Į sportines aukštumas–radijo bangomis valdomais automobiliai

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
Post Reply
User avatar
DDevil
Posts: 11
Joined: 03 Aug 2006, 18:16
Location: Vilnius
Contact:

Į sportines aukštumas–radijo bangomis valdomais automobiliai

Post by DDevil »

Šį ketvirtadienį, liepos 26 d., Palangos “Nesė Pramogų banko” kiemelis virs neįprasta lenktynių trasa, kuria skries šou žvaigždžių ir profesionalių lenktyninkų radijo bangomis valdomi automobiliai. Sporto ir pramogų pasaulio atstovai aiškinsis, kas stipresnis šioje neįprastoje automobilių sporto rungtyje. Renginys yra įtrauktas į oficialų liepos 25-28 dienomis Palangoje vyksiančių “Omnitel 1003 km lenktynių” tvarkaraštį.
“Automobilių modelių lenktynės- itin azartiškas sportas: svarbi kiekviena dešimtoji sekundės, automobiliai greiti ir galingi, galintys išvystyti iki 40 km/h greitį, juos valdyti nuotoliniu būdu ne taip jau ir paprasta, tad profesonalų pranašumas čia minimalus, o varžybų baigties prognozuoti tiesiog neįmanoma”, - sako pramogų centro “Nesė Pramogų bankas” atstovė L. Domarkienė.
Varžybos vyks keliais etapais, automobilius į trasą išvairuos praėjusių metų 1003 kilometrų lenktynių nugalėtojų - “Topo centro” komandos- atstovai, į žvaigždžių komandą pakviesti V. Tarasovas, E. Bžeskas, L. Tamulytė - Mama Rock’n’Roll ir K. Krysko iš “69 danguje”. Dalyviai varžysis, kas greičiau įveiks 300 metrų distanciją aštuoniukės forma išvingiuota trasa.
Nemokamas renginys vyks liepos 26 d. 20 val. Palangos “Nesė Pramogų banke”. Savo jėgas netradicinėje automobilių trasoje galės išbandyti ir pramogų centro lankytojai, jei tik nepabūgs susirungti su šių varžybų finalininkais.
in thrust we trust - http://www.supra.lt

User avatar
DDevil
Posts: 11
Joined: 03 Aug 2006, 18:16
Location: Vilnius
Contact:

Fortūna nusišypsojo šou žvaigždėms

Post by DDevil »

Fortūna nusišypsojo šou žvaigždėms

Ketvirtadienio vakarą Palangos “Nesė Pramogų banko” kiemelyje virė sportinės aistros, aidėjo džiaugsmingos ovacijos, liejosi pergalės šampanas – tokia nuotaika lydėjo šou žvaigždžių ir profesionalių lenktynininkų radijo bangomis valdomų automobilių lenktynes, kurių trasa nusidriekė pramogų centro lauko kavinėje.

“Azartas užvaldo iškart, vos tik į rankas paimi valdymo pultelį ir bandai priversti automobilių modelius paklusti. Šiame sporte svarbi kiekviena dešimtoji sekundės, automobiliai greiti, galintys išvystyti iki 40 kilometrų per valandą greitį, o valdyti juos nuotoliniu būdu nėra lengva, tačiau labai smagu”, - rungtynių nuotaika dalijosi “Nesė Pramogų bankas” atstovė Laima Domarkienė.

Radijo bangomis valdomi automobiliai pakluso ne visiems jų „vairuotojams“. Net ir profesionalų valdomus modelius traukė trasą juosiantys gėlynai, kiemelio fontanas ir sirgalių minia. Varžybos vyko keliais etapais. Pirmajame savo atstovą išsirinko „Žvaigždžių komanda“, kurioje varžėsi Egmontas Bžeskas, Justė iš grupės „ŠokoLedas“, Sniegė ir jos vadybininkas Linas. Į antrąjį etapą pateko žaviąsias komandos drauges nugalėję Linas ir Egmontas. Geriausiai iš praėjusių metų 1003 kilometrų lenktynių nugalėtojos - „Topo centro“ komandos- sekėsi Giedriui Tomui Jarmalavičiui ir Arnoldui Gečui.

Finale 300 metrų distanciją aštuoniukės forma išvingiuota trasa greičiausiai įveikti pavyko Sniegės vadybininkui Linui. Antrąją vietą šampanu laistė G.T.Jarmalavičius, o trečiąją - E.Bžeskas.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
in thrust we trust - http://www.supra.lt

Post Reply