FOTO: Drift King Apdovanojimai !!!

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
User avatar
bastunas
Posts: 68
Joined: 14 May 2007, 15:10
Location: Rojus
Contact:

FOTO: Drift King Apdovanojimai !!!

Post by bastunas »

Atejo ta lemtinga diena kada isaiskejo 2007 metu sezono Drift'o Karalius


http://www.4x4foto.com/drift/main.php?g2_itemId=14237


Image
Image
Image
Image
Image
Image


Daugiau nuotrauku nuoroje virs foto !!!

man`tas
Posts: 274
Joined: 31 Jan 2006, 10:52
Location: vilnius

Post by man`tas »

saunuolis, bastunai, gavai ko nusipelnei uz savo grazias foto..
saunuoliai organizatoriai, puikiai suorganizuotas vakaras, silta aplinka,
supantys bendraminciai, taciau nesusivaldysiu sikart..:

dedikuojama bmwfan
siais metais driftingo cempionate ypac isryskejo antipatija tarp nissan ir bmw..daug kas pasakoma juoko forma,bet..
esu labai tolerantiskas zmogus,taciau sikart viskas perzenge tam tikra riba..pasakote ivairiu dalyku apie nissan ir ju vairuotojus(sis vakaras ne isimtis), as apie bmw nesakysiu nieko, bet apie pacius bmwfanus - SIUNCIU JUS TOLI TOLI..
nezinau kuo jus laikote bmw, nezinau ant kiek jus nekenciat nissan'u, bet savigarbos turekite bent jau!o gal jus tiesiog vienas kita taip juokinat, kaip pavyzdziui toks apgailetinas momentas, kai vienas is fanu savo "daikciuka tarp koju" lygina su silvia'os ismetimo vamzdziu, deja, vamzdis gerokai didesnis buvo..vienintelis iki siol is jusu pagarbos vertas zmogus atrode - andriuxa, bet kai jis su kazkokiu ryzu "bachuriuku" spardo nissan'a ir kalba visiskas nesamones (beja apie yoyo irgi nepagaili labai idomiu komentaru), tada atsiprasau - ar apskritai smegenu turite?nes neatrodo..nesu tas zmogus, kuris alkoholi laiko pasiteisinimu.. patys gadinate savo ivaizdi, jums taip neatrodo?
zinau kokia reakcija bus i sita post'a, bet as tylet negaliu..tikiuosi bent truputi susimastysit..patikekit, jus kuriat neapykanta, kartu tersdami tiek savo varda, tiek bmw..
dziaugiuosi, kad neturiu bmw

"tokia jau ta musu gyvenima"©saras

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

matai, alkohilis tikrai nepateisinimas, alkoholis padeda lengvaiu isreiksti ,tai ka mastai istikro..o del tokiu issisokimu nieko nepadarysi, paziurek i tuos kas turi/vairuoja bmw,(turiu omeny didziaja dauguma), jie yra buduliai, labai mazai ka suprantantys visose srityse individai, cia jau aisku seniai visiem.(as nekalbu apie ta menka dali zmoniu tokiu kaip andriuxa,etc..) vien is bmw-klubo forumo postu galima suprasti,jei sprendzia tokias problemas kaip: kokios spalvos lemputes deti i skydeli, arba kodel neveikia valytuvai,arba koki kalpokai graziau..nera pagarbos kitiem, o ypac sau. tokie dazniausiai renkasi giraitese(ten jiem ir vieta)
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Post by ATMBOY »

uzskaitau posta :) +1 nors nezinau kode supyko Mantas

p.s. matyt teisybes yra

Soo
Posts: 18
Joined: 12 Mar 2007, 14:32

Post by Soo »

gal dauguma bmwfan noretu tureti nissan, taciau negali sau leisti tokios prabangos, todel abydna, tai ir stumia neturedami ka veikti :D

User avatar
Sharas
Posts: 531
Joined: 27 May 2006, 13:44
Location: Vilnius-Siauliai

