DRIFT: Saukimas i 1 KOVA + TimeAttack!

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
Post Reply
wrx
Posts: 524
Joined: 06 Mar 2006, 19:21
Location: Kaunas

Post by wrx »

Leon wrote:Nu negaliu juk as tau ikresti proto, kad suprastum ka as noriu pasakyti. Kam reikia tas supras ir gal but panaudos kazka is mano komentaru ateityje organizuojant tokius renginius. Duok dieve. Bus oficialus paiskinimas tada bus galima kazka suprasti kodel ir kas nutiko ir kodel taip nesekmingai susikloste drifto varzybos.
man proto ikresti nereikia, tau reikia reiksti aiskiau savo mintis.

User avatar
VAZz
Posts: 183
Joined: 31 Aug 2005, 21:55
Location: Vilnius
Contact:

Post by VAZz »

Leon wrote:Kam reikia tas supras ir gal but panaudos kazka is mano komentaru ateityje organizuojant tokius renginius. Duok dieve
Jo, kai kita kart bus idealiai, tai tik tamstos komentaru i pievas deka.

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by Leon »

Pasakysiu paprastai ir aiskiai vienu sakiniu. Eidamas i drifto varzybas tikiuosi pamatyti galu gale visa rengini, zmones mokancius driftinti, o ne besimokanancius ta daryti ir plaukiojancius su standartine vaziuokle palei padangas ir atrodancius lyg vairuotu FWD su rankiniu.

Yra zmoniu kurie moka vaziuoti ir kaip ir minejau ankstesniuose savo postuose esme mano akimis yra ne kiekybe, o kokybe. Kadangi varzyboms butu uzkelta meistriskumo kartele, gal but zmones pradetu stengtis papulti ir treniruotis daugiau. Aisku cia jau atskira kalba apie treniravimasi drifto lietuvoje, bet kaip parodo praktika kas nori tas vaziuoja gerai ir randa kur treniruotis kad ir nesaugiau, bet...... Bijai vilko neik i miska.


VAZz nu as nedurnas pazystami uz pazystamus, draugai uz draugus, mentai uz mentus :wink: . Galiu duoti galva nukirsti zmones kurie nepazysta nieko is organizatoriu pasakytu ta pati tik dar baisiau :wink: . kaip minejau atvaziuodamas tik i drifta pamates toki rengini nelikau pasijutes patenkintas.
Last edited by Leon on 21 May 2007, 22:15, edited 1 time in total.

User avatar
noosee
Posts: 44
Joined: 15 May 2006, 16:30

Post by noosee »

XR_as wrote:pamirskit situos kipisus. laukit oficialaus atsakymo ir viskas.
Laimetojui (karaliui) visada daugiausia konkurencijos yra, kam daugiau jei ne jam viskas gula ant peciu ir is jo daugiausia tikimasi :wink:

tiesa vel kabinejuos.
http://www.youtube.com/watch?v=8WI76YVlbec

antram vaziavima GERAI matos kaip gala paleidziu pro viena ir po to pro kita kruva padangu, slysdamas visa laika ir istempdamas ir kita posuki, na aisku, sitas vaziavimas nebuo per kvalifikacija. tad kazko prikibt kaip ir neturiu.

reikalas man tame kad padangos isdestytos i viena puse gerai ir darant du posukius, tai kam ten daryt 4 posukius.
o vat griztant jau gaidis. nebeina tarp ju isipaisyt. arba nunesinet arba sliauzt.
Impressive !!!!!
Is pradziu pagalvojau kad pagreitintai rodo :)
Puikei :)
Honda s2000

Free
Posts: 7
Joined: 17 Feb 2007, 16:55
Location: Kaunas

Post by Free »

nu blin xra's o dar tu kazka kalbejai su manim Kedainiuose apie konkurencija :D blin nesveikai pralekei :shock: 11 balu tau 8) matosi kad kazkur vln yra gera treniruociu aikstele :roll:

4fun
Posts: 848
Joined: 04 Jul 2005, 18:47
Location: Šiauliai

Post by 4fun »

dar vienas niuansas, XR'as pravaziavo tokia trajektorija ir iveike trasa taip kaip kad buvo piesta saijte ir skelbta pries varzybas.... :) cia dar vienas bet sitoj temoj.... :) ir tikrai bus idmou isgirsti komentarus ir oficialu pareiskima kodel renginys neivyko (galima manau tiap sakyti, nes varzybos net neprasidejo)... o uz 15lt +1lt isejo saslykas ir alaus, o cia jau tikrai nera blogai.... :lol: :lol: :lol:

User avatar
kkaroliss
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2005, 08:43
Location: Kaunas

Post by kkaroliss »

Leon wrote:... plaukiojancius su standartine vaziuokle palei padangas ir atrodancius lyg vairuotu FWD su rankiniu...
tu nezinojai, kad vienas is uzsistatymo budu yra su rankiniu? ka tu cia isvis vapi apie tuos rankinius? kas kaip uzsistato, to ir reikalas...
ex bmw e30 325i
vw golf tdi - daily
ex GoInsane

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by Leon »

kkaroliss ir dar karta perskaityk mano posta atidziau. Zinai ka reiskia FWD?

