DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
Erikas
Posts: 222
Joined: 03 Dec 2006, 20:00

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Erikas »

Jei jau tokius pinigus imat tai gal pats laikas butu priziureti. O ka tu tuom irodysi? Ateis marozai per laukus ir viskas.
2011 BMW X5 xDRIVE35i Sport activity
2004 BMW 325Ci convertible Mtech2 with style 135

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by ATMBOY »

Erikas wrote:Jei jau tokius pinigus imat tai gal pats laikas butu priziureti. O ka tu tuom irodysi? Ateis marozai per laukus ir viskas.
kazkodel neateina :D ishbandita maximum pora vietiniu vaiku pasirodis

p.s. kas labai nepatenkintas pabandikit suorganizot paziuresim kaip jum seksis mushtis su treninginiais girtais marozais :idea:

Erikas
Posts: 222
Joined: 03 Dec 2006, 20:00

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Erikas »

na tai kaip i dragus ? 5lt ?
2011 BMW X5 xDRIVE35i Sport activity
2004 BMW 325Ci convertible Mtech2 with style 135

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Robke »

geriausius kentus tai maciau nuvertusius siuksliadeze ir sedincius ant jos, nu ant kiek reikia buti degeneratu kad taip elgtis as nesuprantu...
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

Suo
Posts: 252
Joined: 13 Dec 2007, 22:03
Location: Vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Suo »

ATMBOY wrote: p.s. kas labai nepatenkintas pabandikit suorganizot paziuresim kaip jum seksis mushtis su treninginiais girtais marozais :idea:
tesiant girtu marozu tema tai ir pitsuose geri sukiojos, as stoviu ir matau kaip mano draugas bando savo masina iparkuot i savo vieta kuri buvo kampe ir jam zodziu reik pavaziuot i prieki desiniau iki galo ir tada atbuliniu ivaziuot, o ten minia (kokie 8) alum apsiginklave, treningais ir randais ishsidabine dedes stovi, tas i juos po truputi pajuda tie po 10cm pasitraukia (ne, kad iskart nueitu i sona ir viskas), o jis su savo extreme clutch'u po truputi po truputi juos stumdo, tai as surikau: "Nu tai gal pasitrauksit pagaliau" (tokiu pasipiktunusiu tonu). Gauja susizvalge vienas i kita ir choru man: a girdz kas tau yr? kas te nepatink? ko cia rek? turi problemu? ir pan... nutilau, nusisukau ir dziaugiausi, kad nieks nedingo poto, o ir melynes po akim neapturejau :D

User avatar
xargentum
Posts: 1446
Joined: 27 Aug 2007, 00:51
Location: Kaunas

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by xargentum »

Robke wrote:geriausius kentus tai maciau nuvertusius siuksliadeze ir sedincius ant jos, nu ant kiek reikia buti degeneratu kad taip elgtis as nesuprantu...
Kaimieciai matyt,visokiu degradu prisirenka..
Nissan 200sx rpS13 '94

User avatar
Noxx it Baby
Posts: 5
Joined: 08 Feb 2009, 19:28
Location: Vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Noxx it Baby »

Suo wrote:
ATMBOY wrote: p.s. kas labai nepatenkintas pabandikit suorganizot paziuresim kaip jum seksis mushtis su treninginiais girtais marozais :idea:
tesiant girtu marozu tema tai ir pitsuose geri sukiojos, as stoviu ir matau kaip mano draugas bando savo masina iparkuot i savo vieta kuri buvo kampe ir jam zodziu reik pavaziuot i prieki desiniau iki galo ir tada atbuliniu ivaziuot, o ten minia (kokie 8) alum apsiginklave, treningais ir randais ishsidabine dedes stovi, tas i juos po truputi pajuda tie po 10cm pasitraukia (ne, kad iskart nueitu i sona ir viskas), o jis su savo extreme clutch'u po truputi po truputi juos stumdo, tai as surikau: "Nu tai gal pasitrauksit pagaliau" (tokiu pasipiktunusiu tonu). Gauja susizvalge vienas i kita ir choru man: a girdz kas tau yr? kas te nepatink? ko cia rek? turi problemu? ir pan... nutilau, nusisukau ir dziaugiausi, kad nieks nedingo poto, o ir melynes po akim neapturejau :D
Tai reikia i pit'sus neleist pasaliniu. Tik team'ai, staff'as, keli draugai, fotografai operatoriai. Bet kita vertus kaip tu uztversi. Apsauga irgi kainuoja. O tiem maroziukam. Tik paliest, tik atsiremt. Atidarem hood'a priejo kazkokie su alum ir kepta duona ir dantim juodais. Ir ziopso. Ble dar alu uzpils...Nu jo tu ir pamegink tokiem pasakyt kanors. Tai ble ir nuostoliu pridarys. Liecia ciupineja lipdukus. Gerai kad apsiejom be gaistru. Nes zole sausut sausutele. O buduliai ruko, px. Gerai Groo pasake, 10Lt masinai(ziurovo). Tikrai tokie marozai nesusigundys eiti 1.5-2km peskom iki vietos.
NOXX - DECALS - NOXX.LT

