S12 - Fun Car

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

S12 - Fun Car

Post by Face »

Sveiki,

apziurejau cia viena S12 (http://www.autogidas.lt/skelbimas.html?01.1573104), pagalvojau, nedidele pradine investicija ir pasidaryti ilgalaiki project car drift'ui, ziedui ir kitoms linksmybems. Lyg ir neblogas Old School RWD :) O kaip atrodo kitiems? Gal kas yra kazka bandes is jos isspaust, zinot kokius niuansus del detaliu pakeiciamumo, tarkim, nuo s13 ir pan.? Kokios nuomones apie pacia automobilio baze? Galimybe islengvinti (radau kad ji sveria 1250Kg :shock: ). Pakabos upgreidinimas variklio keitimas, tarkim, i ca18det ir pan. Zodziu, visos nuomones idomios. Didziausias klausimas, ar verta terliotis? Ar ikises per ilga laika, kad ir 15 gabalu kazka gausiu?
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Shitie nekaip atrodo. Vaikinas ish redline'o nusipirko GP versija - widebody su FJ20 varikliu (2.0 ltr. DOHC ir 107 kW). Dabar po bishki kels, darys projekta.
Beje, vienas suomis S12 daro ziedui, bet ten jau visai kiti pinigai ir kitos dalys.
http://www.sxoc.com/vbb/showthread.php?t=182725

http://www.racesilvia.com/silvia.htm

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: S12 - Fun Car

Post by Minde_Kei »

Face wrote:Sveiki,

apziurejau cia viena S12 (http://www.autogidas.lt/skelbimas.html?01.1573104), pagalvojau, nedidele pradine investicija ir pasidaryti ilgalaiki project car drift'ui, ziedui ir kitoms linksmybems. Lyg ir neblogas Old School RWD :) O kaip atrodo kitiems? Gal kas yra kazka bandes is jos isspaust, zinot kokius niuansus del detaliu pakeiciamumo, tarkim, nuo s13 ir pan.? Kokios nuomones apie pacia automobilio baze? Galimybe islengvinti (radau kad ji sveria 1250Kg :shock: ). Pakabos upgreidinimas variklio keitimas, tarkim, i ca18det ir pan. Zodziu, visos nuomones idomios. Didziausias klausimas, ar verta terliotis? Ar ikises per ilga laika, kad ir 15 gabalu kazka gausiu?
gaidys manau. Lietuvos salygom bus nesamone imho. Na nebent uzkietejes JDM baznycios lankytojas. Tada imk S13. Ten nors kebulas standus.

seip tai e30 reik imt, vieni vartai :)
..

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Lietuvos drift'ui - tikrai E30.
Tada klausimas - ieshkoti geresnio 325 ar imti gera 320 (ar pan.) ir kaitalioti viska?

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

Tiesa sakant kol kas esu panasus i JDM davatka :D Zinau, kad E30 - racionaliausias sprendimas, bet gal but del to ir ne taip idomu :)
Last edited by Face on 22 Jun 2006, 15:27, edited 1 time in total.
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Face wrote:Tiesa sakant kol kas esu panasus i JDM davatka :D Zinau, kad E30 - racionaliausias sprendimas, bet gal but del ir ne taip idomu :)
tada vienareiksmiskai s13... juk pagalvok.

reikes :arrow:

pakabos :?:
turbavo variklio :?:
lsd :!: :?:

ir galiausiai kebulo detaliu :!: :twisted: kur tu viska s12'kui gautum as nzn :)

To Airbog:

Seip sprendimu dx is tikro. Ieskot vokietijoj ęčį su lediniu kebulu ir mirusiu varikliu, ieskot lietuvoj 320 su lediniu kebulu + ABS (nes tik tokiam diskiniai stabdziai) + prasyt laimio kad varikli idetu :), imt iS'a ir uz turbint
..

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

Jo...
:arrow: pakaba turetu buti visa custom
:arrow: Kiek skaiciau vietoje ca18et tiesiai galima ideti ca18det, ta pati reiktu su deze padaryt
:arrow: kebulas butu visas custom - carbon + fiberglass
:arrow: stabdzius perdaryti nuo rs13

tik kad tiek sukisus bus baisu lyst i zieda kai is karto kur nors nuslysiu, uzkabinsiu ir pan :D
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Face wrote:Jo...
:arrow: pakaba turetu buti visa cutom
:arrow: Kiek skaiciau vietoje ca18et tiesiai galima ideti ca18det, ta pati reiktu su deze padaryt
:arrow: kebulas butu visas custom - carbon + fiberglass
:arrow: stabdzius perdaryti nuo rs13

tik kad tiek sukisus bus baisu lyst i zieda kai is karto kur nors nuslysiu, uzkabinsiu ir pan :D
uzsipisi tu ja konstruot, as tau galiu pasakyt ;)

Geriau paimk koki s13, ishsiardyk kebula, reikalingiausiose vietose sutvirtink. isidek lsd, variklio tune up, coilus - spyruokles uzsidek ir bus linskma vazineti ir daliu bus. Padaryk pagaliau pirma konversija lietuvoj s14/13 ;) uzdek po to greicio sparneliu ir bus tau custom viskas...

Nors aisku jei turi entuziazmo netrukdysiu...

Seip apskirtai imant masinu jau neiseis nieko ekstremalaus padaryti. Esme yra svoryje transporto priemones. Kol ji bus ~1000kg, net ir 1000ag nebus taip idomu kaip 500kg ir 200ag kacergoj ;)
..

