Kėbulo stiprinimas putomis?

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by Nave »

Internete radau tokias putas, kurios ale skirtos kėbulo tvirtinimui. Ar esat kas bandę ir turit kokių atsiliepimų?

Nuoroda į youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=oCDwDhdTd3c

Nuoroda šiaip skaitalui:
http://forums.nicoclub.com/chassis-stif ... 70721.html

Taip pat kažkur internete buvo ir interviu su vienu iš WTAC mechanikų, kuris gatvinei mašinai rekomenduoja būtent šitas putas. Bet nebūčiau aš įtarus lietuvis, jei prieš perkant neatsiklausčiau ar prieš mane nėra kas to daręs. :)

Taigi kaip manot ar verta, ar tiesiog kol dar auto išrinktas (plikas kėbulas+važiuoklė) tiesiog pervirinti siūles, įvirint porą papildomų sutvirtinimų (pvz. "trikampius" po priekiniais sparnais) ir tiek? Automobilis daugiau savo malonumui, nei sportui, todėl lankų nesiūlykit :)
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by spade »

Paieškok forume - kažkur jau kalbėta...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by Nave »

Prieš kurdamas temą ieškojau - nieko naudingo apie putas nebuvo. Jei pražiopsojau kokią temą, būčiau dėkingas už linką :)

Kaip supratau niekas dar nenaudojo? Teks bandomuoju triušiu pabūt.
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by qoil777 »

Nave wrote:Prieš kurdamas temą ieškojau - nieko naudingo apie putas nebuvo. Jei pražiopsojau kokią temą, būčiau dėkingas už linką :)

Kaip supratau niekas dar nenaudojo? Teks bandomuoju triušiu pabūt.
Butu gerai, kad pranestum , kaip ten sekesi kokios kainos ir pan. :)
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by spade »

Tu tik labai rimtai pasidomėk, kokių būtent putų reikia. Nes metų pries kokius gal 10 kažkas, jau nepamenu kas, bandė, tai putos sušoko gabalais ir barškėjo slenksčiuose paskui...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by enrgy »

Mano nuomone tai neverta žaisti su tokiais dalykais jei mašina yra skirta savo malonumui, o ne sekundžių dalims gaudyti trasoje. Na nebent kaina už tas putas būtų labai juokinga, kuo aš kažkaip abejoju. Geriau jau investuoti į gerus coilus, storesnius stabilizatorius, pataisyti roll center (jei mašina smarkiau žeminta) ir t.t.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Re: Kėbulo stiprinimas putomis?

Post by Nave »

spade wrote:Tu tik labai rimtai pasidomėk, kokių būtent putų reikia. Nes metų pries kokius gal 10 kažkas, jau nepamenu kas, bandė, tai putos sušoko gabalais ir barškėjo slenksčiuose paskui...
Na, visi rekomenduoja naudoti Handi-Foam II-22 (http://www.amazon.com/Fomo-Products-Inc ... foam+II-22).
O čia tas mano minėtas mini-interviu su WTAC mechaniku: http://www.importtuner.com/tech/impp_11 ... estion_it/
qoil777 wrote:Butu gerai, kad pranestum , kaip ten sekesi kokios kainos ir pan. :)
Būtinai, bet čia dar ne greitu metu. Vien siuntimas kiek laiko užims :) Šiaip ~60USD už pakuotę (+siuntimas), tik klausimas kiek jos užteks. Planuoju užpildyt slenksčius, stoikes ir lanžeronus. Kai bus kažkokių atsiliepimų, būtinai pasakysiu.

Ir tada iškarto kitas klausimas - verta ar ne dar papildomai pervirinti visas siūles iš naujo? Kėbulas ar taip ar taip visas išrinktas iki 0 (tik palikta važiuoklė), tai daug papildomo darbo nei man, nei tiem kas virins nesudarytų.
enrgy wrote:Mano nuomone tai neverta žaisti su tokiais dalykais jei mašina yra skirta savo malonumui, o ne sekundžių dalims gaudyti trasoje. Na nebent kaina už tas putas būtų labai juokinga, kuo aš kažkaip abejoju. Geriau jau investuoti į gerus coilus, storesnius stabilizatorius, pataisyti roll center (jei mašina smarkiau žeminta) ir t.t.
Į sąvoką "savo malonumas" įeina ir pasivažinėjimai trasoj. Anyways, supratau tavo mintį ;) Tik tam, kad tie geri coilai (mano modeliui, deja, jų nelabai pasirinkimo yra...) tinkamai dirbtų reikia kad ir kėbulas nesikraipytų kaip armonika :)
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

Post Reply