Ne pirma karta bandoma nagrineti tema: klubo logo....

Diskusijos ir klausimai apie foruma, tinklapi, taisykles etc...
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Ne pirma karta bandoma nagrineti tema: klubo logo....

Post by Hassan »

Na musu klubas jau gyvuoja netoli metu, issipletem kazkiek, kaip per metus - sakyciau gan neblogai issipletem. Taciau vis dar neturim klubo logo. Sutinku pradzioj jo galbut ir nereikejo, taciau dabar, kazkiek isaugus klubo nariu skaiciui logo ant masinos tikrai nepamaisytu, kad mus pastebetu ir kad mums savus atskirti lengviau butu.
Galbut kasnors turit pasiulymu del paties logo? mano asmenine nuomone nereiketu apsiriboti vien tekstu, nors neto adresas butinai turetu buti.
Kazkas pasiule kaip logo panaudoti turbina? kadangi kitu minciu nera, tai prasom, kas uz kas pries, kas turi kitokiu ideju, nes mano asmenine nuomone reikia bent pabandyti si klausima isspresti.

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

Mano manymu tuAs uz turbina ir adresa. Daugiau teksto nereikia kad nebutu perkrauta.
Gerai butu nupaisyt (kas moka) keleta variantu ir imest i sita puslapi kad butu galima prabalsuot uz pries ir pasiulyt kas gerai kas blogai.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

gerai, papaisysiu, o ideja su turba visai nieko bet gali nelabai aiskiai atrodyt, nebent lipdukas butu nemazas ir su piesinukui kontrastuojanciu pagrindu, man noretusi kad lipdukas (jo pagrindas, fonas ar kaip ji pavadinti) butu permatomas bet tada jau ne ant bet kokios spalvos masinos tiktu (turiu omeny jei tekstas bus juodas tai ant juodos masinos...)

Post Reply