DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Groozdas »

ebola wrote:ar meginot tas dumines spalvotas padangas?
Ten nespalvotos :) Bet arodo gerai.
Siaip su tom LT gamybos 'spalvotom' padangom tai bijociau vaziuot. Praeitais metais pabijojom daryt mini show del tos pacios priezasties.
Maciau kaip 'navarkes pataiso arkas'
Attachments
'Navarkiu' pasekmes
'Navarkiu' pasekmes
IMG_1626.jpg (152.01 KiB) Viewed 7772 times

User avatar
ramas
Posts: 619
Joined: 10 Jun 2007, 09:42
Location: Prienai

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by ramas »

treniruote buvo super.. po pirmo vaziavimo nusprogo vairo stiprintuvo siurblys.lasiniu buvau nevalges,todel sukit vaira buvo sunku,to pasekoje kentejio bodi kitas :lol: viskas ok ,svarbu ira noras dalivaut,pasitaise technika bandisim dalivaut kitoj treniruotej.. :wink:

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: LDC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by XR_as »

driver wrote:
Ernik wrote:o filmuoto niekas neturi? nes nesigavo nuvaziuot :evil:
ko nematei ,o turejai matyt yra cia :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=WzBWQzqjvx8
nu pati leviausia vaziavima idejai. kur PIRMA karta gyvenime statau skersa puveka :lol: idek ten kur v8 nuskyne preikini bamperi kai netilpom pro vartukus.

o gal galetum pro fotografai man kazkaip pasiusti ar paduoti cd su mano foto?
ypac laukiu tu kas filmavo :roll: aciu.

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Robke »

ple net mano auto foto yra! :D
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

mAzylius
Posts: 49
Joined: 17 Jun 2007, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by mAzylius »

To Groozdas na zmones tai tikrai i trasa nelindo (aisku buvo kelios gaujeles ypac protingu kurie sugalvojo begti per trasa kai joje buvo vaziuojama) bet kaikurie pasirinko tokias vietas , kad galvojau jog siandien donorystes centrai gaus daug organu... Ir tu juos vaikei ir trasos teisejei vaike , bet jie vistiek stovejo ettt... ka padarysi jei zmonems nerupi ju paciu saugumas . Seip grazus renginys ir oras neblogas . O fotografai kaip visada saugei , bet kuo arciau geresnio kadro :)

User avatar
Dark
Posts: 76
Joined: 19 May 2007, 23:52
Location: Vln

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Dark »

Kai man i objektyva masina pradeda nebetilpti, jausmas pasidaro savisaugiskas :D
Siaip fotografai stengiasi arciau prieiti ir kampai idomesni ten kur eina trajektorija, bet mes suvokiam tai. Blogiau yra su tais kurie prisilupe iki guminuko minkstumo bando save isivaizduoti fiskemis.. Ne viena gaujele buvo, kuri stovejo/sedejo/beveik gulejo/lingavo pavojingose vietose. Ir esant pavojingai situacijai, jie net nesuvoktu i kuria puse pasitraukti.
Vienas labai (ne)sekmingai bande ant kedutes issedet, bet patingejau jo judesiukus iamzinti :D

Zoom zoom
Edufoto.lt

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Robke »

tesiant OT, tai mano mergaite pasakojo kai viena jaunuoli du draugai atnese prie cyviko, paleido ir tas.. veidu smigo i zeme, po to prisimyzo i kelnes, isikele i masina ir isvaziavo, neblogai taip sakyciau..
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

mAzylius
Posts: 49
Joined: 17 Jun 2007, 20:16
Location: Kaunas
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by mAzylius »

Jei atvaziuoji i rengini tai ir ziurek rengini aisku gali isgerti su draugais alaus nu , bet ne tiek... Tada jau geriau lik namie ir prisisiurbk iki komos tai nors draugam gedos nedarysi ir nebusi pajuokos objektas

