Dezes adapteris - input shaft problema

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

Sveiki

Dedu bmw greiciu deze ant volvo motoro su adapteriu dezei ir susiduriau su beda del dezes input shafto ilgio, kadangi adapteris patolina deze nuo motoro.

Beda, kad dezes input shafto ilgio nepakanka, diskelio slicus sieka gal tik ~0.5cm o iki pilot bearing truksta ~1.5cm.

Ka tokiu atveju darote jus?

As galvoju istekinti adapteri, kuri statyti i smagrati ir i ji deti pilot bearing, tada input shaft'as ji sieks. O del sankabos slicu, paimti nuo kito diskelio ispjauti ta centrini ziedeli ir dar ji davirinti prie esamo diskelio ir gausis prailginimas, tik ar nebus chaltura ir nelaikys? :D

Gal kas ka patarsit? Custom smagracio labai nenoriu gamintis

tomas636
Posts: 217
Joined: 21 Sep 2009, 18:14
Location: Silute

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by tomas636 »

Kiti deda rastafke tarp smagračio ir alkūninio. Ale laiko. Pats buvau taip dares viskas veikė. Bet prigazdino mane kad nelaikys. Bet vis daugiau matau kas laksto su tokiu burtu

GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

tomas636 wrote:Kiti deda rastafke tarp smagračio ir alkūninio. Ale laiko. Pats buvau taip dares viskas veikė. Bet prigazdino mane kad nelaikys. Bet vis daugiau matau kas laksto su tokiu burtu
Gal ir variantas, bet tada su starteriu burti reik

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by enrgy »

Dar yra variantas nutekinti tą skirtumą nuo dėžės bellhousing'o. Žinoma jei adapteris nėra belenkaip storas ir užteks "mėsos" ant dėžės. Aš svarsčiau tokį variantą prieš nuspręsdamas pirkti smagratį, tai ant ZF dėžės buvo galima 10mm nutekint.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

Volvo smagratis biski didesnis nei BMW, ir bijau, kad nutekinus prades trintis i bellgousinga :D

O kiek smagracio gamyba?

Ir ar labai bloga ideja sankabos diskelio slica ilgint? :D

GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

O kaip su custom smagracio gamyba? Kas gamina ir kiek mazdaug kaiunuotu?
Nes smagratyje galima butu ir guoliuka ideti, ir isnesima padarytu

User avatar
UNeX
Posts: 1305
Joined: 19 Nov 2003, 20:28
Location: Vilnius

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by UNeX »

GedasK wrote:Volvo smagratis biski didesnis nei BMW, ir bijau, kad nutekinus prades trintis i bellgousinga :D
issiaiskink tiksliai, nes cia paprasciausias variantas.
'92 S13, some mods = should I go over 500hp?
http://www.lets-d.lt - official NisTune distributor in Lithuania - make your engine happy

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by TomTom »

Gerai privirinta papildoma slicu dalis prie esamo diskelio tikrai laikys, isbandyta drago trasoj su slikais ir 500 arkliuku. Po keliu geru startu nebeatlaike galinis tiltas...

GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

TomTom wrote:Gerai privirinta papildoma slicu dalis prie esamo diskelio tikrai laikys, isbandyta drago trasoj su slikais ir 500 arkliuku. Po keliu geru startu nebeatlaike galinis tiltas...
Aisku geras!
O kaip del guoliuko alkuniniame? Jo irgi nesiekia

GedasK
Posts: 92
Joined: 24 Jul 2012, 22:02

Re: Dezes adapteris - input shaft problema

Post by GedasK »

O kiek smagratis kainuoja custom ir kas daro?

Post Reply