Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
svyturys
Posts: 145
Joined: 29 May 2013, 20:23
Location: Vilnius

Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by svyturys »

Sveiki , jieskau info apie pikta sankaba , pritaikyma ir naudojima , turimos dalys : nissan s14 a , v8 4.0 be vanasu , 4litrio deze .
Problema :
Nuo ko taikyt smagrati su diskatorium , kad deti keramikini diskeli , kas neveltu ir laikytu bent puse drifto sezono :) tekinimas , dvigubinimas - viskas no problemos , reik issirinkti tik tinkama varianta , some ideas ?:)

User avatar
Liutukas
Posts: 385
Joined: 07 Dec 2008, 03:26

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by Liutukas »

Sveikas , mes naudojam coolerio smagraty ir spec firmos sankaba jei gerai pamenu 5 stage+ , viendiske
GoSidewaysTeam.lt
Poliuretaniniu sailentbloku gamyba.

Laimis
Posts: 683
Joined: 23 Mar 2004, 03:35
Location: Klaipėda

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by Laimis »

Galiu pasiulyt Sachs Racing, vienadiske iki 1000AG. PM
Dynapack 2WD 1500HP Dyno

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by TomTom »

Laimis wrote:Galiu pasiulyt Sachs Racing, vienadiske iki 1000AG. PM
:-) Nu nu...

svyturys
Posts: 145
Joined: 29 May 2013, 20:23
Location: Vilnius

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by svyturys »

Pasiulymas nuo 3,5l benzo bmw smagrati deti ir nuo 3l dyzelio karzina , su kodu kad baiginetusi 01 skaiciukais , sako bus ledas , macpreiksas 2 metus vaziavo ir nenusuko-nenuvele :) man rodos cia sprendimas bus .

vartotojas
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2014, 10:07

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by vartotojas »

svyturys wrote:Pasiulymas nuo 3,5l benzo bmw smagrati deti ir nuo 3l dyzelio karzina , su kodu kad baiginetusi 01 skaiciukais , sako bus ledas , macpreiksas 2 metus vaziavo ir nenusuko-nenuvele :) man rodos cia sprendimas bus .
Man irgi reiktu tvritesnes sankabos ant m62.
Turiu visa komplektaa nuo 3.5
O ka su smagraciu darot,uzvirinat ar toki paliekat?
Diskeli standartini palikt o diskatoriiu nuo 3.0 ar kaip?

Ainis
Posts: 482
Joined: 03 Mar 2011, 15:12
Location: Šiauliai

Re: Bmw 4.0 v8 ,piktos sankabos paieska

Post by Ainis »

svyturys wrote:Pasiulymas nuo 3,5l benzo bmw smagrati deti ir nuo 3l dyzelio karzina , su kodu kad baiginetusi 01 skaiciukais , sako bus ledas , macpreiksas 2 metus vaziavo ir nenusuko-nenuvele :) man rodos cia sprendimas bus .
Kiek google rodo, 3l dyzelio smagraciai turi igilejima diskeliui, ar yra tokiu, kur karzinka sukasi vienoje plokstumoje?

Post Reply