R33 netraukia.

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Sveiki. Gainioju r33 su RB25DE širdim. Truputėli skundžiuos trauka. Šeip klaidų nemeta, check'as nedega, diagnostiką pasijungsiu tik savaitgali, bus gal kiek aiškiau. Bet klausimas žinantiems daugiau už mane. Išmetimo sistema visa orginali ir nelabai kokio stovio. Pastebėjau jog už katalizatoriaus stovi kažkas panašaus į išmetamųjų dujų temperatūrinį davikli. Ką su juom daryt, jeigu palnuoju mes visą nauja tiesų išmetimą? :)

znd
Posts: 397
Joined: 21 Sep 2010, 10:32
Location: VILNIUS

Re: R33 netraukia.

Post by znd »

o kad trauktu neturi but DET motoras :?:

WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

Re: R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Na taip, T raidelė variklio kode ir man nepamaišytų :D Bet šį karta kiek kitaip. Galbūt kas atsilieps kaip toks daiktas turėtų važiuot :) Nesilyginų aš prie galingų mašinų, bet dabar trauka kaip kokios dviejų litrų kregždės, net ne m50b25 :)

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: R33 netraukia.

Post by ATMBOY »

WiliusG wrote:Na taip, T raidelė variklio kode ir man nepamaišytų :D Bet šį karta kiek kitaip. Galbūt kas atsilieps kaip toks daiktas turėtų važiuot :) Nesilyginų aš prie galingų mašinų, bet dabar trauka kaip kokios dviejų litrų kregždės, net ne m50b25 :)
taip ir turi buti S14 su 149KW ligiai kaip kregzde vazioja su 2.5L :)

WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

Re: R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Dėkui, taip ir maniau, kad kažko įspūdingo ir nereikėtų tikėtis :) Dabar dar klausimas dėl to dujų temperatūros daviklio ( jei gerai suprantu kas ten :D ) Kaip elgtis su juo? Sudėjus tiesų išmetimą, jį irgi įstatyt, ar jo nebuvimas kažkokios tai įtakos man nepadarys :)

Japanese
Posts: 108
Joined: 27 Dec 2009, 17:12

Re: R33 netraukia.

Post by Japanese »

kam tau tiesus ismetimas, kai jokiu modifikaciju variklyje nera? Atmosferikui kaip tik turi but sioks toks backpressure.

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: R33 netraukia.

Post by ATMBOY »

WiliusG wrote:Dėkui, taip ir maniau, kad kažko įspūdingo ir nereikėtų tikėtis :) Dabar dar klausimas dėl to dujų temperatūros daviklio ( jei gerai suprantu kas ten :D ) Kaip elgtis su juo? Sudėjus tiesų išmetimą, jį irgi įstatyt, ar jo nebuvimas kažkokios tai įtakos man nepadarys :)
ten matyt atras: https://www.google.lt/?gws_rd=cr&ei=g1v ... bda+zondas tai reiketu ji protingai idet kad nemestu klaidos

p.s. bet atmosferikui tavo atveju reiktu kuo arčiau stok išmetimo su visais bakeliais arba pakeist varykli su T raide :)

Ainis
Posts: 482
Joined: 03 Mar 2011, 15:12
Location: Šiauliai

Re: R33 netraukia.

Post by Ainis »

ATMBOY wrote:
WiliusG wrote:Dėkui, taip ir maniau, kad kažko įspūdingo ir nereikėtų tikėtis :) Dabar dar klausimas dėl to dujų temperatūros daviklio ( jei gerai suprantu kas ten :D ) Kaip elgtis su juo? Sudėjus tiesų išmetimą, jį irgi įstatyt, ar jo nebuvimas kažkokios tai įtakos man nepadarys :)
ten matyt atras: https://www.google.lt/?gws_rd=cr&ei=g1v ... bda+zondas tai reiketu ji protingai idet kad nemestu klaidos

p.s. bet atmosferikui tavo atveju reiktu kuo arčiau stok išmetimo su visais bakeliais arba pakeist varykli su T raide :)
Ten kogero exhaust overheat sensorius pas jy. Vienom masinom tik warning lempa uzdega, kitom dar ir misini koreguoja.

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: R33 netraukia.

Post by roolis »

turiu R33 toky kaip tavo ir net negalvodamas jau sraigiu mausiu,nes su DE tai tik y soda vaziuot,siaip maniskis kaip atmo visai neblogai vaziuoja,bet niutonu truksta
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: R33 netraukia.

Post by saukstas »

Japanese wrote:kam tau tiesus ismetimas, kai jokiu modifikaciju variklyje nera? Atmosferikui kaip tik turi but sioks toks backpressure.
NE. Ne backpressure. Ko gero, gajausias mitas čia... atmosferikui reikia cylinder scavenging'o, o ne backpressure.
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

Re: R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Na vyrai ne. Lamda nuo to velnio skiriu. :D Ten turi būti tikrai išmetamųjų dujų temperatūros daviklis, nes jis įsisuka į katalizatoriaus bakelio galą, ir eina ne laidai, bet armuota žarna/vamzdelis. Yra tekę susidurt su tokiais tik kiek kitokioje technikoje. :)

Taip, apie backpressure'a ir aš domėjausi. Mąstau vietoj katalizatoriaus statyt rezonatorių sukūrinį, mažu mačytų? :D

O kam keist? Dabartinis originalus dar nuo gamyklos - tragiškas tiesa sakant. Laikosi ten viskas ant garbės žodžio. O kažkaip imt sakyt naują originalą, kai kažką mandresnio už panašius pinigus ar net mažiau gali sudėti, nekiltų ranka :)

Ainis
Posts: 482
Joined: 03 Mar 2011, 15:12
Location: Šiauliai

Re: R33 netraukia.

Post by Ainis »

WiliusG wrote:Na vyrai ne. Lamda nuo to velnio skiriu. :D Ten turi būti tikrai išmetamųjų dujų temperatūros daviklis, nes jis įsisuka į katalizatoriaus bakelio galą, ir eina ne laidai, bet armuota žarna/vamzdelis. Yra tekę susidurt su tokiais tik kiek kitokioje technikoje. :)

Taip, apie backpressure'a ir aš domėjausi. Mąstau vietoj katalizatoriaus statyt rezonatorių sukūrinį, mažu mačytų? :D

O kam keist? Dabartinis originalus dar nuo gamyklos - tragiškas tiesa sakant. Laikosi ten viskas ant garbės žodžio. O kažkaip imt sakyt naują originalą, kai kažką mandresnio už panašius pinigus ar net mažiau gali sudėti, nekiltų ranka :)
toj "armuotoj zarnoj" bus laideliai viduj...

WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

Re: R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Nu palaukit padarysiu aš jums savaitgalį foto :D Lambda stovi kurkas arčiau :)

Ainis
Posts: 482
Joined: 03 Mar 2011, 15:12
Location: Šiauliai

Re: R33 netraukia.

Post by Ainis »

WiliusG wrote:Nu palaukit padarysiu aš jums savaitgalį foto :D Lambda stovi kurkas arčiau :)
Katalizatoriaus perkaitimo sensorius ten. Tipo kerpi lauk ir px.
Image

WiliusG
Posts: 6
Joined: 27 Jul 2014, 16:33

Re: R33 netraukia.

Post by WiliusG »

Va, šis :) Dėkui už atsakymą :)

Post Reply