naujos zvakes i ca18det

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

naujos zvakes i ca18det

Post by igor »

tai va pakeichiau zvakes . stovejo original platinines,nestabilus variklio darbas didelem apsukom leme 4 cilindro zvake: galas buvo nuluzes ir uzsikimshes benzo filtras. pakeichiau i piges neplatenines zvakes pagal kataloga ngk firmos sumokejau po 9 lt uz vnt pas pazistama pardotuvei taip kaina 14 lt ! kolkas viskas tvarkoi ish tikruju platina pratesia zvakiu darba bet super efekto neturi tai va patarimas kas neturit dauk babkiu pirkit pigiau ir nesukit sau galvos.o ei su varikliu problemos, netraukia,shokineja ir t.p eshkokit : 1)kuro sistemoj 2) turbo .o poto jau te padeda jums dievas! :twisted:

Liutas
Posts: 71
Joined: 25 Mar 2003, 20:00
Location: Vilnius
Contact:

Post by Liutas »

Na siaip kas del zvakiu, tai kai man reikejo ir as ju visur ieskojau kuo pigiau ( platininiu), tai buvau uzsukes i Raita ir meistrai sake, kad butinai turetu stoveti platinines... O kainos ju svyravo nuo 45Lt iki 204Lt uz vieneta( vienoj parduotuvej bande irodyti, kad tinka tik tos kurios kainuoja 204 Lt :D ), zinoma geriausia, pagal kaina, kiek man pavyko issiaiskinti yra NGK PFR-6A,(jei neklystu del tikslaus pavadinimo), ju kaina apie 70-80 Lt, o as pats pirkau BOSCH po 56 Lt... Na o kas del neplatininiu zvakiu SX'ui tai yra taip kad jos atlaiko 5 000 - 25 000 km, o geros platinines atlaiko iki 100 000 km, tai kad susumavus gaunasi jog platinines labiau apsimoka pirkti, o ir efektas turetu teoriskai buti geresnis :) :)

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

pavazinesiu ir pasakisiu jums kaip ish tikruju ir kiek pravaziosiu!tada ir skaiciosim!o kol kas vaziavimas tik pagerejo! 8)

Post Reply