Keramikine sankaba

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
Fairlady
Posts: 20
Joined: 13 Sep 2007, 19:43

Keramikine sankaba

Post by Fairlady »

Ar butina daryti taip vadinama "abkatke" naujai keramikinei sankabai, t.y. 500 myliu (800 km) vazineti ramiu miesto rezimu start-stop?
Gamintojas rekomenduoja daryti "break-in" savo paprastoms sankaboms, apie keramikine neuzsimena.

Ar galima is karto spausti gazas-dugnas? :D

P.S. diskas su spyruoklemis, 6 lapu
mano gimtadienis - 2009 10 11

man jau 8 metai :)

SR20DE
Posts: 435
Joined: 25 Oct 2007, 01:45
Location: Vilnius

Re: Keramikine sankaba

Post by SR20DE »

saviskiai padariau, tik kiek maziau - ~200km...esu nemazai atveju skaites, kada nebelaikydavo paskui, nepadarius 'break-in' ... klausimas ar visgi delto nelaike, ar 'user error' :mrgreen:

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Keramikine sankaba

Post by ATMBOY »

SR20DE wrote:saviskiai padariau, tik kiek maziau - ~200km...esu nemazai atveju skaites, kada nebelaikydavo paskui, nepadarius 'break-in' ... klausimas ar visgi delto nelaike, ar 'user error' :mrgreen:
man kazkada buvo kinetishka prokepus :lol: kai po 50Km truputi paspaudziau ir prilipo prie smagracio amziams :) bet buvo itarimas kad kaltas diskatorius kuris irgi buvo komplekte

p.s. dabar darau abkadke Metalinej ORC sankabai tai 200Km ramiai tada Kedainiose 1kompl ratu agresiviau ir toliau vel 100Km ramiai :) ir pradesiu jau po trupoti spaust , kad i DD4 nesiparint ir spardit ja kaip reikia :)

Post Reply