del s14 stabdziu upgreido

Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Post Reply
Kenji
Posts: 60
Joined: 17 Mar 2009, 19:00
Location: Kaunas

del s14 stabdziu upgreido

Post by Kenji »

dabar automobilyje sumontuotas hidraulinis rankinis, originalus taipogi liko savo vietoj. Isigijau 300zx galinius stabdziu suportus ir klausimai butu tokie:
1. ar imanoma sumontuoti sistema jog man isliktu ir stovejimo (originalus) stabdis? Jei taip - kuriu komponentu man dar reikia?
2. kaip del pagrindinio stabdziu cilindriuko? Ar pakeitus suportus jis taipogi turetu buti keiciamas?
3. koks turetu buti stabdziu balansas viska sudejus? Ar tektu det ir reguliatoriu?

aciu

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: del s14 stabdziu upgreido

Post by ard »

s14 galiniai neventiliuojami diskai. z32 galiniams reikia ventiliuojamų diskų, todėl turėsi naudot zetkės diskus.
s14 rankinis yra suporte, zetkės rankinis yra būgninis panašus į s13, todėl paprasto stovėjimo rankinio neliks sudėjus vien diskus su suportais. norint turėt tradicinį rankinį, reikia viso rankinio mechanizmo nuo zetkės, plius naudot R33 rankinio trosus, nes standartiniai netiks.

krūva reikalų.

nes girdėjau ne vieną atsiliepimą, kad galas išvis vos stabdo ir padidinus galinių ratų stabdymą bendras stabdymas pagerėja. dar abejoju ar pats savo šikna ką nors pajausi.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Kenji
Posts: 60
Joined: 17 Mar 2009, 19:00
Location: Kaunas

Re: del s14 stabdziu upgreido

Post by Kenji »

diskus nuo zetkes taipogi turiu. O kas ieina i ta visa rankinio mechanizma?

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: del s14 stabdziu upgreido

Post by ard »

galinės plokštelės ant kurių turi viskas susimontuot, pats rankinio mechanizmas - kaladės, įtempėjai, spyruoklės, laikikliai, kaiščiai & shit. rankinio trosai kažkokie, s14 man rodos jau nuo zetkės nebetinka ir reikia naudot nuo R33.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Post Reply