kokie rekomenduotini servisai/"garazai"?

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
User avatar
corpse
Posts: 538
Joined: 09 Dec 2005, 22:00
Location: Vilnius
Contact:

kokie rekomenduotini servisai/"garazai"?

Post by corpse »

05' rudeni nusipirkau S13 89 metu. Is karto pirkus reikejo tvarkyti turbina, tad kreipiausi i turboservisa. Sutvarke, viskas gerai :) Dabar praeinant ziemai, noreciau apsitvarkyti kitas vietas masinos. Beda ta, kad paskaiciau foruma ir susidariau toki vaizda, kad cia tikri auto ekspertai susirinke... Dziaugiuosi, kad tokiu yra :). O mano auto supratimas baigiasi tuo kad dar atskiriu akuma nuo variklio, todel reikai ieskoti kas paziuretu/patvarkytu masiniuka :D Gal kas galetu rekomenduoti, kokias geresnes (bet ne pacias brangiausias :) )auto remonto vietas? Beje ne pro sali ir diagnostika pasidaryti butu, nes karts nuo karto girdisi ivairus barkstelejimai, uzimai, caksejimai ir t.t. ivairiose vietose... Taip pat domina ir perdazymo vietos bei kainos :)
Na tai tiek :)
Jei turesit laiko, atsakykit. Is anksto dekoju.
Image
'89 200sx - raudonas - atia...
'90 200sx - baltas

User avatar
Junda
Posts: 73
Joined: 09 Nov 2003, 21:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Junda »

Nežinau, kaip tau pasisekė su Turboservisu, bet aš po šiandienos experienso jo rekomenduot negaleciau niekam, tik priešams. Nuvežiau jau nuimta turbina, kad sutvarkytų. Sutvarkė greitai, sumokejau 520, issiveziau. Nuvežu meistrams, tie žiūri į ją ir atsisako griežtai montuoti į mašiną, nes visa turbina apibyrėjus kvarco smėliu ir beveik neabejotina, kad jo patekę į vidų, nes pilnas celofanas, į kurį buvo įpakuota. Ką gi, trenkiuos vėl atgal į Turboservisą per kamščius į kitą miesto galą. Čia jie sutinka, kad jo, čia 100 proc. jų kaltė, paima turbiną išvalyti. Keistoka, kad kontora dirbanti su precizika, sugeba palikti smėlį, kuris, aišku net man (jų teigimu - "bobai"), pakenks turbinai. Pasiūlau padaryti man kokią nuolaidą kaip kompensaciją už sugaištą laiką ir be reikalo važiuotus 30 km, vadybininkas Mantas tada man pasiūlo išimti jų detales ir grąžinti jau atgal sugadintą turbiną. Čia dar nieko. Paprašau direktoriaus, kuris atėjęs iškart pareiškia "Sakiau, neprasidėt su bobom!" Toks jausmas, kad jie man kažką nemokamai darė, o aš čia dar drįstu kažkokius priekaištus reikšti. Direktorius, vadybininko tėvelis, linkęs nuolaidą padaryt, bet sūnelis griežtai užprotestuoja, nors pripažįsta, kad čia tik jų kaltė. Siūlo pirkt naują turbiną, nes garantijos niekam šiam pasaulyje nėra (nors davė garantinį 6 mėn.) Pasiimu jau išvalytą (čia dar geras klausimas - ar tikrai, nes aš jau nebevežiau jos atgal į servisą, kuriame montuos) Ką gi, neketinu kojos ten kelt, nes absoliuti stoka ne tik kultūros, bet ir išmanymo apie turbinas.

User avatar
Fiend
Posts: 1670
Joined: 28 Mar 2004, 16:03
Location: Vilnius

Post by Fiend »

Pizdec :?
p.s. rekomenduoju ziurkės padpolna autocentra :D
omg!
200sx 92' Stage [6] Drift Tool

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Post by fivefivefive »

Jo cia jau persistenge kaip reikalas :?