User avatar
2b4u
Posts: 285
Joined: 26 Sep 2006, 07:42
Location: Klaipeda
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by 2b4u »

Per dragus daug priemoniu isbandem nuo buduliu, galu gale aptverem daliviu parkinga(ieina tik mekanikai ir daliviai) ir LABAI pitkus apsauginius pastatem - "TIGRO SUOLIS" su jais nei vienas budulis neprasides, patikekit :wink:

Honda i-VT B20*VTEC - Drag
Nissan Silvia Grand Prix*[FJ20E] - Daily


http://www.DragWars.lt - Nauja Versija!

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Groozdas »

vidunas wrote:Image

DriftDay #1 2009 drift practice trumpas video
Tokie klipai mane privercia susimastyti - kodel zmones nesinaudoja savo galva? :?
Kodel reikia kopijuoti? Kodel reikia viesinti, kopijuotus darbus? Negi nera jausmo, jog darau nusikaltima?

SPEEDHUNTERS - http://www.youtube.com/watch?v=czXQxo-UDhs

Nera nieko geriau, nei geras, savo jegomis sukurtas darbas ir nera nieko blogiau, kaip gero darbo viesinama kopija. :cry:

Afi
Posts: 616
Joined: 27 Feb 2008, 23:54
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Afi »

na as ne manau kad jis padare kopija, kad sulietino video :) ner cia neko blogo, o efektai kiti panaudoti pazaide su spalvom. Nematau jokio nusikaltimo :)
Last edited by Afi on 14 Apr 2009, 12:58, edited 1 time in total.

man`tas
Posts: 274
Joined: 31 Jan 2006, 10:52
Location: vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by man`tas »

nu jo, cia biski 'ROTA' gavosi :lol: grazi kopija..
DORI
+370 687 95442

User avatar
vidunas
Posts: 32
Joined: 12 Apr 2009, 15:12
Location: kaunas
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by vidunas »

Groozdas wrote: Tokie klipai mane privercia susimastyti - kodel zmones nesinaudoja savo galva? :?
Kodel reikia kopijuoti? Kodel reikia viesinti, kopijuotus darbus? Negi nera jausmo, jog darau nusikaltima?

SPEEDHUNTERS - http://www.youtube.com/watch?v=czXQxo-UDhs

Nera nieko geriau, nei geras, savo jegomis sukurtas darbas ir nera nieko blogiau, kaip gero darbo viesinama kopija. :cry:
ar tik ne per stipri kritika? idomu kodel :?

imho 90% auditorijos zino kas yra speedhunters ir yra mate ju slomo moovus. jie man yra autoritetas. ir mano nora nekomerciniais tikslais daryti kazka panasaus vadinti nusikaltimu yra mazu maziausiai neetiska.

btw, ar cia inspirationas ar kopijavimas? negi jusu noras buti tokiems kaip d1gp japan gali buti vadinamas kopijavimu? nemanau. so, peace. geru darbu visiems.
www.driftmag.lt. リトアニアの漂流が、誰ですか?

User avatar
Slok
Posts: 16
Joined: 13 Mar 2009, 21:47
Location: Kaunas

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Slok »

Pilnai pritariu vidunui. Taip tik ir vyksta kazkoks tobulejimas (bet kurioje srityje) , kaip turi autoriteta ir sieki jo pasiekto lygio, rezultatu ir pan., cia nieko bendro su panasumu neturi. Man tik keista kodel isvis buvo uzvesta tokia tema.

User avatar
corpse
Posts: 538
Joined: 09 Dec 2005, 22:00
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by corpse »

apie kopijavima: mikrosoftas turi patenta progressbarui... na ir kas?
Image
'89 200sx - raudonas - atia...
'90 200sx - baltas

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by ard »

kaip ir doubleclick'ui.

nematau jokios problemos cia, grazus muvikas, o slow-mo ne vienam video buvo panaudotas dar pries speedhunterius. tai cia kas ka kopijuoja? :lol:

to vidunas: grazus muvikas, i demand more :lol:
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Minde_Kei »

tas kas sugeba kopijuoti, sugeba ir pagaminti - Leonardo Da Vinci ;)
..

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by kwlw »

Groozdas wrote:Kodel reikia kopijuoti? Kodel reikia viesinti, kopijuotus darbus? Negi nera jausmo, jog darau nusikaltima?
Uzhlenkei. Ypach toj vietoj su nusikaltimu.

