Stabdziu nuorinimas

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Stabdziu nuorinimas

Post by gess »

Reiks man nusiorint stabdzius greit, tai norejau paklaust ar va sitai kas cia http://www.zeckhausen.com/bleeding_brakes.htm parasyta yra tinkamas budas? Ir kiek reikia turet daugiau skyscio nei, kad sitemoj telpa norint nuorint normaliai, na ta prasme kiek ant nuostoliu iseina stabdziu skyscio orinant?

Beje, pamirsau paminet, kad sistema bus visiskai isleista ir prapusiu dar su kompresorium, kad pilnai senas skystis iseitu is jos.

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: Stabdziu nuorinimas

Post by XR_as »

orindamas nauja skysti gali surinkt i buteliuka ir ji vel pilt, nei pritaskysi visur, nei skyscio daug reikes. gumini zarniuka mauni ant nuorintojo ir i bambaliuka

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Re: Stabdziu nuorinimas

Post by tonic »

Taip daryti labai nerekomenduojama. Skystis pereidamas sistema uzsitersia, bei orinimo momentu prisigaudo oro mikro-burbuliuku. Ne ta vieta taupyti.

User avatar
Sharas
Posts: 531
Joined: 27 May 2006, 13:44
Location: Vilnius-Siauliai

Re: Stabdziu nuorinimas

Post by Sharas »

Man uzpildyt visiskai tuscia stabdziu sistema ir nuorint normaliai uzteko 1l skyscio ir dar liko. Tiesa pas mane nera abs'o.
Siaip labai gelbejo XR_o patarimas, kad esant tusciai sistemai reikia "atvirksciai orint" pakol pasirodo skysti: atsuki varzteli, numini stabdi, uzsuki varzteli ir atleidi pedala.
Volvo RWD - daily
Toyota RWD - race
Nissan RWD - fun

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: Stabdziu nuorinimas

Post by XR_as »

tonic wrote:Taip daryti labai nerekomenduojama. Skystis pereidamas sistema uzsitersia, bei orinimo momentu prisigaudo oro mikro-burbuliuku. Ne ta vieta taupyti.
cia kaip as siulau ar kaip linke siuloma?

Post Reply