User avatar
Junda
Posts: 73
Joined: 09 Nov 2003, 21:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Junda »

Fiend wrote:p.s. rekomenduoju ziurkės padpolna autocentra :D
Kontaktus mestelk man emailu ar į privatą, ačiū.
All you know is wrong.

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Post by romkasponka »

nu truksta zodziu.....

bet shiaip nesistebiu ir todel praktishkai viska darau pats, nes savo mashinos niekam nepatikiu ;)
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
corpse
Posts: 538
Joined: 09 Dec 2005, 22:00
Location: Vilnius
Contact:

Post by corpse »

romkasponka wrote:nu truksta zodziu.....

bet shiaip nesistebiu ir todel praktishkai viska darau pats, nes savo mashinos niekam nepatikiu ;)
o ka daryti, kai truksta ziniu ar nera salygu tvarkytis paciam? :( del to ir kyla nuolatinis klausimas: kur rasti gera servisa ar garaza? Cia jau beveik kaip klausimas "buti ar nebuti?" gaunasi...
Image
'89 200sx - raudonas - atia...
'90 200sx - baltas

Todo2
Posts: 986
Joined: 11 Dec 2005, 23:27
Location: Kaunas

Post by Todo2 »

nu mlia...... cia tai pavaryta... as dar kaip tik ant zodziu rosiuosi turba i turboserviza vezh, py....
tai ka daryt ? kur ja vezht?
rs13

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Yra Skuba tokia...

Todo2
Posts: 986
Joined: 11 Dec 2005, 23:27
Location: Kaunas

Post by Todo2 »

tonic wrote:Yra Skuba tokia...
cia kuriame mieste vilniuje? turi gal daugiau info ? dekingas buciau jei pasidalintum:)
rs13

GT-ti
Posts: 490
Joined: 25 Nov 2004, 15:04

Post by GT-ti »

Pats lankiausi kiek kartu, tai keistas ten ju poziuris i klienta. Ir ne vieno mano nuomone tokia.

O Skuba:
Mūsų adresas: V.A.Graičiūno g.36, Vilnius.
Serviso darbo laikas:
I-V 8.00-20.00 val.; VI-VII 8.00-17.00 val.
Turbinų remontas - tel. 2553473

http://www.skuba.lt/lt/Servisas/TurboKompresoriai (desine lango puse)

P.S. Tik dabar pastebejau, kad dirba ir savaitgaliais, kaip Maxima ;]]
Arturasz, Vilnius

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Post by fivefivefive »

GT-ti wrote:Pats lankiausi kiek kartu, tai keistas ten ju poziuris i klienta. Ir ne vieno mano nuomone tokia.
Gal ispindejo, nuo daug klientu? :?

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

as atsiprasau kad ce toj suvarysiu bet prie progos:
lankiausi ce kadaise isgirtam tuomet dar turboservise, idomumo delei pazet, tai to jauno bahuro laikysena pradzioj dar px, bet poto jau nervino, jis toks AHUJENAS kad ner zodziu, ko nepklausi tai jautiesi kaltu kad paklausei, senis dar kentet galima, bet poziuris vienas, perki kazka? duosi babkiu? ne- tai pizdink nx....
kainos pas juos kosmines, turbos sumetytos belekaip, darbo kulturos NULIS , pasirinkau turba reikiama, apziuriu o ten menteles sulamdytos! ai sako ce netyce, islyginsim uzeik veliau arba va imk kita....
pasakiau ka as turiu ar tiktu tai kkk26 idelaiam stovy su atskiru vestgeitu ivertino 50lt .... pasiule si "slamsta" parduoti jiems ir pirkti kazka ahujeno su sulamdytom mentem uz ~550.....
klause kam man maza turbina, (prasiau parodyt pacia maziausia) , pasakiau kad mocui turbint tai pasijuoke.....
kai paklausiau kodel maza turbina tokia brangi, atsake kad mazos pacios brangiausioas o didele pigiausios.....
nu ir t.t.
as aisku apsimeciau durneliu ir viska isklauses pasidariau isvadas.
mano kojos ten nebus daugiau. :mrgreen:
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