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

User avatar
Dark
Posts: 76
Joined: 19 May 2007, 23:52
Location: Vln

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Dark »

Dar keleta foto ;)

Image

Zoom zoom
Edufoto.lt

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Rothman »

Dujos turi buti namie...

User avatar
itchy
Posts: 494
Joined: 23 May 2005, 20:42
Location: Vilnius-Druskininkai
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by itchy »

:lol: :lol: kiiiiilllll :lol:
DORI

man`tas
Posts: 274
Joined: 31 Jan 2006, 10:52
Location: vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by man`tas »

SPARTAAAA !!! :lol:
DORI
+370 687 95442

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by spade »

kwlw wrote:
Groozdas wrote:Kodel reikia kopijuoti? Kodel reikia viesinti, kopijuotus darbus? Negi nera jausmo, jog darau nusikaltima?
Uzhlenkei. Ypach toj vietoj su nusikaltimu.
Kad Gruzdelis su savo jautria siela persistenge, tas tai akivaizdu.
Bet kad kai kuriems zmonems, kurie stengiasi viska pavogti ka tik pamato, reiktu pasedet kamputyje ir patyleti... tas irgi tiesa.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by Groozdas »

Nu gal ir per riebiai si kart. Siaip nenoriu nieko izeisti, jei ka.
Kadangi jau tenka dirbti sioje ir panasioje sferoje (grafinis dizainas, kuryba ir 'trendu' formavimas), tai i tokius darbus iprasta reaguoti panasiai - blogai. Nes kopija, panasumas, kartais gal nevisai tycia, yra priimami labai kritiskai.
O tokios reakcijos esme, mazdaug tokia: jei jau darai, daryk geriausiai kaip gali. Jei jau darai gerai, tai privalai tai daryti, taip, kad nebutu geda, o ne taip 'kaip man patinka'. Ir jei jau darai, turi buti isanalizaves bendra situacija ir vengti betkokio panasumo,pasiteisinimas - nemaciau,nezinojau, nepriimtinas. Taip, yra 'trendai', bet 'trendus' reik suprasti subtiliai, juos isisavinti ir perleisti per 'savo kurybini filtra', o ne kopijuoti juos aklai.
Velgi pabreziu, jog sneku apskritai, o ne si kokrentu atveji. Taciau sis konkretus atvejis paskatino sitas mintis manyje.

Siuo konkreciu atveju - matau daug panasumu su speedhunteriais: SloMo, spalvu gama, efektai,srifto atsiradimo principas ir pan... nu daug, daug :D
Zinoma, speedhunteriai yra visu autofreaku pavyzdys. Labai geras pavyzdys. Mums jie irgi yra inspirado saltinis, nors jie tokie pat baxuriukai kaip ir mes, su kuriais laiks nuo laiko pabendraujam. Ziu, netrukus ir LT veiksma pamatysim ten, jei vazzas pagaliau gaus fotosautva.

Jokiais budais nelinciuoju sio klipo kurejo. Gerai, kad atsiranda zmoniu, kuriu skonis linksta teisinga linkme, net ir tokioj prastoj dirvoj. Taciau kopijuot irgi reik moket ;)
Keep on doin'!!!

As siaip samprotauju, bet nesakykite, kad tame nera tiesios.

ir galui... gal nesakytumete, jog as esu visa kritikiuojantis EGZPERTAS ir viska labai gerai zinau, darau ir moku:

Image
Kurtas mano (ideja labai paprasta - kylanti saule (simbilizuoja JP) ir jos fone drifterio zymes). Norejosi padaryti lietuviska varinata, bet jau tos musu tautines veliavos spalvos.....

Image
Kurtas mano buvusio kolegos, pries simta metu, matyt. Teko sekmingai dirbti su sia imone ir man.

Image
Autobacs logo - kazkieno darytas.

Shit happens... kad ir kaip stengiausi buti orginaliu, taciau pasamoneje vistiek buvo like kazkokie trupinai is matytu zenklu.
Tai vat...

karkys
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2008, 18:21

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by karkys »

Mano manymu teisingai Groo kalba :) pasitaiko kopiju ir netyciom

User avatar
duskinas
Posts: 798
Joined: 29 Oct 2003, 11:06
Location: Vilnius
Contact:

Re: DriftDay 1 balandzio 11 d. Kedainiai Dauksiu oro uostas

Post by duskinas »

kad cia kopija, manau abejoniu nekyla niekam.. vienok gal pradeje nuo kopiju zmones 'uzaugs' ir iki rimtesniu darbu :roll:
Silvia - Sold :(
e21 Stage1 done

Locked