kaip elgtis su s13 tepalo matuokle?

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

kaip elgtis su s13 tepalo matuokle?

Post by gess »

Tai kaip visi zinom, ten yra tupas daigtas ta s13 tepalo lygio matuokle, bele ka rodo.

Man cia anksciau, kai silciau buvo, lyg ir pavykdavo pasiziureti ta tepalo lygi, bet daba matyt tepalas biski kietesnis is ryto buna, tai kaisiok kiek nori ta matuokle sluostyk, vistiek visas tas sustorejimas ant matokles galo buna tepalu padengtas, is esmes rodo tepalo daugiau nei anksciau.

Tai man daba neramu darosi, kad praziopsosiu jai tepalo dings, nes siaip ziuriu kasdien ryte kai vaziuoju, tai neteko dar pilti ne laso, po antro tepalu keitimo supylus iki full, kaip rodo pilna taip ir yra, dabar net virs pilno uzlipa...

Tai papasakokit kas kokias proceduras naudojat ziuredami tepalo lygi?

Gotis
Posts: 247
Joined: 19 Jul 2004, 15:58
Location: Klaipeda

Post by Gotis »

Per daug pergyveni kur nereikia, praziopsoti neimanoma net ir su tokia matuokle, nes vistiek juk kieviena diena ziuri :)
S14 Baltas HP-?

User avatar
Fiend
Posts: 1670
Joined: 28 Mar 2004, 16:03
Location: Vilnius

Post by Fiend »

Gess viska ji gerai rodo. O jei pylei tepalus ir iskart ziurejai tepalo lygi tai niekas nekaltas... jis kol nubega tai praeina kiek tai laiko. Jei ryte pamatuoji ir visas galas tepaluotas tai vadinas perpilta tepalo pas tave .
omg!
200sx 92' Stage [6] Drift Tool

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Post by PSI »

tiesiog stenkis jos nesukiot traukdamas atgal. vienas sonas gali rodyti virs normos, o kitas - maziau.
skidofrenic
180sx

User avatar
UNeX
Posts: 1305
Joined: 19 Nov 2003, 20:28
Location: Vilnius

Post by UNeX »

patarciau matuokle kelis sykius ikist ne iki pat galo (palikt kokius 2cm), istraukt, nuvalyt ir tai pakartot 3-4 kartus, o tada matuot
'92 S13, some mods = should I go over 500hp?
http://www.lets-d.lt - official NisTune distributor in Lithuania - make your engine happy

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

gal tikrai perpylei, man visa gyvenima gerai is ryto rodo, tiksliai matosi kiek yra tepalo :roll:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
aurimas
Posts: 31
Joined: 28 Oct 2007, 23:37

Post by aurimas »

as tai per klaida viena kart per daug buwau pripyles o tai ir negerai kol ramei vazevau tai nieko o kai uzspaudziau tai visa virsyta kieki ispute pro alsuokli i turbo :cry:
o ta norma ryte tai normalei visai rodo bent pas mane :)

User avatar
rutrA
Posts: 53
Joined: 30 Mar 2007, 09:55

Post by rutrA »

kai bus per mazai tepalo,iskarto pamatisi ir suprasi
200sx' 93
Audi 100 dujos

User avatar
Mystery_Drifter
Posts: 23
Joined: 15 Oct 2007, 14:30
Location: Vilnius

Post by Mystery_Drifter »

As tai kai pirma karta ziurejau tai nieko nesupratau todel, keleta katru bandziau ziureti, kol pagalvojau, kad tiesiog pavoliosiu ta galiuka ant serveteles ir jei liks tai gerai, jei ne tai blogai, bet tada pas mane tepalo buvo mazai tai beveik nieko nepaliko. o dabar viskas ok, iskart matosi. aisku nereikia palikti ant kokio nuolydzio tai ir nelabai gerai rodo.
200SX S13
Then I grow up I'm gonna be D1

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Post by gess »

Nu jo, bet siaip nervina, kai dabar istraukiu, tai ant tos matuoklio dalies visai apacioje, zemiau L, tai toks mini plotas kaip be tepalo buna, ir ten kur tie grioveliai 4 yra tarp L ir H, vienas is ju nera tolygiai tepalu padengtas, apcioje kiek storiau, kiti normaliai.

Cia aisku vel prie paranojimosi turbut reiktu priskirti :)

Post Reply