Post by Sharas »

Soo wrote:gal dauguma bmwfan noretu tureti nissan, taciau negali sau leisti tokios prabangos, todel abydna, tai ir stumia neturedami ka veikti :D
Owned :lol: . Tik gaila kad tame gan nemazai tiesos yra
Volvo RWD - daily
Toyota RWD - race
Nissan RWD - fun

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Post by ard »

baikit patys nusishneket, cia su masinom yra maziausiai susije
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

man`tas wrote: siais metais driftingo cempionate ypac isryskejo antipatija tarp nissan ir bmw..daug kas pasakoma juoko forma,bet..
antipatija o taip tik ydomu kas ja ryskinti pradejo per treniruotes pries etapus, labai puikiai prisimenu fraze is vieno nisanisto "seis metais nissanai pis bemwus" man teko nusisypsoti ir nuaiti, nes tai buvo pasakyta ne juoko forma, yra zmoniu kuriem patinka viena ar kita marke ir nieko cia nepadarysi, tik tavo tas pasakymas kad mes stumiam o nisanai sventuoliai yra mazu maziausiai juokingas, net ir jojiko atveju, nes tu manau tikrai nezinai kaip zmones bendrauja kad ir mano ir jojiko pavyzdys jis stumia ant bmw as ant nissanu bet tai abu suprantam kaip juoka
man`tas wrote:vienintelis iki siol is jusu pagarbos vertas zmogus atrode - andriuxa, bet kai jis su kazkokiu ryzu "bachuriuku" spardo nissan'a ir kalba visiskas nesamones (beja apie yoyo irgi nepagaili labai idomiu komentaru),
dabar pasakyk su kokiu as ryzu bachuru ir kada spardziau nissana ir kokias as nesamones sneku ?
Image

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

Sharas wrote:
Soo wrote:gal dauguma bmwfan noretu tureti nissan, taciau negali sau leisti tokios prabangos, todel abydna, tai ir stumia neturedami ka veikti :D
Owned :lol: . Tik gaila kad tame gan nemazai tiesos yra
aciu turejau kelis s13. ir jus teisus as negaliu leisti sau tokios prabangos varikliui kapitalinius daryti kas 10 tkst km
Image

User avatar
edita
Posts: 78
Joined: 21 Oct 2006, 18:17
Location: Vilnius

Post by edita »

AndriuxaBMW wrote:dabar pasakyk su kokiu as ryzu bachuru ir kada spardziau nissana ir kokias as nesamones sneku ?
mano nissanas kentejo andriau...
is pradziu kai tu ji pamatei,pavadinai ji jojiko nissanu (nors aiskiai skiriasi balta spalva nuo juodos),savo chebryte kvietei ziureti i pyp pyp pyp pyp nissana (kai tuo metu mantas praveze groozda,kad sio to paklaustu apie trauka) ir kaip jau sakiau,rekei kad jojikas tuoj tuoj apsisuks-visiems aisku buvo be galo juokinga.tada,tau tau sove i galva mintis kad gali islist i gatve ir sustabdyt ta pyp pyp pyp nissana.kaip tarei taip ir padarei,stojai pries kazkur virs 100km/h vaziuojancia masina.tau pavyko,kai nissanas cypdamas sustojo shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
pries tai,kaip mantas ir pasakojo,kazkoks didvyris is bmw'u visiems kieme rode kaip jis galetu primysht i nisso ismetima,tada greit persigalvojo ir pradejo demonstruot kaip jis 'daro' ismetima...
krc kraupu...
as kai uzaugsiu tai busiu PRO

