Sokineja RPM (ca18det)

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Sokineja RPM (ca18det)

Post by Hassan »

Sveiki,
Gal pas kanors yra minciu del ko gali sokineeti apsukos (labai sokineti, nuo 500 iki 1100)?
Cia viskas prasidejo po to kai pasikeiciau intercooleri is standartinio i SAAB 2,3 turbo.
Ir tiesa, jei kamnors reikia beveik naujo standartinio oro filtro - sakykit, del kainos susitarsim, man jo vistiek nebereikia. :)

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: RPM

Post by spade »

Hassan wrote:Sveiki,
Gal pas kanors yra minciu del ko gali sokineeti apsukos (labai sokineti, nuo 500 iki 1100)?
Cia viskas prasidejo po to kai pasikeiciau intercooleri is standartinio i SAAB 2,3 turbo.
Kokx i/c? T.y. kaip pas ji galai? Nes as kazkada buvau toki viena nusipirkes, tai paskui teko parduot nes netilpo... Kiek moekajai uz i/c ir pastatyma, jei ne paslaptis?

Del laisvu: pirmas dalykas kuri paziureciau, tai ar kur nors nekiaura - nes jei keitei i/c, tai gana tiketina...

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

del i/c galu tai nemoku paaiskint, bet jis pas mane irgi netelpa:), tiksliau netilpo, bet truputi paslinkus akumuliatoriu (ir kitur pravedus langu plovimo skyscio padavima i bakeli) bei isemus aktyviosios anglies bakeli tilpo kaip ten buves. Uz pastatyma nemokejau nieko, nes statem mes su tonic (na didzioji dalis darbo - jo).

Efka
Posts: 40
Joined: 08 Apr 2003, 14:03

Post by Efka »

Kiek kainavo pats i/c?
2Spade: uz kiek savo (saab'ini) i/c pardavei:)

p.s. o foto normaliu (butu labai gerai), kaip idejot neturit? kur ta akuma nukishot? Is kur slangas gavot? Gal gali samatele realia padaryti?
p.p.s. gal galit normaliai aprasyti step-by-step ir i skyreli 'modifikacijos' inmesti:)

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

a ko nestatot i bamperio viduri pries radijatoriu?
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Sheikhas wrote:a ko nestatot i bamperio viduri pries radijatoriu?
Tai, kad darbo daug :) Bet sau tai ten statysiu ;)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

I/C paemiau uz 150 lituku. daugiau nieko nekainavo, tik benzinas iki garazho kur viska darem, shlangas tas pacias pjaustem, o gabala vamzdzio ir dar si ta radom garazhe:)
O del foto tai iskart kai tik susiveiksiu skaitmenini fotika idesiu.
Tiesa, jei kas ruosiates statyti butent sita i/c - iskart perspeju - originalus oro filtras nebetilps - reiks statyti konusini, del sios priezasties kuri laika (iki snd) vazinejau be oro filtro, ji pastacius apsukos susinormalizavo. :)

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

tai tu tas chiortas!

Post by igor »

Shiandien urgi buvau modernoj pirkau sau konusini green filtra 130 otdali! paskutini! sako kur statysi sakau NISSAN 200sx ! a! sako buvo shiandien venas atvaziaves be filtro ishvis ! :lol:

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

:D tu butum mates to ciuvelio veida kai as pakeliau kapota ir jis vietoj filtro pamate tuscia vieta. Jam turbut pasidare baisiai keista kodel mano masina isvis dar vaziuoja.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Na, kaip jau minejau pas mane stovi SAAB'o i/c, taigi jis telpa, norsir reikejo nedideliu modifikaciju, pvz pasalinti aktyviosios anglies bakeli bei nustumti i sona akumuliatoriu.
2spade: kur tu taip igiai savo i/c emei?

Post Reply