s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

automtas, sustojus ant draivo krenta apsukos ir gesta, ant laisvus labai sokineja ir kartais uzgesta.
Kame beda?
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

Brooklyn

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by Brooklyn »

kompresija, filtrus patikrink, siaip i Nissan koki servisa nulek :)

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

Brooklyn wrote:kompresija, filtrus patikrink, siaip i Nissan koki servisa nulek :)
nu kompresijos virs 10, ir valina tikrai gerai :)
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by driver »

nu tai kazkur oras mafa apeina vadiansi
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

driver wrote:nu tai kazkur oras mafa apeina vadiansi
leak'as? kaip siulot patikrint? isoriskai visos slangos pajungtos, chomutai tvirtai priverzti ir t.t.
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

Qoil^RS13

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by Qoil^RS13 »

gali buti oro srauto matuoklis arba problemos su degimu reiktu reguliuoti .Jei tikrai sokineja pas tawe apsukos nuo 500 iki 1800-1500

User avatar
duskinas
Posts: 798
Joined: 29 Oct 2003, 11:06
Location: Vilnius
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by duskinas »

MidaX wrote:
driver wrote:nu tai kazkur oras mafa apeina vadiansi
leak'as? kaip siulot patikrint? isoriskai visos slangos pajungtos, chomutai tvirtai priverzti ir t.t.
bovas standartinis recirkuliacinis? panasu kad tikrai gali kazkur ora siurbt.. nors vistiek uzgest neturetu..
Silvia - Sold :(
e21 Stage1 done

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by driver »

va dar paziurek laisvos eigos reguliatorius, fyshkes, etc, dar i temperaturini gali demesi atkreipt
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by tonic »

MidaX wrote:automtas, sustojus ant draivo krenta apsukos ir gesta, ant laisvus labai sokineja ir kartais uzgesta.
Kaip civilizuotas zmogus ECU testa zinoma jau atlikai?

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

tonic wrote:
MidaX wrote:automtas, sustojus ant draivo krenta apsukos ir gesta, ant laisvus labai sokineja ir kartais uzgesta.
Kaip civilizuotas zmogus ECU testa zinoma jau atlikai?
taip, viskas ok.
siaip jau apsukos nekrenta,visus vakumus sujungiau pagal manuala, visiskai panaikinau EGR. Bet kazkas yra, kad daugiau kaip 0,3 bar'o nepucia :?
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by tonic »

Nezinau kaip su automatais, bet mechaniniai s14 1, 2 (ir gal 3, o gal ir ne) pavara nepucia daugiau nei ~0.4 baro (t.y. kiek leidzia pats aktuatorius). Sekanciomis pavaromis ECU uzkelia slegi iki 0.65 baro.
Gal kazkur ne taip sujungei arba slegio valdymo solenoidas atjungtas/neveikia.

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

isvis kokiu principu s14 ta slegi reguliuoja? jeigu as ismesciau ta salenoida ir vietoi jo pastatyciau paprasta MBC, man visais begiais pus tiek kiek nusistates?

P.S Salenoidas tai veikia, taip, kad gaves 12 voltu atsidaro ir nuleidineja slegi tarp oro filtro ir turbinos? to pasekoje westgeitas atsidaro maziau ir turba pucia daugiau? kada jis ta 12v gauna?
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

dar klausimas, siltam motorui ant laisvu, kada apsukos ~700-800rpm, boost gauge vakumo rodo ~-0,6bar'o tai cia ok?
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

bent pasakykit kiek pas jus vakumo ant laisvu.
Pas mane kartais vaziuojant net ant 2k rpm, nesibegejant, rodo -0,6bar'o
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
aTofi
Posts: 602
Joined: 18 Apr 2007, 12:47
Location: Vilnius

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by aTofi »

MidaX wrote:dar klausimas, siltam motorui ant laisvu, kada apsukos ~700-800rpm, boost gauge vakumo rodo ~-0,6bar'o tai cia ok?
Taip, OK - tai normalu, vakumas sistemoje.
RS13 94' 200sx mods, 1.2bar = 360hp

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by wanadoo »

pas mane atvirkscei yra kadangi ecu wisas automato o deze mechanine tai ijungus laiswa begi apsukos pakrenta iki 800 bet kai stabdai pre swesoforo ir sustoji tai apsukos pakyla iki 1500 keliom sec ir wel normalei nukrenta iki 800, nezinau kodel cia taip gal del to kad ecu ne m/t, o del tu baru jo wiskas gerai as waziuoju 100km/h ir -0,5 rodo.

kitas toks keistas klausimas neturejo yoyo normalaus spidometro s14 tai paimeu JDM :D 180 km ant skales, (s14a spidometras netinka visos jungtys visiskai skiriasi) dabar man idomu jei mano kompas "mano" kad as waziuoju tarkim 200 nors is tikro tik 100 jis ka nors ten riebina ar kitaip kazka daro? nes su s13 dezes greicio davikliu tokia beda kad dwiguba greiti rodo ir prie 140 km/h jungia ribotuva nes masinai atrodo kad jau 280 skrendi, domejausi del kazkokios tai varzos tai sake elektriniu impulsu su varza nesumazinsi reik kokia mikroschema silpninancia impulsus ieskotis ir megint det kad norm rodytu viska, gal kas kur uzmatet sprendimo buda sios bedos nes as kiek radau tai man reiktu keisti dezes widurius kurie suka greicio davikli kad galeceu detis s14 davikli :(
Gs430