User avatar
NISMO'
Posts: 1174
Joined: 15 Nov 2006, 04:22

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by NISMO' »

na girtu tai ten tikrai netruko, o ypac blet tokiu kurie ateje prie "parking" vietu, ten kur buwo sukrautos padangos ir visokie irankiai, pakelejai, raktai ir t.t. dare bileka, laiste alu kur jiem papuola ir galima sakyt vos ne i masinas lindo.. tai kai zmones isvaziuoja i trasa, kas ziuri daigtus? (vaziuojant i trasa tikrai manau musu "sporcmenams" nekarta kylo minciu o kaip gi musu daigtai gyvena), nebent buwo tokiu kurie turejo kur viska susikraut ir uzrakint arba tokiu kuriems juos saugojo draugai.. ypac va nuo tokiu kuriuos reikia neshti.. krc nesuprantu tokiu kurie ateina pripist i leika kiek lenda ant tushcio skrandzio, o po to tokius apsimyzusius ir isveza.. nice +

Na o apie trasa: tai tikrai + viskas buwo labai neblogai sukoreaguota, ir kampai tokie TEISINGi ;) zodziu yra ka veikti norint prie fishkiu maximaliai pralekt.. Tikrai si karta galiu pasakyti, kad LYGIS lietuvoje gerokai paugejo i ^ virshu!
bus idomus sezonas.. Good luck 4 everyone!
:twisted:

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by XR_as »

Nissanklubas.lt radau vidsa

http://www.youtube.com/watch?v=wNwKhAgAugA

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: LDC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by driver »

XR_as wrote:
driver wrote:
Ernik wrote:o filmuoto niekas neturi? nes nesigavo nuvaziuot :evil:
ko nematei ,o turejai matyt yra cia :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=WzBWQzqjvx8
nu pati leviausia vaziavima idejai. kur PIRMA karta gyvenime statau skersa puveka :lol: idek ten kur v8 nuskyne preikini bamperi kai netilpom pro vartukus.

o gal galetum pro fotografai man kazkaip pasiusti ar paduoti cd su mano foto?
ypac laukiu tu kas filmavo :roll: aciu.
tai kad daugiau nefilmavau, tik laksciau visur , ten kai netilpot tai panasu i ale konflikta buvo, bnv vs godzilla :lol:
bet tai kaip jis visalaika valit ftw :shock:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by XR_as »

ten buvo nuostabi kova. joks konfliktas :) kada pagaliau baigsit kita marke vairuojancius smerkt ir dar kazka neigiamo turet :) beje, gidzilla yra gtr'as o cia vargsas gtst
a jo, open diffas ftl :?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by driver »

niekas nieko cia nesmerkia ,gal ir gali kamnors taip pasirodyti is mano komentaru, bet toli grazu, tikrai nieko nesmerkiu :) nu gal tik biski :mrgreen: joke.. vistieek norisi pasakyti GODZILLA :twisted:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by PSI »

Treniruote labai nusisekusi manau, kaip jau buvo sakyta - dziauges sirdis ziurint i masinu ivairove ir sparciai tobulejancius skersuotojus :wink:
Pora pastabu is mano puses
*big trasoj, 2as posukis (kur persimeti i kaire) isorinej posukio daly zmones reiktu traukt, jei kas didesniu greiciu nusirasytu i ta puse tai.. :|
*del buduliu tai pritariu, ejo visi kur norejo. nors aisku patiem reik savo daigtus saugot, bet vistiek - ten kur dalyviu zona, reiktu isvis neleist nieko, kad zmones galetu laisvai daigtus palikinet (bent tai ko neina greit sudet i bagazine ir uzrakint)
skidofrenic
180sx

User avatar
Vasiukas
Posts: 466
Joined: 09 Nov 2005, 10:18
Location: Vilnius
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Vasiukas »

E, as irgi pora kadru turiu :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Daugiau siandien vakare..