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

lila wrote:
AndriuxaBMW wrote:dabar pasakyk su kokiu as ryzu bachuru ir kada spardziau nissana ir kokias as nesamones sneku ?
mano nissanas kentejo andriau...
is pradziu kai tu ji pamatei,pavadinai ji jojiko nissanu (nors aiskiai skiriasi balta spalva nuo juodos),savo chebryte kvietei ziureti i pyp pyp pyp pyp nissana (kai tuo metu mantas praveze groozda,kad sio to paklaustu apie trauka) ir kaip jau sakiau,rekei kad jojikas tuoj tuoj apsisuks-visiems aisku buvo be galo juokinga.tada,tau tau sove i galva mintis kad gali islist i gatve ir sustabdyt ta pyp pyp pyp nissana.kaip tarei taip ir padarei,stojai pries kazkur virs 100km/h vaziuojancia masina.tau pavyko,kai nissanas cypdamas sustojo shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
pries tai,kaip mantas ir pasakojo,kazkoks didvyris is bmw'u visiems kieme rode kaip jis galetu primysht i nisso ismetima,tada greit persigalvojo ir pradejo demonstruot kaip jis 'daro' ismetima...
krc kraupu...
nu taip buvo, bet nereikia spalvu tirstinti, paqgalvojau kad tai jojiko driftkaras pagalvojau sustabdysiu ir atsisveikinimui burnauto paprasysiu :D sustojo na ir atsisedau ant kapoto (tikiuosi nesulinko, nes as prates buvau prie storesniu skardu) paskui prieinu ogi ziuriu ten ne jojikas, bet vistiek paprasiau burnauto, man atsake ir viskas tuo pasibaige o kas ten ispyre tai tikrai nezinau ir demesio kazkaip neatkreipiau.
Labai atsiprasau kad atsisedau ant kapoto nepagalvojau :oops:
Image

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Post by romkasponka »

Soo wrote:gal dauguma bmwfan noretu tureti nissan, taciau negali sau leisti tokios prabangos, todel abydna, tai ir stumia neturedami ka veikti :D
driver wrote:matai, alkohilis tikrai nepateisinimas, alkoholis padeda lengvaiu isreiksti ,tai ka mastai istikro..o del tokiu issisokimu nieko nepadarysi, paziurek i tuos kas turi/vairuoja bmw,(turiu omeny didziaja dauguma), jie yra buduliai, labai mazai ka suprantantys visose srityse individai, cia jau aisku seniai visiem.(as nekalbu apie ta menka dali zmoniu tokiu kaip andriuxa,etc..) vien is bmw-klubo forumo postu galima suprasti,jei sprendzia tokias problemas kaip: kokios spalvos lemputes deti i skydeli, arba kodel neveikia valytuvai,arba koki kalpokai graziau..nera pagarbos kitiem, o ypac sau. tokie dazniausiai renkasi giraitese(ten jiem ir vieta)
Adminui siulau uz tokius postus dalinti ispejimus ir banus, nes tokias nesamones rashineti, niekinti kitus zmones, ju sugebejimus ir skatinti nesantaika yra shvelniai tariant zema. Jei nepastebejote gyvename demokratineje valstybeje ir zmogus turi teise buti kvailu, konors nezinoti, klausti patarimo, pasirinkti laisvai shukuosena ir pan. Ka sau gali leisti ir su kuo vazineja zmones pasirenka laisva valia ir kodel jie taip daro yra ju asmeninis reikalas ir nematau bedos jei zmogus vazineja su 20 metu senumo technishkai tvarkinga mashina.
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
edita
Posts: 78
Joined: 21 Oct 2006, 18:17
Location: Vilnius

Post by edita »

Spalvas as kaip tik suskystinau,as juk salia taves beveik visa laika prastovejau kol laukiau masinos..blaiviom akim maciau ir girdejau...
ok,baigiam sita tema.
as kai uzaugsiu tai busiu PRO

User avatar
Spoogen
Posts: 416
Joined: 08 Aug 2005, 02:07
Location: Kaunas

Post by Spoogen »

lila wrote:
shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
... ir niekas nezuvo?
EG9 Ferio SOLD :(
'95 S14 SOLD :(
'02 WRX SOLD :(
'00 JDM STi Type-RA WRC Limited Edition Ver.6 (Nr. 948) SOLD :(:(:(
'02 EP3 Type-R :)

http://WWW.SUBARUDALYS.LT

User avatar
edita
Posts: 78
Joined: 21 Oct 2006, 18:17
Location: Vilnius

Post by edita »

