie klubo, nu juk nera labai jau didelis prasymas cia...... ar yra?

Oficialaus klubo kurimas sus statutu, nario mokesciu etc buvo svarstytas bet bent jau mano nuomone mes dar gan jauni (kaip klubas) ir peranksti mums legalizuotis. Be to klubo nario mokestis butu jau sioks toks stabdis naujiems klubo nariams, ko manau tikrai nereikia. Ir beabejo, reikia kazka zmonems siulyti uz ta mokesti, nes pasirodo paprastai paaiskinti kad tu pinigu reikia (pvz saitui) neuztenka. Is kitos puses, galima siulyt pvz nemokamus dalyvavimus tarkim dviejuose klubo grand meetuose, bet tada pagalvokim (is praeito grand meeto patirties) kiek butu metinis mokestis?

spade'o ideja del Dynoday ar kito didelio renginio aisq sauni, bet.... grand meetas vyko ne taip ir senai, be to sugalvot programa kuri pritrauktu atvykt pakankama kieki lietuvos ar bent vilniaus nariu (ypac tokiu oru, kuris, mano nuomone autosportui nelabai tinkamas) yra gan nelengva, ypac vienam zmogui.

aisq, gali kanors suorganizuot kaunieciai (pas juos galu gale ir vyks sekantis grand meetas) bet nemanau kad tokiu atveju ten susirinktu daug zmoniu is vilniaus (nu imant pvz pavasarinio meeto statistika). o be to ir laikas dabar renginiams nelabai tinkamas, sventes sesija ir t.t.

ai, kazkaip pastaruoju metu labai daug rasau, o prasmes daug nera, tik bedavojimasis.

Post Reply