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

Is principo tai ir yra didziausias klausimas, kiek man ja pavyks islengvinti? Kiek zinau, S13 nelabai pasiduoda lengvinimui (VBS zinios)...

Jei S13, tai jau norisi tos JDM, ale tokiu nerasi Europoj...
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Face wrote:Is principo tai ir yra didziausias klausimas, kiek man ja pavyks islengvinti? Kiek zinau, S13 nelabai pasiduoda lengvinimui (VBS zinios)...

Jei S13, tai jau norisi tos JDM, ale tokiu nerasi Europoj...
uzsidek s14 prieki ir bus ishskirtine :)
..

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

Minde_Kei wrote:uzsidek s14 prieki ir bus ishskirtine :)
tame tiesos yra... :) Blin, reikia siandien apsisprest...
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Yra straipsnis delfyje, apie nuovargi, ir kad ji itakoja delsimas padaryti greitus sprendimus. Juk gyveni viena karta nu... :)

Image
Image

Cia su S15 priekiu ;)
..

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Siuo atveju as ir uz S13...

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Nuotraukose S15 priekis :wink:

O shiaip yra tiesos Mindes zodziuose. Darausi savo Nissan'a ir vis labiau galvoju, kad lauzymui, slalomui ar pan. jo gaila, tad vis dazniau ateina mintys apie dar viena auto "sportui", "veiklai".

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Post by fivefivefive »

Man tai kazkaip tie s14/s13 nesamone. Nu bet cia skonio reikalas.

User avatar
Fiend
Posts: 1670
Joined: 28 Mar 2004, 16:03
Location: Vilnius

Post by Fiend »

koks tolkas tiunin tmasina ir kisht ja po stiklu...
"..don't just look at it, drive it!.."
omg!
200sx 92' Stage [6] Drift Tool

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

jo... uzhparinot cia mane... :)
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
p4r4z1t45
Posts: 231
Joined: 03 May 2004, 14:42
Location: Vilnius

Post by p4r4z1t45 »

Airbog wrote:Darausi savo Nissan'a ir vis labiau galvoju, kad lauzymui, slalomui ar pan. jo gaila, tad vis dazniau ateina mintys apie dar viena auto "sportui", "veiklai".
Nesuprantama!
E36

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

O man suprantama. Kiekvienas renkasi savo kelia. Nesakau, kad su savishkiu nelakstysiu, bet "lauzyti" gal maziau teks

User avatar
Destuktor
Posts: 296
Joined: 11 Apr 2005, 23:02
Location: Merkinė/Vilnius

Post by Destuktor »

Jo... tas s13/15 tai nerealiai atrodo...
'99 Mitsubishi Galant 2.0

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Airbog wrote:O man suprantama. Kiekvienas renkasi savo kelia. Nesakau, kad su savishkiu nelakstysiu, bet "lauzyti" gal maziau teks
kas yra lakstymas ir kas yra lauzymas?:) jei teisingai suprantu - pirmasis - public roads, o antrasis - normalios gonkes uzdarose trasose?:)

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

Man asmeniskai labiausiai imponuoja sitas variantas:
Image
Image
Image
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Face imestos foto ir man grazios.

To Hassan - "lakstymas" mano terminologijoje yra "vazinejimas greitai, bet tausojimas, saugojimas, baime sugadinti ir pan.", o "lauzymas" - "lakstai ir nebijai, nesuki sau galvos".

moo
Posts: 151
Joined: 28 Oct 2004, 18:52
Location: Vilnius
Contact:

Post by moo »

Trumpiau tariant, "rice" ir "race" :lol:
205mi16

User avatar
Sharas
Posts: 531
Joined: 27 May 2006, 13:44
Location: Vilnius-Siauliai

Post by Sharas »

Tai ka kadangi kalba apie s12 tai pasireiksiu ir as. Kaip tik neseniai ivaldziau tokia, tik Grand prix (cia as tas pats kur airbog minejo :wink: ). Paprasta man nelabai patinka, bet cia jau skonio reikalas. Pas mane 2.0 dohc variklis su 107kw. Nors dar normaliai isbandyt nespejau (vis problemos, dabar su varikliu :evil: ), bet masinele tikrai smagi, valdymas toks teisingas, viskas ten lengvai vyksta, manau driftui visai tinkamas auto. O dabar detales: jei variklis FJ20E (kaip pas mane) tai detales tik is japonijos (apie ca18det tai manau jau persneketa simta kartu, ir jis ten pakankamai lengvai detis turetu), su vaziuokle tai irgi sunkumai: priekis pilnai suderinamas su 280zx, o galas tai pakankamai unikalus (is dalies tinka nuo 300zx, bet ten kazkaip per zemai seda ir suvartoja amortus greit), todel coilai realiai tik custom built, vaziuokles gumu pas mus gaut praktiskai neimanoma. Su stabdziais yra neaiskumu: vienur raso kad lyg ir su rs13 suderinama, kitur lyg ir ne (kazkaip lygtais anglinai suderinami, o amerikiniai ne, tiksliai nepamenu). Is esmes dauguma performance detaliu turi but pritaikomos arba custom built, kas visgi kainuoja. Jei planuoji toki imt tai turi but pasiruoses idet tikrai daug darbo. Daug cai prirasiau, gal bus kas nors naudingo :roll:
Volvo RWD - daily
Toyota RWD - race
Nissan RWD - fun

Post Reply