Dezes / Diff`o ausinimas

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
User avatar
fregis
Posts: 463
Joined: 12 Jan 2011, 23:57
Location: Kaunas
Contact:

Dezes / Diff`o ausinimas

Post by fregis »

Sveiki
Pastebiu, kad pakaitusi deze nebetaip graziai jungiasi, todel kyla noras padaryti ausinima. Reikia patarimu.
Tepalai 75w90
Fordo deze MT75

Pirma mintis panaudoti nissan`o pompa nes aftermarket kainos....

Image


Kokiu turit minciu dar?
kokia pompa maza? tos ebay labai jau dideles.
gal tiesiog tepalus mandresnius?
gal kas turit pompa?
The three questions to make your car Lighter:
Take any part and ask... 1) Do you really need it? If yes..... 2) Can you make it out of a lighter material? If no.... 3) Can you make it smaller?

kliobas
Posts: 106
Joined: 26 May 2008, 18:56
Location: Vilnius

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by kliobas »

Kaip tau jungiasi salta deze su tokiu tepalu? As buvau uzpyles ir man visai nesijunge, teko naudoti truputi skystesnius. Pas mane rwd beje, ne 4x4, bet manau cia neturetu buti skirtumo.

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by ard »

kokį tepalą dabar naudoji?
dėžei aš manau padėtų kitoks tepalas, nes 75w90 tik labai bendrinės savybės, daug niuansų priklauso nuo gamintojo.
aš naudoju visur liqui moly 75w90 gl4+, pilnai sintetinis, užkaitęs normaliai veikia, ant nissan/toyotos mt dėžių nepastebėjau junginėjimo skirtumo. sunku pasakyt ar dėl tepalo, ar dėl dėžės konstrukcijos, bet problemų neiškilo.
pradžiai gali pamėgint "pigų" liqui moly, jeigu nepadės - susipilt redline MT90 arba shockproof (lightweight arba heavyweight). redline klampumo savybių patys neskelbia, bet daug kas naudoja vietoj įprastinio gl4 75w90 ir sako kad rezultatai yra geri. su heavyweight gali būt problemų prie šalto, nes itin tirštas, bet manau yra šansų kad pagelbės.

jeigu nuspręsi daryt aušinimą tai pompą gali naudot nuo nissano S13/S14, esam jungę miatos diffui aušint su niskės radiatoriuku. puikiai veikia.
pompa nėra maža, S13 difo tepalo radiatorius irgi nėra mažas, sutalpint gali būt nelengva.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
fregis
Posts: 463
Joined: 12 Jan 2011, 23:57
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by fregis »

Dabar 75w90 - salta jungiasi graziai, pasiluss prasciau - nesinori trumpinti dezes gyvenimo, vienus sinchrus jau palikau.
awd priekis toks pat kaip rwd mt75

Tepalais ekspermentuoti nesinori, tiesiog brangus ekspermentai, bet suprantu vienas is paprastu variantu.
dekui uz pasiulyma, reiks pasidometi gal kas bandes mano deziai, tu metu fordui kystesnius nei dauguma siulo.

Mechaninis ausinimas:
Planas A -taip planas Nisano pompa bet norisi mazesnes
Planas B - mazesne pomba, manau pakaktu 1l/min, bet nieko gero nerandu, susidure su kitom?
The three questions to make your car Lighter:
Take any part and ask... 1) Do you really need it? If yes..... 2) Can you make it out of a lighter material? If no.... 3) Can you make it smaller?

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by ard »

klausdamas koks tepalas turėjau omenyje kas gamintojas
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

kliobas
Posts: 106
Joined: 26 May 2008, 18:56
Location: Vilnius

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by kliobas »

jeigu normaliai nori patirstinti tepalus, tai pagal gamintoja susirandi konkreciai to tepalo datasheeta ir ziuri kokia yra dabartine klampa. tada ieskai kitos konkrecios alyvos su didesne klampa. tokiu atveju zinosi, koks yra skirtumas tarp klampu ir galesi lyginti veikima.

kita vertus, jei bus stabilesne temperatura, tai ir veiks gerai tiek prie salto, tiek prie karsto, jeigu dideli skirtumai, tai geriau jau daryt ausinima.

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by saukstas »

Redline MT90 - naudoju, gerai pakaitinus irgi tampa sunkiau jungti pavaras.
Kurpiu idėją pasigaminti aušinimo sistemą ir dėžei, ypač, kai planuose - lygus dugnas.
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

User avatar
cooler
Posts: 371
Joined: 04 Sep 2008, 22:48
Location: kaunas

Re: Dezes / Diff`o ausinimas

Post by cooler »

jei galvosi apie ebay'ine pompa už 60e turiu ispėt kad gan nemaža ji, o ir sveria apie 2,6kg

Post Reply