Junda wrote:
Fiend wrote:p.s. rekomenduoju ziurkės padpolna autocentra :D
Kontaktus mestelk man emailu ar į privatą, ačiū.
nu jej ka tai tas Ziurke tai ce as, nevisi nica issifruoja;). :D 8689 38786
deja vis reciau sedziu garaze, nebent kokiam draugeliui beda rimta ir jis MIRTINAI bijo servisu, nes seip atvirai pasakius tai visiskai neapsimoka kokybiskai dirbti lietuvoje... deja. :mrgreen:
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
Junda
Posts: 73
Joined: 09 Nov 2003, 21:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Junda »

r7kyc82k wrote:beda rimta ir jis MIRTINAI bijo servisu, :mrgreen:
Tai, žiūriu, čia tokia jau patologija ima vyrauti - servisų baimė. Tiesa sakant, aš jau seniai ja sergu, bet ji turi realų pagrindą, o ne kokias ten vaikystės traumas. Veždama kurią nors geldą į servisą esu įsitikinusi, kad mane apgaus, būtinai. Taip ir būna. Bet nėra ką daryt. Tik vieni apgauna ir gražiai šneka, o kiti dar sugeba tyčiotis. Reiktų kokį klubą kurti žmonių, paniškai bijančių servisų. :)
All you know is wrong.

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Mane kazkiek ramina nuolatinis stovejimas shalia arba susitarimas su tikrai patikimu zmogumi, kad pakontroliuos.

User avatar
Junda
Posts: 73
Joined: 09 Nov 2003, 21:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Junda »

Airbog wrote:Mane kazkiek ramina nuolatinis stovejimas shalia arba susitarimas su tikrai patikimu zmogumi, kad pakontroliuos.
Na, taip, visi sako - stovėk šalia, tada gal neapgaus. Bet aš nesu tiek nusimananti automobiliuose, kad iš mano stovėjimo kokia nauda būtų. O prašyti kitų meistrų ar draugų, kad mestų darbus (pvz., pasiimtų dienai nemokamas atostogas) ir eitų pažiūrėt, ar manęs neapgaus, būtų keistoka. Kodėl nėra tokių servisų (o gal yra?), kuriais galima būtų pasitikėti? Kas čia per paslaugų sektorius, kuriame visi sukčiai? Kažkokia iškreipta situacija mūsų šaly...
All you know is wrong.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

na pradekim turbut nuo to kad visi lietuviai nori pasidaryti tikrai pigiai, todel kaip ziurke sake - kokybiskai dirbti neapsimoka. Kitas aspektas - net temoj matosi, kad remontuojames mes pas garazinius, kurie kartais buna tik psichologiskai pigesni (t.y. mes manom kad ten bus pigiau). Ar kas bandet remontuotis oficialaus gamintojo atstovo servise? Gal ten kokybe bus zenkliai geresne? (su gamintojo atstovais as esu susidures tik Raite, dar kai nissana turejau - kokybe patiko, bet kainos mane, tada dar jauna studenta, atbaide pakankamai ilgam :) )

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Ne visada gamintojo atstovai dirba labai gerai. Pas juos lyg yra nuolatinis noras pakeisti viska, nes automobilyje jau VISKAS susidevejo. Tas irgi nepatinka. Bet su jais gal nereiketu labai kankintis kokybes prasme (tik kainos).

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Post by Eli »

Hassan wrote:Ar kas bandet remontuotis oficialaus gamintojo atstovo servise?
Skoda Felicija buvo pravaziavus apie 1500 km, nusmuko dalinio duslintuvo bakelio sujungimo apkaba, oficialaus gamintojo atstovo servise bicas(mechanikas tipo) nenorejo sugebeti, nemokejo ar veln.zin. delko nesismulkindamas su kuvalda sulankste ismetimo sistemos vamzdzius...