User avatar
kkaroliss
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2005, 08:43
Location: Kaunas

Post by kkaroliss »

prie ko cia FWD, as skaiciau kaip tau xr'o driftas nepatiko ir pamaciau zodi rankinis ;) tai va... nu krc... beprasme diskusija...
ex bmw e30 325i
vw golf tdi - daily
ex GoInsane

User avatar
kkaroliss
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2005, 08:43
Location: Kaunas

Post by kkaroliss »

dar siek tiek fotkiu... nzn ar matet ar nematet... http://www.eriko.nuotraukos.com/thumbnails.php?album=26
ex bmw e30 325i
vw golf tdi - daily
ex GoInsane

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by Leon »

Nu jo kaip pagalvoji tai beprasme diskusija su tavim kaip nesupranti apie ka sneku. Apie XR'o dirfta as nieko blogo nesakiau kaip tik patiko. O jeigu skaitytum tema visa tai suprastum kas tai buvo kalbeta apie Sierra tik va nebesuprantu kurios ten vietos buvo neimanoma suprasti :roll:

Cia kad aiskiau butu nes nevisi matau supranta kazkodel :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=Ip7Skf4SSRg

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

MndGs wrote:adriuxa viska zinau kaip ten kas buvo bet nereikia daryt kipiso cia 1 driftingo ciapionatas !!!! matai pas kazka kiausai kietesni buvo ;)
tavo ziniai cia antras cempionatas jai taip galima pasakyti , sakai kipiso nereikia daryti, as manau kitaip,kodel gal todel kad per si rengini labai daug ka maciau ko nereikejo turbut man matyt bei girdeti, plius buntas ne mano buvo o daugumos (jai nepastebejai net patys dalyviai balsavo kas kaip 95% persvara buvo)

del kiausu tai nejuokink nes kietumo ju nieks nematavo, aciu dievui :D, bet kad xr_as buvo siu varzybu lyderis tai as sutinku, del latvio ir jo trajaktoriju grazu bet tokia trasa reikejo driftint taip kaip driftino xr_as
Image

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

Leon wrote:
Cia kad aiskiau butu nes nevisi matau supranta kazkodel :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=Ip7Skf4SSRg
o pats ar geriau pravaziuotum ?
Image

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by Leon »

Andriuxa prie ko cia as? As tik eilinis varzybu ziurovas.

User avatar
AndriuxaBMW
Posts: 153
Joined: 03 Oct 2005, 15:09
Location: Kaunas

Post by AndriuxaBMW »

as suprantu, bet gal ten ir zmogus buves eilinis ziurovas kuris si syki nusprende suvaziuoti, manau neteisinga taip saipytis ar dar kaip cia pavadinus, nes asmeniskai manau kad didziausia geda turetu tekti man uz tokius lievus vaziavimus
Image

User avatar
kkaroliss
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2005, 08:43
Location: Kaunas

Post by kkaroliss »

zmones mokosi gal? nepagalvojai? treniruociu maza, vaziuoja i varzybas, kad priprastu prie ziurovu ir suprastu esme kaip kas vyksta... kodel iskart reik peikti... eik i trasa ir pats geriau padaryk
ex bmw e30 325i
vw golf tdi - daily
ex GoInsane

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Post by Leon »

Treniruotis kaip minejau yra tam tikros vietos, o ne varzybos. O beto mano logika jeigu neturi tinkamo automobilio sitam reikalui tai tikrai neverta juokinti zmoniu, beto kelti pavojaus savo saugumui. Beto patys komentatoriai rodo labai gera pavizdy tai ko noreti?

Dar karta kartoju prie ko cia as? As ne drifteris!