User avatar
_crx_
Posts: 316
Joined: 19 Mar 2007, 17:27
Location: Klaipėda

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by _crx_ »

as i savo s14a idejau JDM kouki spidika ir jokiu bedu nebuvo, jokiu ribotuvu ar pan, lenkiasi ir uz 180km/h ribos

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

wanadoo wrote:pas mane atvirkscei yra kadangi ecu wisas automato o deze mechanine tai ijungus laiswa begi apsukos pakrenta iki 800 bet kai stabdai pre swesoforo ir sustoji tai apsukos pakyla iki 1500 keliom sec ir wel normalei nukrenta iki 800, nezinau kodel cia taip gal del to kad ecu ne m/t, o del tu baru jo wiskas gerai as waziuoju 100km/h ir -0,5 rodo.

kitas toks keistas klausimas neturejo yoyo normalaus spidometro s14 tai paimeu JDM :D 180 km ant skales, (s14a spidometras netinka visos jungtys visiskai skiriasi) dabar man idomu jei mano kompas "mano" kad as waziuoju tarkim 200 nors is tikro tik 100 jis ka nors ten riebina ar kitaip kazka daro? nes su s13 dezes greicio davikliu tokia beda kad dwiguba greiti rodo ir prie 140 km/h jungia ribotuva nes masinai atrodo kad jau 280 skrendi, domejausi del kazkokios tai varzos tai sake elektriniu impulsu su varza nesumazinsi reik kokia mikroschema silpninancia impulsus ieskotis ir megint det kad norm rodytu viska, gal kas kur uzmatet sprendimo buda sios bedos nes as kiek radau tai man reiktu keisti dezes widurius kurie suka greicio davikli kad galeceu detis s14 davikli :(
pas mane staigiai uzstabdzius ji ir uzgesta, nukritus apsukom. Kas visa tai valdo? kame beda?
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by wanadoo »

tai pas mane ne spidike beda o paciam dawikli pas mane ir lenkiasi iki pat galo kol uzkliuna uz kilometrazo nulinimo pagaliuko, ir tai tada greitis buna tik ape 120~
bet kad s14 ir s14a beveik visa elektra skiriasi tai faktas, tik idomu kodel reikejo keisti toki dalika kaip spidometro pajungimus ir panasei..

midax pasukinek varzta laisvu sukiu arba jei nebijai prigadint tai ta raudonais dazais apdazyta varzta prie isiurbimo sklendes pareguliuok kad sklende daugiau prasidarytu, as ja daugiau pradares iswengiau apsuku kritimo iki 350~ kad net pasiwartydawo variklis, dabar krenta iki norm ribos tik po to sakau pakila kazkodel trumpam.
Gs430

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by wanadoo »

tokia isvada priejom kas turi bedu su greicio rodymu 2x didesniu del s13 dezes s14 modelije, tai manau galima tai pataisyti ant greicio daviklio vieno is laidu itaisius potenciometra, turetu issispresti.
Gs430

Brooklyn

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by Brooklyn »

idomiai cia diskusija uzviro :twisted:
Last edited by Brooklyn on 01 Oct 2008, 22:06, edited 1 time in total.

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

Brooklyn wrote:turbas gal apmires? :evil:
turbas tikrintas skuboi.
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

Brooklyn

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by Brooklyn »

MidaX wrote:
Brooklyn wrote:turbas gal apmires? :evil:
turbas tikrintas skuboi.
jei elektroj butu beda manau visai nevaziuotum... negali galva buti skilusi, ar dar tarpine kokia ? kazkas minejo oro srauto matuokle, gali gryba pjauti. diagnostikon biciuli nuvaryk, pamokesi , bet gal zinosi kame problema

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by wanadoo »

tos "diagnostikos" ir aciprasant sh!t consultas rodo ta paty ka ir tas ecu testas su raudona ir zale lemputem, jau kiek prisiklauses as ir pats isbandes, kad tas consultas visada beveik rodo kad viskas veikia gerai... pas mane rode irgi gerai veikia viskas nors lambda padvesus buvo.. tas pats su bfg nissan buvo irgi viskas ciki, o bukas ir saude kaip patranka tas nissanas.. seip nori masina susitvarkit del elektros ar kitu sudetingu daliku kas su elektra susije, vezi pas birstona ir is karucio padaro masina, zinoma jei ten eina dar kazka sutvarkyt :) geresnes vietos iki siol negirdejau.
Gs430

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Re: s14... ant laisvu krenta apsukos ir uzgesta

Post by MidaX »

wanadoo wrote:tos "diagnostikos" ir aciprasant sh!t consultas rodo ta paty ka ir tas ecu testas su raudona ir zale lemputem, jau kiek prisiklauses as ir pats isbandes, kad tas consultas visada beveik rodo kad viskas veikia gerai... pas mane rode irgi gerai veikia viskas nors lambda padvesus buvo.. tas pats su bfg nissan buvo irgi viskas ciki, o bukas ir saude kaip patranka tas nissanas.. seip nori masina susitvarkit del elektros ar kitu sudetingu daliku kas su elektra susije, vezi pas birstona ir is karucio padaro masina, zinoma jei ten eina dar kazka sutvarkyt :) geresnes vietos iki siol negirdejau.
kas tas birstonas?
ant s14 yra lemputes ant ecu? kazkas forume rase, kad nera.
Nissan 200sx S13 '89m. - sold
Nissan 200sx S14 '95m. - stolen
Subaru Impreza WRX '03m.

Post Reply