Prasymas

Automobiliniai renginiai Lietuvoje ir uzsienyje: pasivazinejimai, pasiziurejimai, pasisedejimai-pasiplepejimai...
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Prasymas

Post by Hassan »

Sveiki

drauge paprase idomaus dalyko: kad nissan 200 SX klubas nuveztu ju visa klase i isleistuves. (na, kazkas vaziuoja su limuzinais, jie nori vaziuoti su mumis). Reikia nuvezti 24 zmones, t.y. reikia 8 nissanu (jie sutinka vaziuot kaip silkes statinese). Ar atsirastu tiek masinu vilniuje, sestadieni siek tiek po pietu (tarp 14-16h). As suprantu kad mes ne taksistai, bet:
a) mes pasidarytumem kazkokia reklama;
b) kiekvienas vairuotojas bent jau alaus tai tikrai uzsidirbtu.
Taigi jei mes sutinkam (ats reiktu kuo greiciau), tai mum reikia zinoti kas konkreciai galwetu prisijungti prie kolonos, bei kiek mes norim uz savo...hmmm...paslaugas. :)

Taigi laukiam atsiliepimu.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

vo ideja :D , as ir is Kauno atvaziuosiu (jei tikrai labai truks masinu, arba bent kiek ant benzo suselptu, bent truputuka), o siaip pasiklausiu siandien Kaunieciu gal ir daugiau nores :P

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

p.s. galim ir meeta pasidaryti tuo paciu :!:

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

O ka vilnieciai manot? nes mane reiketu veliausiai rytoj pasakyt kaip ten mes darom. Sakykit visokias, ir pozityvias ir negatyvias nuomones.

Splitas
Posts: 104
Joined: 25 Mar 2003, 12:01

Post by Splitas »

Man, kaip tikram pankui, gal ir nieko ideja... Galiu ir pavezht - negi gaila.

zioma
Posts: 457
Joined: 31 Mar 2003, 15:44
Location: Klaipeda

Post by zioma »

va cia tai burtas, su sx'ais tiek chebros pervezti :)
Buciau arciau su malonumu prisijungciau, dabar truputi toli minti.

P.S. tikekites kad toli nevaziuosit, teko karta keturis pavezeti, dabar gerai pagalvociau ar verta :mrgreen:

User avatar
Marius J.
Posts: 121
Joined: 07 May 2003, 15:34
Location: Vilnius
Contact:

Post by Marius J. »

Sveiki:)
Na jei ponas Tomas surinks pacias graziausias mergytes i mano S14, tai butinai paskraidinsiu:) Beje, i kokia vieta teks nuvezti? Ir ar neteks tevynes vieskelius aplankyti:)
yahoo, vaziuojam:) :D :shock: :!:

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

2marius:
matai, ten mergytes tik penkios tera, ir kadangi jos visos bus su balinem suknelem, tai jos bus paskirstytos i penkias masinas po viena - kad galetu sedet prieky.

Vezt reikes nuo kazkur iki rotuses - ten jiems isleistuviu oficiali dalis vyksta. Kelio nebus daug, tevynes vieskeliu tikrai neteks aplankyt.
Ok, vadinasi dabar jau pasirase:
As, splitas, marius, monte(?). Dar siek tiek truksta.
zioma, o kas tokio su sx 4iese vaziuot? pas mane esam vaziave 6iese, o keturiesi - gan daznai

User avatar
Marius J.
Posts: 121
Joined: 07 May 2003, 15:34
Location: Vilnius
Contact:

Post by Marius J. »

:oops: Pradesiu rausti, jei kokia mergele grazi atsises salia:) Juokeliai. Tai bandysiu nepamirsti pavaezti, jei jau itraukei i sarasus:) Turbut salono cheminis valymas ir kebulo poliravimas butinas:)
adios

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Dar butu gerai kad visi isskyrus splita kurie ruosiasi ateit i pagalba parasytu savo tel, nes organizuotis kazka konkretesnio per ineta - neefektyvu

zioma
Posts: 457
Joined: 31 Mar 2003, 15:44
Location: Klaipeda

Post by zioma »

zioma, o kas tokio su sx 4iese vaziuot? pas mane esam vaziave 6iese, o keturiesi - gan daznai
Na bet tu ir extremalas, gale tikriausiai dviem aukstasi sedejo :lol:

Keturiese tikrai dar nieko, as turejau omeny 4 keleiviai plius mano kopustas, kuris praktiskai visa kelia remesi i priekini stikla :mrgreen:

User avatar
Marius J.
Posts: 121
Joined: 07 May 2003, 15:34
Location: Vilnius
Contact:

Post by Marius J. »

Mano mobile phone: +37065296037 :!:

EmJay
Posts: 54
Joined: 14 Apr 2003, 18:45
Location: Kaunas

as uz

Post by EmJay »

Hassan tau butinai padesiu , cia mes sutarem , tai bus kukli 3 nissanu delegacija is kauno , as tai sedesiu nuo 5dienio tai mes jau uzsvesim biskiuka ane ? : :lol: kaip visad , o sestadieni jej reix pavesim , o jej nea tai seip pasivazinesim kartu , juk fun , dar padareesim meeta kazkoki :D

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

tai kad kad atrodo kaunieciai visus keturis atvez (penktas vakar lyg ir pasirase bet ne man i akis o tik tel. tai ir nezinau )be je musiskis vienas s14 irgi bus kitas ant plausto po upes trainiojasi :lol: , gero laiko tau Dorkai 8) .
p.s. bet mergyciu tai mazokai :(

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

Man LABAI geda, bet.....zarazos abiturientai atsisake su mumis vaziuoti.... Taigi pagalbos is musu klubo nebereikia...... sorry jei kamnors del visos sitos sumaisties iskilo problemu. daugiau su tokiais prasymais i akis nelisiu kol negausiu 100% garantijos ir uzstato.....

Bet.... kadangi siaip ar taip i vilniu atkeliauja daugiau kaunieciu nei Vilnieciu buvo kaune per meeta, siulau ta proga paorganizuot silta sutikima (ar meeta, kaip pavadinsi) kaunieciams vilniuje. Pradziai visi kaip jau minejau kvieciami i slaloma vyksianti siandien. O po to....manau rytoj vakare visi galetumem pagilinti klubo nariu bendravima prie alaus bokalo (na jei bus stebuklas ir orai atsils - galesim ir kurnors gamtoj)

Splitas
Posts: 104
Joined: 25 Mar 2003, 12:01

Post by Splitas »

Kaip tam anekdote apie čiukčių ir alų:

"Tak i dūmal, bl&..." :lol: :lol: :lol:

Nepergyvenk, Hassan, nuo pat pradžių buvo aišku, kad čia nelabai kas gausis... Dabar galim darnia kolona visus abiturientus aptaškyt savaitgalį... :twisted:

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

:twisted: taip ir padarysim, o tu snd i slaoma atvyksi?

Splitas
Posts: 104
Joined: 25 Mar 2003, 12:01

Post by Splitas »

:( "Norėtau", ale nelabai - reikalų n+k...

Post Reply