Spoogen wrote:
lila wrote:
shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
... ir niekas nezuvo?
cia speju pats svarbiausias klausimas kaunieciui?
as kai uzaugsiu tai busiu PRO

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Post by romkasponka »

lila wrote:cia speju pats svarbiausias klausimas kaunieciui?
Klausyk vilniete, gal nenusileisk iki tokio lygio?
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

man`tas
Posts: 274
Joined: 31 Jan 2006, 10:52
Location: vilnius

Post by man`tas »

2 andriuxa: tas momentas, kai tu iseini i vidury gatves, sustabdai silvia,
atsisedi ant jos kapoto ir sauki "BURNOUT'a daryk!", tada prieina ryzas
ir spiria i pries kelias dienas nudazyta bamperi ir naglu snukiu eina pro
sona, lenkia veidrodeli..krc..sorry nenufilmavau..kalbejai nesamones, kai
nepadariau burnout'o ir nuvaziavau toliau, o tu sedai girtas i bmw ir pats
pasidarei dumu, kalbejai nesamones, kol galvojai, kad ten vaziuoja yoyo,
o ne as ir t.t...
beja, silvia dar ne kovine (kol kas), priklauso mergaitei, neseniai isigyta
ir labai mylima, saugoma..
kita karta reikes pagalvoti, ar neverta palikti masinos kur nors per 2km
nuo susitikimo vietos, nes per kiekviena fanu parukyma kieme reikejo eiti
ir saugoti silvia, nes aplink ja visi sokineja, daro nesamones..sakyciau
diskomfortas..
gal cia ir alkoholis padare savo..tuomet darykit isvadas - negerkit bl..

nezinau, kas pradejo sita "antipatija", nezinau kas is nissan'u pasake,
kad darys bmw..bet faktas yra tas, kad driftingo cempionate vairuotojas
daro vairuotoja, o ne bolidas-bolida..o ir tas pats darymas turetu buti su
vienas kito palaikymu, patarimu..tai yra show, tai musu gyvenimo budas..
jbtwmt, rygoj kaip mes andriuxa palaikem..paaiskinkit man, kas cia pas
mus vyksta???
as dievinu nissan, andriuxa dievina bmw.. valio! davai gyvenam
draugiskai ?!
faktas, kad kitais metais ir nissan nori ilisti i pirmas vietas, jie veliau
pradejo dalyvauti, turi dideles ambicijas ir bandys jas igyvendinti, o jus
turite dideli autoriteta is seniau tiek pries teisejus, tiek pries ziurovus..

jei drifto visuomene lietuvoje laikytume seima, tai sakyciau, kad jai
reiketu nueiti pas seimos psichologa..

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

lila wrote:Spalvas as kaip tik suskystinau,as juk salia taves beveik visa laika prastovejau kol laukiau masinos..blaiviom akim maciau ir girdejau...
ok,baigiam sita tema.
reiskiasi man atrode kitaip, vnz dar karta ATSIPRASAU kad atsisedau ant kapoto nepyk Image
Image

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

man`tas wrote: tu sedai girtas i bmw ir pats
pasidarei dumu,
bet dumai yra geris :D kaip abdovanojimai be dumu :D
vnz nepykit visi si karta kam uzkliuvom na uzpjovem gryba o ypac as kai lyg manta apipyliau stipriuoju gerimu :oops: tikiuosi nepagalvojai kad spicialiai tai padariau :)

pas psichologa mum nereikia, mum tiesiog reikia dar vieno tuso :D

ps... nissana galesi palikti pas mane garaze o i tusa su bmw nuleksim :D ;)
Image

man`tas
Posts: 274
Joined: 31 Jan 2006, 10:52
Location: vilnius

Post by man`tas »

del to stipriojo gerimo - tai viskas normaliai, tik reikejo pries tai pasakyti : issiziok :D

labai tikiuosi, kad kitais metais apsitrinsim tarpusavyje ir suprasim pagaliau , kas mus sieja..