User avatar
didzhej
Posts: 29
Joined: 06 Oct 2006, 11:45

Post by didzhej »

Pasisakysiu, gal pyks organizatoriai: bet trasa buvo visiskai ne megejiska ir ne siai technikai. Didzioji dalis masinu vaziavo su stock pakaba... Driftas dar tik igauna apsisukimus, o jau bandoma "max" islauzti, gal ir gerai - matome i ka lygiuotis, bet ziurovams tai siek tiek neaisku buvo kaip ten is tiesu reikia vaziuoti. Nes viena sako mikrofonai, kita daro sportininkai. Jei gerai supratau, tai dar "niuansu" paaiskintis ejo visi on-foots (arne? dalyviai?).

Zodziu - kol kas masinu lygis silpnokas, ziniu uztenka (tikiuosi).
Taigi lauksime sezono pabaigos.

Atsiminkite kiek laiko "dragas" begejosi, kol atsirado gariunuose normali trasa, iranga ir vaziuotojai su technika. - viskam reikia laiko.

p.s. XR'as drasus.. ka cia bepridursi ;) bet labai kazkaip uzpyksta i pastabas, paskaites foruma susidariau nuomone, kad nelabai daug metu paciam?

Taigi, nepykite, kas ne taip.
Dar pasisakymu bus, tikekite.

NoX07
Posts: 59
Joined: 22 Jun 2006, 13:50
Location: Marijampole

Post by NoX07 »

noreciau pareiksti savo nuomone kaip eilinio ziurovo, man sis renginys labai patiko, vienintelis minusas nevyke komentatoriai, vaziavimai liux, nesvarbo koki jie buvo, kadangi pats svajojiu kada sudalyvaut drifte, taigi manau galiu prasciau nei siera ar dar kaskas pavaryt, tiesiog Lietuvoje manau per mazai dar praktikos kad matyt prof... drifta, reikia megautis tuo ka turim, respect visiems dalyviams, palaikau visus, dar viena pastaba mano poziuriu reikia daryt ir sioki toki sou, siuo atveju geriausiai atrode XR, pagal taskus vertint esu nekompetetingas, taigi kaip ziurovas likau labai patenkintas ir nesu buves geriasnem renginyje, taigi aciu visiems vaziavusiems :wink:
s13 89m sold
s14 95m melynas

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

Cia leon visiem rasai rasai kad niekas nesupranta ka nori pasakyt liepi visiem perskaityt tema is naujo. paimk pats ir perskaityk nes atsibodo skaityt kaip mat jam kazkas neitiko. tu gal xr'ui pavydi kad laimejo ar to latvio brolis kad labai cia paspiktines mol kad jis nelaimejo. kaip yr taip yr viskas ir nieko tu cia nepakeisi. nei su savo nuomonem nei su snekom. tik velsi nesantaika tarp forumieciu

User avatar
Spoogen
Posts: 416
Joined: 08 Aug 2005, 02:07
Location: Kaunas

Post by Spoogen »

O siaip, kas jum yra del to rankinio? :lol: Cia pavydas ar kazkas nesuprantu? :lol: Nes pvz kiek as esu mates video, dvd etc is drifto gimtines (o mates tikrai nemazai.. ner ka cia slepti) tai rankinis ten naudojamas pries kas antra posuky vos ne, na tai yra tiesiog vienas is dazniausiai naudojamu normalaus drifto elementu (vienas is "uzsistatymo" budu), ypac vaziuojant trasa, kuria laikoma ir kachergine ir dar ypac kur reikia nemazo greicio :) XRas pirmas perzenge ta slenksti ir vienintelis pasirode nelietuviskai ir ne europietiskai, kur viska valdo tik torkas per drifto eventus (to netaikau anglijai, bet va vokietijoj paskutini (?) karta laimejo mersas su 1000nm sveriantis 2 tonas automatas kur tik reikia gaza paspausti ir vairuoti) Ko jus cia bandot vaidinti kazkokius ekspertus (cia tiems kurie kazka turi pries rankini drifte, jokas ima atvirai pasakius :lol:, net ir tokiam kaip man, drifta maciusiam tik per filmukus ir keleivio sedyneje, net nepretenduojanciam i vertintojus ar expertus ) ir vapat nesamones (Leon, ....) :lol:

Krc matau kad vienintele iseitis yra daryti drifta kokioj molo aikstelei, na dar galima ir bazei, belekur kur tik gink dieve nereiktu virshyti 70km/h ribos ir antro begio. O jeigu dar slapia butu..... pzdc tada visi drifteriai iskart... vienodai pravaziuotu ant keturiasdesimtastuoniu kilometru per valanda ir visiem smagu butu.. vaa sakytu kaip ziauriai pavare... TAISYKLINGAI kuoliukus apvaziavo.

dar to V8:
Priimk tada ir tu kritika. Imho tavo pasirodymas latvijoj buvo nevertas net trecios vietos, nzn kodel tu ten laimejai. Ispudzio nebuvo, taisyklingiau negu vyrai su e38 m5 irgi nepravaziavai.

