padugnes, check this out!

Forumas diskusijoms apie pakaba, stabdzius, ratlankius, padangas, b.dezes, diferencialus etc - viska kas skirta perduot galinguma ant asfalto.
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

nrvz wrote:jei taip teigi, tai kiek nauju padangu esi pratestaves ant tos pacios masinos su tuo paciu setupu? :twisted:
O gal vietoj retoriniu klausimu galima geriau butu isgirsti pono argumentuota nuomone? (jei vertinant ne vien padangos kibima, bet ir kaina, beigi dilima)

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

kwlw wrote:
ebola wrote:Pas mani beje irgi 4wd ir dar labiau 4 negu visokie nauji gaidziai su movom - sena 84 audi Q. Tai zinok jeigu as uzdeciau jai naujus kinietiskus batus, eiktu kaip suktu sena karve uodega is laimes - sakytu "aciu andriau - kaip as atrodau - gerai, a ne?" :lol: :lol: :lol:
Nezhinau, kaip ten tavoji, bet manoji su normaliom padangom tai kaip tik uodegos nesuko, bet uzhtai prieki suko neitiketina gerai, kaip mashinai su tokiu mases pasiskirstymu ir vazhiuokle :)

Kai uzhsimeti normalias padangas, tai suvoki, kad variklio nebeuzhtenka ;).

Sau
nzn, as prastas vairuotojas. Musu klube manoji jau trecia ubage. Seniausia vaziuoja visur - Karolis drozia jau antri metai ir neuzmusa niekaip. Tai jeigu gala sujungi, ant ledo labai sveicia subine.Bet gaudosi gerai. Pvz kvadrine cske ar ten a6 su raudonu dyzeliu valgo nesunkiai. O ant aspalto as nebandziau. Uztenka is tikro to originalaus variklio - aisku nuo ambiciju priklauso. As asmeniskai nejauciu jokio skirtumo padangoms gatviniam vaziavimui. Daba padroziu kartais S4 300 arkliu po miesta su zieminem padangom - pries maza zieda isbegi 100+, tai biski paplaukioja kol sugaudai - bet tiek tos bedos. Galeciau ir visa vasara vazineti su tokiom. Padangos man yra svarbu TIK ant plikledzio kokiam bimbalasui pvz. Kai su lievom pavaziuoti neina - siek tiek erzina aisku. Nekomfortas uz vairo, da tokiam mieste, IMHO yra bobu ismislas is esmes. Reik maziau vazinet apskritai... :wink:
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Dunlop'ai SP9000 man nepatiko + greit devisi. Toje pacioje vietoje sumontuoti GY F1 GS D3 elgesi zymiai geriau. Toyo T1-S laike gerai, bet jos susidevejo akimirksniu, o vat Bridgestone Potenza RE050A laiko labai gerai ir dyla lechiau.

nrvz
Posts: 272
Joined: 02 Jun 2006, 12:54
Contact:

Post by nrvz »

Hassan wrote:O gal vietoj retoriniu klausimu galima geriau butu isgirsti pono argumentuota nuomone? (jei vertinant ne vien padangos kibima, bet ir kaina, beigi dilima)
as nesu bandes daug nauju padangu, taciau is bandytu (berods jau nebegaminamos) geriausia performino Yokohama A520 ir Bridgestone S03 (kacerginej, slalomuose ir pan).

Dar bandytos buvo Nankang kazkuris ten modelis 225/45R17 (ten tik du modelius berods jie gamino tokiu ismatavimu), tai lipo prie kelio irgi gerai. Kaina juokinga buvo, taciau ilgai nevazinejau nes masina buvo parduota (o kiti zmones kurie naudojo jas irgi naujas sake, kad per ~20kkm sudilo smagiai vazinejant)

Del dilimo, tai pvz naujos BF GOODRICH Profiler² praktiskai susidevejo vazinejant kaunas-vilnius ir kelis kartus i vokietija nuvaziuojant per sezona :) tai tokiu nebepirksciau