Del visu ziuroviniu reikalu - man patiko salyginai ta vieta kur "ant isejimo" didziojoje trasoje - nereikejo kartoti labai daznai kad ten stoveti nesaugu - buvo pakankamai nemazas tarpas. Del dalyviu - labai patiko dalyviu tvarkingumas (siuksliu klausimu) bet noretusi, kad kita karta dalyviai ir savo draugus esancius pitleine pamokytu :D Dalyviu ivairove taip pat dziugino aki ;)

Labai patiko Nookie su savo "koldunu" ne? Kaip ten ji vadino? Varskeciu gal :D :D progresas lyginant ryta su vakaru - kazkas nerealaus ;) Dar patiko jaunuolio su 300ZX vaziavimai - pirma karta treniravosi didesniu greiciu - ryte dar vaziavo trasa kaip slalome, i vakara jau pradejo pakankamai drasiai slysti - pagarba!

O del "geresnio kadro" - melynojo bmw vairuotojas sake: "kelis kartus galvojau, kad jau per kojas vaziuoju!" :D :D :D nieko, visi sveiki, gyvi, druti ir t.t. :D :D

Sestadienis super!


Gal kas turit patarimu kaip apsisaugoti nuo tu sportininku kurie bijo lysti i trasa treniruotes metu ir bando "atsidziaugti" tada, kai jau trasa bandoma tvarkyti? Fizinis smurtas ne iseitis.

User avatar
VAZz
Posts: 183
Joined: 31 Aug 2005, 21:55
Location: Vilnius
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by VAZz »

Image

Siokstoks video ish renginio :mrgreen: - http://www.youtube.com/watch?v=CBQNyYNdTvs

User avatar
_crx_
Posts: 316
Joined: 19 Mar 2007, 17:27
Location: Klaipėda

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by _crx_ »

Kaip visad VaZz nerealiai :twisted:

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by XR_as »

"SIOKS TOKS" a tu sazines turi? :o

User avatar
Dark
Posts: 76
Joined: 19 May 2007, 23:52
Location: Vln

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Dark »

Galvojau ar man pasirode, ar is tikruju filmavai.. pasirodo nepasirode :D
Video kaip ir nuotraukos, super! :wink:

Zoom zoom
Edufoto.lt

User avatar
MGI
Posts: 59
Joined: 02 Apr 2008, 13:15
Location: vilnius/ukmerge

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by MGI »

VAZz wrote:Siokstoks video ish renginio :mrgreen: - http://www.youtube.com/watch?v=CBQNyYNdTvs
"Abaldet" :shock: :twisted: cia jau rimta :wink:
Legacy MY07 BL

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Hassan »

VAZz wrote:Siokstoks video ish renginio :mrgreen: - http://www.youtube.com/watch?v=CBQNyYNdTvs
VAZz for the president! As apakes, gaila youtube'o kokybe tragiska, bet sumontuota - idealiai.

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by PSI »

joo uz montazha tau +. o is Xro visas alaus :D
skidofrenic
180sx

Afi
Posts: 616
Joined: 27 Feb 2008, 23:54
Contact:

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by Afi »

Sveiki man idomu kas nufotografavo zalia silvia is vidaus?

labai noreciau gauti foto nesumazinta. jeigu ne sunku persiuskit man fotkes i maila afi@vkt.lt arba i skaipa afi_1982. bucia dekingas,
nes kuriu video su savo masina, noreciau gauti daugiau medziagos. jeigu turit kas nors su s14 nr 22 nuotrauku arba video, buciau labai dekingas jeigu kaip nors man persiusit. aciu.

mariusl
Posts: 19
Joined: 04 Mar 2008, 14:19

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by mariusl »

Hassan wrote:
VAZz wrote:Siokstoks video ish renginio :mrgreen: - http://www.youtube.com/watch?v=CBQNyYNdTvs
As apakes, gaila youtube'o kokybe tragiska, bet sumontuota - idealiai.
Jei norit Youtube geresnes kokybes - Po filmuko ekraneliu yra mygtukas "Watch this video in higher quality."

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Re: DC DriftDay1 2008 04 05 Kedainiai

Post by PSI »

Puvekas onboard:

http://www.youtube.com/watch?v=z5hSqeFoTrc

sunku rankose laikyt, reiks kitam kartui tvirtinimus susiburt.. :)
Last edited by PSI on 08 Apr 2008, 11:22, edited 1 time in total.
skidofrenic
180sx

Post Reply