Va ir autorizuotas. :wink:
Eli
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

tonic wrote:Yra Skuba tokia...
Pas juos ta problema, kad jiems isties jokie idomesni darbai visiskai neidomus.
r7kyc82k wrote: tai to jauno bahuro laikysena pradzioj dar px, bet poto jau nervino, jis toks AHUJENAS kad ner zodziu, ko nepklausi tai jautiesi kaltu kad paklausei,
Kazkaip man tai labai primena toki viena Xtra forumo dalyvi ;)
senis dar kentet galima, bet poziuris vienas, perki kazka? duosi babkiu? ne- tai pizdink nx....
Imho senis amatininkas, kuris apie turbinas tiek ir teismano, kaip jas perrinkt... Viskas. Mantas (nevertinant bendravimo etc) kazka apie tai supranta.
kai paklausiau kodel maza turbina tokia brangi, atsake kad mazos pacios brangiausioas o didele pigiausios.....
Faktiskai tai ir yra - mazas sunkiausia padaryt (nes reikia toleranciju siauresniu).
Airbog wrote:Mane kazkiek ramina nuolatinis stovejimas shalia arba susitarimas su tikrai patikimu zmogumi, kad pakontroliuos.
Stovejimas salia yra labai blogai - tu trukdai zmogui dirbti.
O su kuo tu susitari GZ? 8)


O bendrai, tai manau Hassanas labai teisus. Kol paciu klientu poziuris bus nukreiptas i tai, kaip cia kokia AKCIJA ar NUOLAIDA gavus, vietoj to, kad pirmoj vietoj butu kokybe, o po to jau pinigai - tol ir servisu poziuris bus analogiskas...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Junda yra tas zmogus kuriam pirma kokybe, po to pinigai. Ji pastoviai teiraujasi kur padaryti geriausiai. Kaip suprantu atvaziavusi i TS nepradejo kaulyti nuolaidos, o sumokejo tiek kiek sie paprase. O tai, kad pareikalavo kompensuoti uz sugaista laika ir kitas islaidas yra netgi labai naturalu. Butu Junda ne mergina, o Conano sudejimo bicas, tai TS matyt butu ne tik nuolaida padare, bet ir atsiprase. ;)
Galbut TS dazniausiai lankosi zemos kulturos zmones, bet tai nereiskia, kad jie gali analogiskai elgtis su savo klientais, juo labiau - moterimis.

Ziurke, pasiziurek Saab 900 Turbo (to senojo) turbina. Ji tikrai labai maza ir kainuos matyt nebrangiai.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

tonic wrote:Junda yra tas zmogus kuriam pirma kokybe, po to pinigai. Ji pastoviai teiraujasi kur padaryti geriausiai. Kaip suprantu atvaziavusi i TS nepradejo kaulyti nuolaidos, o sumokejo tiek kiek sie paprase. O tai, kad pareikalavo kompensuoti uz sugaista laika ir kitas islaidas yra netgi labai naturalu. Butu Junda ne mergina, o Conano sudejimo bicas, tai TS matyt butu ne tik nuolaida padare, bet ir atsiprase. ;)
Galbut TS dazniausiai lankosi zemos kulturos zmones dar nereiskia, kad jie gali taip pat elgtis su savo klientais, juo labiau - moterimis.
sorry jei dar kasnors netaip supratot - as ne apie jundos atveji, o apie apskritai padeti rinkoje. Jundos atvejis tai taip, jis tik parodo kad i servisus, tokius kokie jie dabar yra, reikia eiti gerai sudetiems bicams, patartina panasios kulturos i serviso darbuotojus ir neblogai ismanantiems apie automobilius.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

tonic wrote:Junda yra tas zmogus kuriam pirma kokybe, po to pinigai.
Koks skirtumas?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

spade wrote:
tonic wrote:Junda yra tas zmogus kuriam pirma kokybe, po to pinigai.
Koks skirtumas?
Ok, mano klaida, dviprasmiskai issireiskiau. Jundai svarbu, kad butu gerai padaryta, del kainu ji per daug nesismulkina (proto ribose). Vakar pasiuliau jai vaziuoiti tvarkytis turba i GZ ir ji per daug neissigando, nors pernai GZ jai sake, kad turbinos remontas kainuos 2k Lt (kas suprantama yra tikrai DAUG).

Taip drasiai apie Jundos poziuri reiskiuosi todel, kad vakar mes su ja apie tai kalbejome.

Post Reply