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

vakar atkeliavo mano Proksiai (is antrojo, ar kokio ten, "eselono" :D )

Image

kas patiko perkant padangas is Delti:
- operatyvumas (pinigus pervedziau 03.26, 03.28 gavau pranesima is Delti, kad numatoma pristatymo data - 04.02)
- "sviezios" padangos (DOT ... 3506)

kas nepatiko:
- padangos nesupakuotos (o, tarkim, fotono pirkti BFG'ai taip graziai atrode :D )
matyt tai priklauso nuo konkretaus padangu gamintojo, bet imho Delti galejo parupint bent minimalu krovinio "ipakavima"
- "partnerine" siuntu tarnyba in LT
pasakysiu tiek: DPD Lietuva = nicht gut :evil:
pirma karta padangas atveze net nepasiskambine (04.03), antra karta velavo 2.5h (buvom susitare del 14h, o padangas atveze tik 16.30 :roll: ), o ir siaip poziuris i klienta (-fizini asmeni?) pas juos "na urovne"...
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Man shi karta su DPD viskas buvo normaliai - paliko kaimynui (gerai, kad sutariam).
Ipakavimas tikrai nestebina, bet padangos dar naujesnes - DOT 0307.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

na, dziugu kad delti privaluma matot operatyvuma. Uzsakyma padares 03.14, padangu as dar neturiu....

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Tu jiems rasei? Skambinai?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Rasiau. 03.26-27 issiaisakinom, kad "sandely ivyko klaida, padangos net neisvaziavo", tai uzsakyma padare is naujo, tipo issiunte, turejo atvaziuot uzvakar, bet.... tylu. Reiks siandien vel su dpd susiskambint, gal jie tiesiog jau pas save sandely jas laiko.

User avatar
duskinas
Posts: 798
Joined: 29 Oct 2003, 11:06
Location: Vilnius
Contact:

Post by duskinas »

Airbog wrote:Man shi karta su DPD viskas buvo normaliai - paliko kaimynui (gerai, kad sutariam).
Cia ne su DPD normaliai, o su kaimynu ;)
Silvia - Sold :(
e21 Stage1 done

fotonas13
Posts: 499
Joined: 01 Sep 2005, 21:29
Location: Vln
Contact:

Post by fotonas13 »

Airbog wrote:Man shi karta su DPD viskas buvo normaliai - paliko kaimynui (gerai, kad sutariam).
Ipakavimas tikrai nestebina, bet padangos dar naujesnes - DOT 0307.
Kokias pirkai Airbog.
Bet su tais kaimynais tai nesamone.Jei kaimynas jas supjauto ar ka padaro kas tada.Nors jis parasha deda.
03 CTR K20a2 Sold
05 Accord Tourer i-CTDi Running
s2000 ap1, ap2 Sold
08 135i manual Sold

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Tesiant istorija - trackingo site'e (gls-germany.com) gavau krovinio statusa "Not in/buisnes closed". Nors man is sio statuso nelabai kazkas aisku, bet sunerimau. Uzejau i ju puslapio vokiska versija, susiradau vokiska savo krovinio statusa ir issiverciau i anglu kalba.... "Customer not found" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Jokio bandymo kontaktuot. Nors tiesa sakant as manau kad jie del vienu ar kitu priezasciu mano adreso bande ieskot vokietijoj. Taigi, parasiau reifendirektui visais imanomais kanalais, jei iki ryt negausiu atsakymo - skambinsiu, ir matyt prasysiu grazint pinigus, nes menesi laiko pirkti padangas tai nu nx atsiprasant... (jei kam kyla klausimu - adresas nurodytas gerai, salis taipogi buvo pasirinkta (siuntimas i lietuva iskaiciuotas i kaina))

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

I DPD skambinai? :)
Jo... nesiseka ziauriai :evil:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

spade wrote:I DPD skambinai? :)
Katik. Siuntiniu man neturi, pagal siuntos numeri, nurodyta delti site'e sako kad cia tikrai ne ju siuntos numeris.