Visogero drifteriai :lol:

LT Drift King who?
:lol:


P.S. Leon priimtumet mane i CLEAN PERFORMANCE? Kokie ten pas jus reikalavimai performancui? :lol: Sorry uz tokius zodzius, bet nu tikrai nesusilaikiau. :D
Last edited by Spoogen on 22 May 2007, 01:17, edited 5 times in total.
EG9 Ferio SOLD :(
'95 S14 SOLD :(
'02 WRX SOLD :(
'00 JDM STi Type-RA WRC Limited Edition Ver.6 (Nr. 948) SOLD :(:(:(
'02 EP3 Type-R :)

http://WWW.SUBARUDALYS.LT

User avatar
Renco
Posts: 4
Joined: 16 Aug 2006, 12:04
Location: Jonava
Contact:

Post by Renco »

Leon wrote:Treniruotis kaip minejau yra tam tikros vietos, o ne varzybos. O beto mano logika jeigu neturi tinkamo automobilio sitam reikalui tai tikrai neverta juokinti zmoniu, beto kelti pavojaus savo saugumui. Beto patys komentatoriai rodo labai gera pavizdy tai ko noreti?

Dar karta kartoju prie ko cia as? As ne drifteris!
Idomu kiek tokiu vietu LT yra, kur butu galima laisvai treniruotis driftint? I visus apleistus oro uostus siaip sau neilisi, reikalingi leidimai, o kartais ir daug pinigu. Idomu ka pasakytum, jei koks nors besimokinantis driftint gatveje nuskintu tave pati einanti per pereja? Kokie tada butu komentarai. Tokios varzybos ir yra vieta mokintis. Tada tu keli gresme tik savo saugumui ir darai tai savo noru, o ne dar plius keliems ar keliolikai nieko detu zmogeliu.

Butu mano auto pilnai sutvarkytas, buciau uzsimetes slikus ir vares dalyvaut TA ir man visai vienodai, kad variklis tik 1,4, kad nera saugos lanku ir panasiu dalyku. Ne kiekviena diena po Kacergos trasa pavazinesi uz 50lt ir dar saugiai kitu atzvilgiu. Idomu kokios butu nuomones jei visi lenktynininkai ar siaip megejai pradetu treniruotis miestu gatvese.

Nesuprantami man kai kurie komentarai :? :roll:

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Post by Robke »

Free wrote:nu blin xra's o dar tu kazka kalbejai su manim Kedainiuose apie konkurencija :D blin nesveikai pralekei :shock: 11 balu tau 8) matosi kad kazkur vln yra gera treniruociu aikstele :roll:
SA ji uzaugino :D

o daba biski apie visa ta balagana, perskaiciau ka snekat susidariau nuomone kad REIKIA VISKA IS NAUJO SKAITYTI, ir geriausias varijantas sekanti drift etapa daryti be ziurovu :D

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Leon wrote:Minde_Kei oj patikek vaikeli klysti :D. As niekam nieko nepavydziu, beto nedriftinu as todel neturiu ka mesti. Beto man masinos p..ui nevalina jos. Beto man moralo nereikia skaityti cia tikrai ir nerasinek OT jeigu ka :wink: ir skaityk viska kas virsuje parasyta!
atsiprasau kad dedes uzkalbinau....

p.s. pic'sas is dedziu namines svetaines...
Image

ROTFL :) :lol: :lol: :lol:
..

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Leon wrote:Pasakysiu paprastai ir aiskiai vienu sakiniu. <...ir t.t.>
Trumpai pakomentuosiu. AS is esmes pritariu tavo pastaboms del organizaciniu trukumu, nors galima jas ramesniu tonu isreikst ir bus maziau gincu. Bet va del dalyviu kokybes tai galim eit mustis :) pirma: kaip sukontroliuosi ka leist i gonke,so ka - ne? cia atviras cempionatas. Antra - kol nera lietuvoj triju drifto cempionatu, po kelis divizionus - manau atmetinet dalyvius butu kvaila. Visiskai. Trecia. Negi tau idomus butu renginys su tarkim 5iais drifteriais? tada kauktum, kad "vo, net dalyviu neprirenka" ir irgi butu blogai. manau net gerokai blogiau. Tai ka organizatoriams daryt tokiu atveju, importuot drifterius is japonijos? :)

Post Reply