Skirta 200sx, 300zx, 350z, skyline ir kitiems smagiems Nissan modeliams
Tadziuss14
Posts: 216
Joined: 06 Dec 2011, 22:24
Location: Kaunas

Re: tepalas į reduktorių su vlsd?

Post by Tadziuss14 »

Sveiki, radau sena tema. Kiek skaiciausi uzsenio forumus i reduktoriu s14 pilasi 1,5l reikia kad butu GL-4 berots, o i greiciu deze GL-5. Dabar jei nemaisau. Nusipirkau tepalu Liqui Moly 75w-90 GL4/GL5. Ar jie yra kokybiski ir tinkami tiek greiciu dezei tiek reduktorui, ir patikslinkit kiek telaplo reikia supilti i diffa ir greiciu deze. Nes kitur formuose radau kad i sr'o deze pilasi 2,5l o kitur kosmusus apie 7l?! Su reduktoriumi irgi paklaida tarp 1.2l iki 1.7, taip grubiai. Turiu 4l teplau nezinau ar uzteks. Dar domintu mane kitas dalykas, gal yra kokiu priedu - vaistu kurie pilasi i deze, bet butu tinkami blokiruotei, snd pasiziurejau ne tu nusipirkau. Ir ar sitie "vaistai" turi reale nauda? Deze biski uzia, galvoju gal pailgintu tarnavimo laika ar tai tik pinigu svaistymas?

senstein
Posts: 7
Joined: 02 Aug 2014, 00:23
Location: Vilnius

Re: tepalas į reduktorių su vlsd?

Post by senstein »

mano žiniom, ~7l i automata pilasi,
į mech greičių dėžę ~2,5~2,8 (iki pripilimo skylės), kiek pamenu man netilpo 2,5 :)
į reduktorių irgi panaši situacija. iki pripilimo skylės. mano difui (viskozė, s13) rašė 1,8l. bet vel gi tiek nesutilpo.

tepalai manau irgi geri, clampumas irgi jei gerai pamenu pagal rekomendacijas. manau nesudegsi :wink:

dėl vaistų: geras tepalas - geriau nei "vaistai".

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Re: tepalas į reduktorių su vlsd?

Post by Eli »

Tadziuss14 wrote:Sveiki, radau sena tema. Kiek skaiciausi uzsenio forumus i reduktoriu s14 pilasi 1,5l reikia kad butu GL-4 berots, o i greiciu deze GL-5. Dabar jei nemaisau. Nusipirkau tepalu Liqui Moly 75w-90 GL4/GL5. Ar jie yra kokybiski ir tinkami tiek greiciu dezei tiek reduktorui, ir patikslinkit kiek telaplo reikia supilti i diffa ir greiciu deze. Nes kitur formuose radau kad i sr'o deze pilasi 2,5l o kitur kosmusus apie 7l?! Su reduktoriumi irgi paklaida tarp 1.2l iki 1.7, taip grubiai. Turiu 4l teplau nezinau ar uzteks. Dar domintu mane kitas dalykas, gal yra kokiu priedu - vaistu kurie pilasi i deze, bet butu tinkami blokiruotei, snd pasiziurejau ne tu nusipirkau. Ir ar sitie "vaistai" turi reale nauda? Deze biski uzia, galvoju gal pailgintu tarnavimo laika ar tai tik pinigu svaistymas?
http://www.widman.biz/uploads/Transaxle_oil.pdf
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: tepalas į reduktorių su vlsd?

Post by roolis »

OT.siaip esu skeptiskas vaistam,bet RVS savo padare,vaziuoja deze po siai dienai,jokiu uzesiu,tfu,tfu,ir daug chebros susipyle y problematiskas dezes,tikrai pailgino tarnavima normaliai,nebent cia kokie 5 sutapimai :lol:
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: tepalas į reduktorių su vlsd?

Post by ard »

dėžė 2,5ltr 75w90 GL4
diffas 1,5ltr 75w(daug) GL5

GL4 draugauja su bronziniais sinchrais, GL5 - ne.

jeigu nesupili tiek, kiek reikia, vadinasi buvo likę seno tepalo. nedidelė bėda.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Post Reply