MarWin
Posts: 33
Joined: 06 Feb 2007, 11:26
Location: Vilnius

Post by MarWin »

Man tai kelis kartus atrasinejo mazdaug prase patikslint delivery address, tai viskas tvarkoj 03.31 d. padarem pavedima ir tipo 04.09 d. tures jau pristatyt.
'92 Honda Civic VTi Sedan
'91 Honda CRX Si + D16Z5 inside - Sold

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

fotonas13 wrote: Kokias pirkai Airbog.
Megane'kei ramiam mano antros puses vazinejimui reikejo poros padangu, tai pasiemiau Nankang NS2 (pasirinkimo nelabai buvo, nes ishmatavimai savotishki). Priesh tai girdejau atsiliepimu ish tokias padangas turincio asmens, kad viskas su jomis normaliai, jei nenaudoji sportui. Tad ir apsisprendziau.

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Post by kwlw »

spade wrote:I DPD skambinai? :)
Jo... nesiseka ziauriai :evil:
Tokie vat tie suknisti siuntejai :(. Megsta jie "nerasti" adresato sukos.

Jei ka esu apie 300eur (po gabaliuka) piktas in total ant kurjeriu.

Ant vokishku GLS'o, Hermes'o, DPD. Tautiniu Lex'so, Kurjeriu pashto...

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Apie LEX'a neprimink - darbe prisiziurejau pakankamai.

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Post by kwlw »

Airbog wrote:Apie LEX'a neprimink - darbe prisiziurejau pakankamai.
Kas idomiausia, man padangas ish reifendirekto tai atvezhe butent jie...

Atvezhe in style :). Bet zhodzhiu viskas baigesi gerai.

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

YES!!! Padangos lietuvoje jau!!! tik LEX Systemas mane veza - pries vaziuodamas neskambina, del kazkokio konkretaus atvezimo laiko tartis neiseina, teks vaziuoti i sandelius ir pasiimt. bet dzin, pagaliau turiu guma.

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by eddie_gt4 »

Hassan wrote: (...) pries vaziuodamas neskambina, del kazkokio konkretaus atvezimo laiko tartis neiseina (...)
Marijos zemeje nieko naujo :lol:
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Post by kwlw »

Hassan wrote:YES!!! Padangos lietuvoje jau!!! tik LEX Systemas mane veza - pries vaziuodamas neskambina, del kazkokio konkretaus atvezimo laiko tartis neiseina, teks vaziuoti i sandelius ir pasiimt. bet dzin, pagaliau turiu guma.
Idomu nuo ko priklauso, keliauja per DPD ar per LEX'sa? Tu chia i vilniu pirkai?

O tai ir man parupo pora padangeliu silkei, nes ant galiniu mesos neypach, nors priekines "ledas". Ir lyg tychia tokiu pat padangu yra tam reifendirekte papigiai...

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Ja, i vilniu

User avatar
McPie
Posts: 675
Joined: 04 Jul 2005, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by McPie »

atvyko mano DUNLOP'ai 205/45/r16 SPORT MAXX'ai

atrodo gerai, montuosiu ryt ir pradziai bandysiu an 626, veliau kai atleks sankaba permesiu i RX-7 :twisted:
RX-7 13B TII restauruojamas
929 + RX-7 = RX-4 powered 13B 6port NA with ITB

User avatar
McPie
Posts: 675
Joined: 04 Jul 2005, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by McPie »

nauji batukai :twisted:

atrodo super gal kiek per aukstai atrodo, bet uzdejus greiciu deze mazumele nusileis, visgi padunges, per 2.5cm skiras 8)

dar slalome lengviau valdysiu masinele ir priekis nebegs :twisted:

http://img180.imageshack.us/my.php?imag ... 969mc5.jpg


http://img99.imageshack.us/my.php?image=dsc07970wa2.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/1946/dsc07973yr4.jpg

su sena padanga buvo :x
http://img120.imageshack.us/img120/5650/dsc07974aj0.jpg
RX-7 13B TII restauruojamas
929 + RX-7 = RX-4 powered 13B 6port NA with ITB

Post Reply