peace

User avatar
kkaroliss
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2005, 08:43
Location: Kaunas

Post by kkaroliss »

lila wrote:mano nissanas kentejo andriau...
is pradziu kai tu ji pamatei,pavadinai ji jojiko nissanu (nors aiskiai skiriasi balta spalva nuo juodos),savo chebryte kvietei ziureti i pyp pyp pyp pyp nissana (kai tuo metu mantas praveze groozda,kad sio to paklaustu apie trauka) ir kaip jau sakiau,rekei kad jojikas tuoj tuoj apsisuks-visiems aisku buvo be galo juokinga.tada,tau tau sove i galva mintis kad gali islist i gatve ir sustabdyt ta pyp pyp pyp nissana.kaip tarei taip ir padarei,stojai pries kazkur virs 100km/h vaziuojancia masina.tau pavyko,kai nissanas cypdamas sustojo shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
pries tai,kaip mantas ir pasakojo,kazkoks didvyris is bmw'u visiems kieme rode kaip jis galetu primysht i nisso ismetima,tada greit persigalvojo ir pradejo demonstruot kaip jis 'daro' ismetima...
krc kraupu...
ziurejau i viska blaiviom akim is sono. Taip andriuxa galvojo, kad ten yoyiko nisanas, taip sustabde, taip sustojo, jokie ten ratai necype, nereik perlenkti lazdos, taip atejo kitas bachuriukas ir juoko forma ispyre i buferi (jei tai galima pasakyti ispyrimu, lengvai su koja priliete) vienintelis epizodas, del kurio ir as persigandau, kai andriuxa atsisedo ant kapoto :D pasigirdo skardos garsas. ir viskas, o siaip tai persudei cia su savo cypianciais ratais ir spardymais i buferius...
ex bmw e30 325i
vw golf tdi - daily
ex GoInsane

User avatar
Spoogen
Posts: 416
Joined: 08 Aug 2005, 02:07
Location: Kaunas

Post by Spoogen »

lila wrote:
Spoogen wrote:
lila wrote:
shokai su savo uzpakaliu visu svoriu ant kapoto,net kruptelejau nuo garso,o tada atbego tavo draugelis ir padejo tau linksmintis,spyre i bamperi...
... ir niekas nezuvo?
cia speju pats svarbiausias klausimas kaunieciui?

Mano masinai taip padarytu, tikrai zutu kazkas... :roll: As tokiu juoku nesuprantu sorry.
EG9 Ferio SOLD :(
'95 S14 SOLD :(
'02 WRX SOLD :(
'00 JDM STi Type-RA WRC Limited Edition Ver.6 (Nr. 948) SOLD :(:(:(
'02 EP3 Type-R :)

http://WWW.SUBARUDALYS.LT

User avatar
fiestas
Posts: 497
Joined: 20 Oct 2006, 22:16
Location: Druskininkai - Vilnius

Post by fiestas »

velnias ....sitiek veiksmo praleidau :lol: :lol:

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Post by xennon »

fiestas wrote:velnias ....sitiek veiksmo praleidau :lol: :lol:
+1 :D

User avatar
Spoogen
Posts: 416
Joined: 08 Aug 2005, 02:07
Location: Kaunas

Post by Spoogen »

istikruju tai +2 :) net nezinojau kad vyx, buciau apsilankes
EG9 Ferio SOLD :(
'95 S14 SOLD :(
'02 WRX SOLD :(
'00 JDM STi Type-RA WRC Limited Edition Ver.6 (Nr. 948) SOLD :(:(:(
'02 EP3 Type-R :)

http://WWW.SUBARUDALYS.LT

Locked